سبد خرید شما

ماشین های تخصصی

تکنولوژی ماشین : دینام بزرگ نوع سوزن : DV*59 ارتفاع پایه : 10.5 میلیمتر
دور دوز تشک کاشیما مدل KS-300U جهت دوخت نوار لبه تشک خوش خواب از دو سيستم دوخت متفاوت استفاده می‌شود سیستم كمپلت و سيستم قلاب در هر دو سيستم دوخت از يک ميز مخصوص استفاده شده و كلگی دستگاه به لبه میز متصل شده و بعد از قرار گیری لايه های زیرین تشک و و فنر و لايه ه..
65,000,000تومان
تکنولوژی ماشین : دینام سرخود تعداد نخ : 3 سوزن مورد نیاز : TV*5
پل دوز داديلي : شايد در ابتدا بهتر است عملكرد دستگاه پل دوز را شرح دهيم  به نوارهاي باريكي كه كمربند شلوار از داخل ان عبور داده ميشود اصطلاحا پل گفته شده و دستگاهي كه اين نوارها را توليد ميكند پل دوز ناميگذاري شده است  اين دستگاه به جهت توليد اين نوارها معمولا از ضايعات كنار طاقه استفاد..
66,000,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : 1 ساله شرکت آرین استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
با پیشرفت تکنولوژی و ترکیب علوم مختلف و استفاده از آن در صنایع مختلف؛ شاهد جهش چشم گیری در رشد صنایع گوناگون هستیم. بی شک صنعت دوخت و نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این تغییرات موجب شده که امروزه شاهد دستگاه های تخصصی در عرصه تولید پوشاک و سایر منسوجات باشیم. یکی از این شاخه ها، تولید لحاف و ..
تکنولوژی ماشین : الترا سونیک ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 وزن : 80 کیلوگرم
دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01   جهت نصب نگین روی لباس یا پارچه از روش های مختلفی استفاده می‌شود كه با توجه به نیاز مخاطب و نوع كار روش و دستگاه تفاوت پيدا می‌كند، از دستگاه نگین زن نیمه اتومات برای نصب نگین روی پارچه های ..
وزن : 30 کیلوگرم سال تولید : 2022 کشور سازنده : ترکیه
بعد دوخت يقه بوسيله دستگاه راسته دوز معمولي يا راسته دوز تيغ دار و يا سيستم هاي اتوماتيک با توجه به اينكه قطعات يقه به صورت پشت و رو دوخته ميشود بايد اصطلاحا برگردانده شود چالش كار در اين مرحله اين است كه انجام اين کار زمان بر بوده و به دليل دوختن دو لايه و پارچه و لايي گوشه های يقه ضخيم شده و گوشه ..
سال تولید : 2022 سایر موارد : ابعاد 60 در 40
پرس چاپ حرارتی تمام اتوماتیک 60*40 کاشیما  مدل KS-20..
تکنولوژی ماشین : سروو موتور - دینام سرخود تعداد نخ : 2 طول دوخت : 9 میلیمتر
نوار دور لحاف تیغ دار کاشیما مدل KS-1510AE به طور كلی در دوخت لحاف به دو روش عمل می‌شود. در روش اول الياف مورد نياز داخل يك كيسه كه قبلا در سايز لحاف تك يا دو نفره دوخته شده است قرار داده شده و توسط دستگاه دوخت سی ان سیCNC طرح مورد نظر روی آن دوخته می ..
تعداد نخ : 2 طول دوخت : 0-15 میلیمتر نوع سوزن : DY*3
دوپایه کاشیما مدل 243..
تعداد نخ : 4 طول دوخت : 9 میلی متر نوع سوزن : DP*7
دو سوزن دو ماکو دوپایه تنه بلند کامپیوتری مبل کاشیما مدل KS-1510-L18HA-7..
نمایش 1 تا 16 از 99 (7 صفحه)