سبد خرید شما

چرخ خیاطی میاندوز

تکنولوژی ماشین : اتوماتیک (موتور سرخود) تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
یکی از حرفه ای ترین چرخ های صنعتی، چرخ های میان دوز می باشند   چرخ خیاطی صنعتی میاندوز می توان دوخت های تمیز و حرفه ای را بر روی پوشاک مورد نظر انجام داد. وزن این چرخ ها بالا است. موارد استفاده از آن ها، بیش تر در خیاط خانه ها و تولیدی های صنعتی است. کاربرد های آن ها بسیار گسترده هستن..
51,900,000تومان
میاندوز نان بنگ دینام سرخود مدل 01-500
پر فروش
تکنولوژی ماشین : موتور سرخود نوع گارانتی : 24 ماه استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
 میاندوز نان بنگ  میاندوز نان بنگ، برند چرخ خیاطی جدید، محصول اختصاصی این تولید کننده می باشد از ویژگی های بارز این محصول این است که تمامی قطعات و سیستم های الکترونیکی این محصول ساخته شده توسط خود شرکت میباشدبه همین دلیل هماهنگی منظم بین همه اجزای این دستگاه وجود دارد. ..
42,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : موتور سرخود نوع گارانتی : 24 ماه تعداد نخ : 5
میاندوز اتومات نان بنگ، برند چرخ خیاطی جدید، محصول اختصاصی این تولید کننده میباشد از ویژگی های بارز چرخ خیاطی میاندوز نان بنگ این است که تمامی قطعات و سیستم های الکترونیکی این محصول ساخته شده توسط خود شرکت میباشدبه همین دلیل هماهنگی منظم بین همه اجزای این دستگاه وجود دارد. کاربر..
74,900,000تومان
چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری جکW4-UT(گارانتی+ارسال رایگان)
پر فروش
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد قلاب : 1 استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
همگان می دانند که تولید، محرک اقتصاد بوده و از شیوه های مهم اشتغال زایی و تورم زدایی می باشد تولید پوشاک و البسه نیز از این قاعده مستثنا نیست. تولید پوشاک یکی از مهمترین های عرصه تولید بوده و جایگاه ویژه ای در میان کار آفرینان دارد. یک تولیدی و کارگاه باید از کارمندان متخصص، چرخ های خیاطی راسته دوز،..
76,500,000تومان
تکنولوژی ماشین : دینام سر خود تعداد کارپیش بر : 2 تعداد قلاب : 2
در مدل تيغ چپ همانطور كه از نام ان مشخص است تيغ در سمت چپ سيستم دوخت قرار گرفته اين مدل مناسب براي دوخت لبه تي شرت ميباشد زيرا كه عمليات دوخت را يك مرحله كاهش داده و سرعت دوخت را افزايش ميدهد  اگر از اين سيستم استفاده نكنيم بايد لبه پاييني تي شرت ابتدا ارايش شده و يك دست تحويل قسمت دوخت شود ولي..
70,800,000تومان
تکنولوژی ماشین : دینام سرخود تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی کش دوز میاندوز از لحلظ ساختاری شبیه به چرخ خیاطی میاندوز جک w4-01 بوده و تنها تفاوت این در این است که چرخ خیاطی کش دوز میاندوز  زنانه جک مدل W4-05 مجهز به یک قطعهی کش مجزا با سیستم الکترونیکی قابل تنظیم،جهت کوک کش و توری بر لبه ی لباس زیر،پوشاک بچه گانه،البسه ورزشی و جو..
53,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : اتوماتیک (موتور سرخود) تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ های خیاطی  میاندوز که جهت دوخت های تمیز و نسبتاً حرفه ای به کار می رود، . معمولا این چرخ خیاطی به دلیل نوع طراحی که دارد وزن نسبتاً بالایی را دارا می باشد. در این چرخ خیاطی ها از موتور های قوی به کار گرفته شده است. لذا سرعت انواع این موتور ها به گونه ای است که شما به راحتی می توانید لباس ها..
38,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی (موتور سرخود) نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت نصر دوخت ماشین تعداد قلاب : 1
چرخ خیاطی زوجی فعالیت خود را بیش از10 سال است که آغاز به فعالیت نموده است  .با پیشرفت تکنولوژی صنایع مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شده است. صنعت تولید پوشاک و چرخ های خیاطی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سال های اخیر ماشین های دوخت و برش پیشرفت های بیشتری داشته است. یکی از  تغییرات در ای..
29,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت جامه آریان نازفر تعداد کارپیش بر : 2
با پیشرفت تکنولوژی صنایع مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شده است. صنعت تولید پوشاک و چرخ های خیاطی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سال های اخیر ماشین های دوخت و برش پیشرفت های بیشتری داشته است. یکی از تغییرات در این صنعت، تبدیل چرخ های خیاطی صنعتی مکانیکی دینام جدا به چرخ های کامپیوتری که با  قا..
27,590,000تومان
تکنولوژی ماشین : دینام سر خود تعداد کارپیش بر : 2 تعداد قلاب : 2
چرخ خیاطی میاندوز اتومات تیغ راست رویانگ مدل RY-664ED-33  فقط براي دوخت و اتصال كش به لبه شرت مردانه استفاده ميشود  كشهاي ٣ سانتي اصطلاحا كاغذي به لبه شرت دوخته مي شود و همزمان تيغ دستگاه لبه پارچه را بريده و ارايش ميكند. چرخ خیاطی میاندوز اتومات تیغ راست رویانگ RY-664ED-33 با قابلیت ..
79,800,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری (موتور سرخود) تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
همگان می دانند که تولید، محرک اقتصاد بوده و از شیوه های مهم اشتغال زایی و تورم زدایی می باشد تولید پوشاک و البسه نیز از این قاعده مستثنا نیست. تولید پوشاک یکی از مهمترین های عرصه تولید بوده و جایگاه ویژه ای در میان کار آفرینان دارد.یکی از چرخ خیاطی که برای هر کارگاه تولید پوشاک مورد استفاده قرار می ..
41,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : موتور سرخود تعداد نخ : 5 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی کش دوز میاندوز از لحلظ ساختاری شبیه به چرخ خیاطی میاندوز های معمولی بوده بوده و تنها تفاوت این در این است که چرخ خیاطی میاندوز تیغدار کش دوز زنانه رویانگ RY-562D/ED مجهز به یک قطعه ای کش مجزا با سیستم الکترونیکی قابل تنظیم،جهت کوک کش و توری بر لبه ی لباس زیر،پوشاک بچه گانه،البسه ورزشی و جو..
88,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد کارپیش بر : 2 تعداد قلاب : 2
با پیشرفت تکنولوژی صنایع مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شده است. صنعت تولید پوشاک و چرخ های خیاطی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سال های اخیر ماشین های دوخت و برش پیشرفت های بیشتری داشته است. یکی از تغییرات در این صنعت، تبدیل چرخ های خیاطی صنعتی مکانیکی دینام جدا به چرخ های کامپیوتری که با  قا..
65,500,000تومان
تکنولوژی ماشین : دینام سرخود سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
کاربرد چرخ میاندوز نوار دوز برای دوخت نوار بروی انواع پارچه‌های کشی مانند لاکرا، تریکو، استر بوده و چرخ خیاطی میاندوز نواردوز گیوتین دار رویانگ RY-858TKیکی از گزینه های مناسب برای دوخت انواع نوار با سایز های محتلف بروی پارچه های مختلف می باشد. چرخ میاندوز نواردوز گیوتینی رویانگ م..
42,790,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی (موتور سرخود) نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت نصر دوخت ماشین تعداد قلاب : 1
چرخ خیاطی کش دوز میاندوز از لحلظ ساختاری شبیه به چرخ خیاطی میاندوز تیپیکال GK1500-D01 بوده و تنها تفاوت این در این است که چرخ خیاطی کش دوز میاندوز  زنانه مجهز به یک قطعه ای کش مجزا با سیستم الکترونیکی قابل تنظیم،جهت کوک کش و توری بر لبه ی لباس زیر،پوشاک بچه گانه،البسه ورزشی و جور..
37,600,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد کارپیش بر : 2 تعداد قلاب : 2
با پیشرفت تکنولوژی صنایع مختلف دستخوش تغییرات بسیاری شده است. صنعت تولید پوشاک و چرخ های خیاطی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی سال های اخیر ماشین های دوخت و برش پیشرفت های بیشتری داشته است. یکی از تغییرات در این صنعت، تبدیل چرخ های خیاطی صنعتی مکانیکی دینام جدا به چرخ های کامپیوتری که با  قا..
82,900,000تومان
نمایش 1 تا 16 از 31 (2 صفحه)

باتوجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی عملیات دوخت و تولید پوشاک و البسه نیز پیشرفت و انجام آن راحت صورت می پذیرد انواع مختلفی از چرخ های خیاطی در بازار ماشین آلات دوخت  وجود دارند، هر یک از آن ها کاربرد های خاص خود را دارند، یکی از حرفه ای ترین چرخ خیاطی صنعتی، این مدل چرخ خیاطی  میان دوز می باشند. با انواع این چرخ خیاطی ها می توان دوخت های تمیز و حرفه ای را بر روی پوشاک مورد نظر انجام داد. . موارد استفاده از آن ها، بیش تر در مزون هاْتولیدی پوشاک و محیط های صنعتی است. موتور های به کار رقته در این چرخ خیاطی قوی به کار رفته در آن ها سبب سرعت و دقت بسیار بالایی در فرایند دوخت و دوز شما می شود. کاربرد های آن ها بسیار گسترده هستند. برای تمیز دوزی در خیاطی از این نوع چرخ ها استفاده می کنند. دوخت میانه پارچه را نیز به سادگی انجام می دهند. به دلیل نوع دوختی که دارد، نام میان دوز برای این چرخ ها در نظر گرفته شده است..( خرید چرخ خیاطی جک)

قیمت چرخ میاندوز جک، 

 

چرخ خیاطی میاندوز صنعتی-20بافت

 چرخ  مياندوز چیست و چه کاربری دارد؟

چرخ خیاطی میاندوز بیشتر جهت دوخت لبه پاييني و لبه آستين انواع تي شرت مردانه و زنانه همچنين كش لباس زير از دستگاه مياندوز  البته در مدلهاي مختلف استفاده ميشود 

 

کاربرد چرخ خیاطی میاندوز

 

چرخ خیاطی میاندوز یکی از پرکاربردترین چرخ خیاطی در یک کارگاه تولیدی می باشد.با توجه به نوسانات بر آن شدیم که لیست قیمت بروز انواع چرخ خیاطی میاندوز موجوددر بازار را برای شما عزیزان منشر کنیم.لیست قیمت چرخ میاندوز بصورت میانگین در این صفحه درج شده و احتمالا تا حدود 5 درصد این لیست قیمت چرخ میاندوز نوسان دارد.در این مقاله قصد داریم لیست قیمت چرخ خیاطی میاندوز را به شما عزیزان اعلام کنیم

لیست قیمت بروز چرخ میاندوز-20بافت


 

 

انواع چرخ میاندوز در بازار؟

از نظر ظاهري مياندوزها در دو شكل كف تخت و لوله اي ساخته مي شوند از نوع لوله اي براي لباس كودك و دور استين كه قطر كمي دارد استفاده شده و از نوع كف تخت براي لبه پايين تي شرت مورد استفاده قرار می گیرداز نظر فني مياندوزها در دو نوع ساده و اتوماتيك توليد شده است در مدل اتوماتيك دستگاه علاوه بر دوخت معمول مياندوز پايه دوخت را توسط سيستم الكترونيكي بالا و پايين كرده و همچنين سر نخ كار را بعد پايان عمليات دوخت به صورت خودكار قطع ميكند

 

نحوه عملکرد و کارایی چرخ میاندوز به چه صورت است؟

مياندوز ها به صورت استاندارد توسط سيستم سوزن و قلاب عمليات دوخت را انجام ميدهد .اين فرايند با ٣ عدد سوزن و يك عدد قلاب ( داس رو) از بالا و يك عدد قلاب از زير انجام مي شود

 

انواع چرخ میاندوز و کارایی آنها

میاندوز تیغ چپ

میاندوز تیغ راست

میاندوز کش دوز

يكي از جديدترين مدلهاي چرخ خیاطی  مياندوز كه به تازگي به كمك صنعت دوخت امده است مياندوزهاي تيغ دار ميباشند اين سيستم در دو طرح تيغ راست و تيغ چپ ساخته شده اند  علت اين نامگذاري وجود يك سيستم برش پارچه در قسمت جلويي دستگاه ميباشد درصورت استفاده از چرخ خیاطی میاندوز تیغ دار پارچه صاف و یکدست بریده و دوخته میشود.این چرخ خیاطی میاندوز دارای یک سیستم مکنده داخل چرخ خیاطی بوده که پرز ها و پارچه های اضافی را داخل کیشه هدایت می کند و همچنین فولدرهای لبه ی دوخت به صورت اتوماتیک به وسیله ی فشار باد و برق باز و بسته می شن و قابلیت تنظیم اتوماتیک دارن.

 

چرخ خیایطی میاندوز تیغ چپ:

علت اين نامگذاري وجود يك سيستم برش پارچه در قسمت جلويي دستگاه ميباشد در مدل تيغ چپ همانطور كه از نام آن پیدا  است تيغ در سمت چپ سيستم دوخت قرار گرفته اين مدل مناسب براي دوخت لبه تي شرت ميباشد زيرا كه عمليات دوخت را يك مرحله كاهش داده و سرعت دوخت را افزايش ميدهد .اگر از اين سيستم استفاده نكنيم بايد لبه پاييني تي شرت ابتدا ارايش شده و يك دست تحويل قسمت دوخت شود ولي در مدل تيغ از چپ دستگاه همزمان با انجام عمليات دوخت لبه پارچه را اصطلاحا ارايش كرده و سرعت فرايند دوخت را افزايش ميدهد

چرخ خیاطی میاندوز چیست؟

 

چرخ خیاطی میاندوز تیغ راست

از مدل تيغ راست مياندوز فقط براي دوخت و اتصال كش به لبه شرت مردانه استفاده ميشود كش هاي ٣ سانتي اصطلاحا كاغذي به لبه شرت دوخته مي شود و همزمان تيغ دستگاه لبه پارچه را بريده و ارايش ميكند

چرخ خیاطی میاندوز تیغ راست

چرخ خیاطی میاندوز کش دوز چیست؟

چرخ خیاطی مياندوز كش دوز با نام تجاري كش دوز زنانه شناخته مي شود .نوع دوخت در اين دستگاه با مياندوزهاي معمولي هيچ تفاوتي ندارد ولي اين دستگاه در قسمت راست سيستم دوخت از يك سيستم برش استفاده كرده همچنين يك سيستم غلطكي كار تنظيم ميزان كشش كش بكار برده در شرت زنانه را به عهده دارد در اين دستگاه هنگام دوخت كش يك سانتي به بدنه شرت زنانه عمليات كشش توسط قلطك ها كنترل شده و اضافه پارچه نيز از قسمت زير برش مي خورد

چرخ خیاطی میاندوز کش دوز

 

برندهای چرخ خیاطی میاندوز

در بازار چرخ خیاطی میاندوز در کشورمان برندهایی نظیرچرخ خیاطی میاندوز جک-چرخ خیاطی میاندوز زوجی-چرخ خیاطی میاندوز نان بنگ-میاندوز جویتا-میاندوز رویانگ

چرخ خیاطی میاندوز تیپیکال و میاندوز سان سیر در ددسترس می باشد.که هر کدام از این برندهای انواع میاندوز معمولی و کامپیوتری را در سبد

فروش خود دارند.

 

لیست قیمت بروز انواع چرخ خیاطی میاندوز صنعتی

 

مشخصات فنی قیمت(تومان) مدل چرخ خیاطی میاندوز
قیمت چرخ خیاطی میاندوز دینام سرخود جک W4-D01                                                                18400000
چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری جکW4-UT     31800000
چرخ خیاطی میاندوز زوجی ZJ-W562-1-BD   17200000
چرخ خیاطی میاندوز کامپیوتری زوجی ۵۶۲-۱                                                                                                                                                                                           31800000  
چرخ میاندوز نان بنگ دینام سرخود مدل 01-500   17/000/000 
چرخ خیاطی میاندوز نان بنگ اتومات مدل 500Dut    30400000
چرخ خیاطی میاندوز تیپیکال   17800000
میاندوز اتوماتیک رویانگ RY-VF80-D-ED-PD    31200000

چرخ خیاطی میاندوز بخرم یا نه؟

با توجه به  قیمت تقریبا بالای چرخ خیاطی میاندوز  برای افرادی که قصد دارند از این چرخ خیاطی در خانه یا مزون های کوچک  استفاده کنند، مناسب و بصرفه نیست. ولی با توجه به سرعت بالا و کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط این چرخ خیاطی برای کارگاه ها-مزون های متوسط رو به بالا و کارخانجات های تولید پوشاک بسیار مناسب بوده و ضریب کیفیت و کمیت تولید را بشدت افزایش می دهد 

 

سوالات متداول درباره چرخ خیاطی میاندوز:

چرخ خیاطی میاندوز خانگی بخرم یا میاندوز صنعتی

بستگی به تعداد محصول تولید شده دارد اگر روزانه بالای یکصد عدد در روز محصول تولید میکنید نیاز به میاندوز صنعتی می باشد