سبد خرید شما

اتو سیلتر ترک، قیمت اتو سیلتر ایرانی(ارزان+گارانتی اصلی)

اتو بخار 3.5 لیتری سیلتر اصل ترک MN2035(گارانتی+ارسال رایگان)
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
همگان می دانند که تولید البسه و منسوجات در تمامی کشورها با هر سبک و سیاقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا لازمه این تولید، برخورداری از دستگاه ها و ابزارآلات مناسب در تولیدی ها و کارگاه ها است. اتو‌بخار، یکی از دستگاه هایی است که در تسریع روند و افزایش کیفیت تولید کارگاه ها، تاثیر بسزایی دار..
14,490,000تومان
اتو بخار مگما سیلتر ترک 3.5 لیتری1035
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی گارانتی شامل همه قطعات می باشد ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
اتو بخار مدل 3/5 لیتری مگما سیلتر از محصولات شرکت سیلتر، یک مدل رایج اتوی بخار در دنیا است که برای اتوی انواع پارچه های حریر، پارچه معمولی، پارچه ضخیم، پارچه نازک مناسب است. عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف این مدل از سری اتوهای بخار رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. اتوی با ..
13,590,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی سایز خود محصول : ٧٥ در ١٥.٥ قابلیت اتوکشی : کاغذ پلاتر
در شركت هاي متوسط و بزرگ توليد پوشاك جهت قراردادن الگوي كار روي پارچه و انجام مراحل برش از كاغذهاي مخصوصي استفاده ميشود كه با اندكي چسب اندود شده است (كاغذ پلاتر) بعد چاپ الگوي مورد نياز روي كاغذ پلاتر و قراردادن ان روي پارچه به حهت ثابت شده كاغذ پلاتر روي پارچه و جلوگيري از حركت كردن الگو بايد..
11,490,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
اتو بخار مدل 2 لیتری مگما سیلتر از محصولات شرکت سیلتر، یک مدل رایج اتوی بخار در دنیا است که برای اتوی انواع پارچه های حریر، پارچه معمولی، پارچه ضخیم، پارچه نازک مناسب است. عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف این مدل از سری اتوهای بخار رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. اتوی با کی..
12,790,000تومان
اتو بخار 3.5 لیتری سیلتر مونتاژ ایران 2035(گارانتی طلایی)
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
در نگاه اول، هیچ فردی قادر به تشخیص و تمایز این دو اتو نیست. از همین رو دیده شده که برخی افراد، اتو سیلتر ایرانی را به عنوان اتو سیلتر اصل ترکیه به فروش می رساندد. حقیقتا هم تشخیص این امر برای افراد متخصص نیز ساده نیست.با این وجود طبق بررسی های 20بافت، تفاوت های فنی ای در این دو مدل وجود دارد. طبق ا..
7,390,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی 6 ماهه سایز خود محصول : x سانتی متر قدرت مکش موتور : 320 وات
میز مکش دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟ میز مکش یکی از وسایل و ملزومات مهم در مزون‌های خانگی و کارگاه‌های صنعتی است که درهنگام اتو کشی، از بوی ناشی حاصل از باقی ماندن رطوبت بر روی لباس جلوگیری می‌کند. همچنین میز مکش برای بهتر چسباندن لایه(لایی چسب) بر روی پارچه طراحی شده است. این ..
9,490,000تومان
میز مکش مستطیلی سیلتر ایران 110
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی 6 ماهه سایز خود محصول : 120x70x100 سانتی متر قابلیت تعیین نوع پارچه : ندارد
میز مکش مستطیلی سیلتر ایران مدل 110 SILTER   110   میز مکش چه کاربردی دارد؟ یکی از محصولاتی که در کارگاه ها و مزوه های خیاطی کاربرد دارد، دستگاهی است به نام میز مکش. میز مکش در واقع یک میز اتو است که به سیستم مکش هوا مجهز شده است و سیستم مکش هوا وظیفه مکش هوا را به عهده..
9,000,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی 6 ماهه سایز خود محصول : 120x80x100 سانتی متر قدرت مکش موتور : 320 وات
..
9,490,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی از بهترین برندهای مطرح در این عرصه اتوهای سیلتر است.کارخانه سیلتر در کشور ترکیه بوده و محصولات خود را به سراسر جهان صادر م..
16,890,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی از بهترین برندهای مطرح در این عرصه اتوهای سیلتر است.کارخانه سیلتر در کشور ترکیه بوده و محصولات خود را به سراسر جهان صادر م..
25,900,000تومان
اتو بخار سیلترترک 1 لیتری MN2000 M (قیمت ارزان+گارانتی)
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
لازمه تولید پوشاک با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی، برخورداری از دستگاه ها و ابزارآلات مناسب در تولیدی ها و کارگاه ها است. یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها بهره مندی از یک اتو پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا، اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر..
11,890,000تومان
میز مکش قایقی سیلتر 110 مونتاژ ایران
پر فروش
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی شرکت سایز خود محصول : 150x40x100 سانتی متر استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
میز مکش قایقی دارای یک ژانت با سیستم مکنده برای اتو کاری قسمت های باریک تر لباس مثل آستین و سر شانه ها نیز می باشد. این محصول که از محصولات شرکت سیلتر ایران بوده و در حال حاضر در ایران مونتاژ می شود، یک مدل رایج میز مکش دربازار است که برای اتوی انواع پارچه های ابریشمی، پارچه الیافتی، پارچه..
9,000,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی سایز خود محصول : ٧٥ در ١٥.٥ قابلیت اتوکشی : کاغذ پلاتر
یکی از محصولاتی که در صنعت تولید پوشاک جهت طراحی و الگو کشی مورد استفاده قرار می گیرد. اتو پلاتر طراحی می باشد.در ابتدا بهتر است توضيحاتي اجمالي در مورد اين محصول خدمت شما مخاطبان گرامي ارائه گردد  اتو پلاتر چيست ؟ در شركت هاي متوسط و بزرگ توليد پوشاك جهت قراردادن الگوي كار روي پارچه ..
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
بله درست است. همانطور که میدانید، برند سیلتر ترکیه در سال های گذشته به خوبی جواب خود را پس داد تا امروزه همه مشتریان مزون دار و کارگاهی، هنگام خرید اتو مخزن دار، اولین گزینه‌شان، اتو سیلتر بود. حقیقتا هم این اتو از نظر طراحی و خدمات پس از فروش یکی از موفق ترین برندهای بازار بوده و هست. همه این ..
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 800 وات
یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتو پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی از بهترین برندهای مطرح در این عرصه اتوهای کارگاهی سیلتر است.  در طراحی این محصول ضمن رعایت اصول زیبایی و کاربرپسند بودن است..
نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی سایز خود محصول : 26 * 26 * 18 سانتی متر استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
اتوي بخاردار  دسته چوبی سیلتر A06E  Silter A06E    معرفی:یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی از بهترین برندهای مطرح در این عرصه اتو..
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 1600 وات
یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی از بهترین برندهای مطرح در این عرصه اتوهای کارگاهی سیمرغ است. شرکت اتو سیلتر ترکیه با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با ..
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

شرکت اتو بخارسیلترSilter  ترکیه عمر تجاری خود را به عنوان تولید کننده در صنعت ماشین آلات در سال 1983 آغاز کرد. در نتیجه تحولات سریع در صنعت نساجی و پوشاک در سال 1986 ، شرکت تصمیم گرفت زمینه اصلی فعالیت خود را به این صنعت منتقل کند. در ابتدای سال 1987 این شرکت اولین اتو بخار صنعتی را با نشان تجاری Silter به بازار عرضه کرد. شرکت اتو مخزن دار سیلتر در سال های اخیر با توجه به بروزرسانی و استفاده از ماشین آلات روز دنیا توانسته تنوع محصولات خود را افزایش دهد.


کاربرد اتو سیلتر ترکیه

 کارگاه های تولید انواع  پوشاک زنانه و مردانه  ، مزون ها، خشک شویی ، فروشگاه های پوشاک  ، هتل ها ، رستوران ها ، خانه های ارتش ، اقامتگاه ها ، مدارس حرفه ای ، خوابگاه ها ، واحدهای نظامی ، بیمارستان ها ، کلینیک ها  ، مراکز آموزش حرفه ای  و هر مکانی که نیاز به عملیات  اتو کردن مورد نیاز است از این اتو استفاده می شود                                           


خرید اتو سیلتر اصل ترکیه

قیمت اتو سیلتر اصل ترکیه نسبت به رقیبان هم رده خود مانند اتو های مخزن دار فرانسوی و اتوهای ایتالیایی دارای کیفیت تقریبا یکسان اما قیمت مناسب تری دارد.شما عزیزان می توانید  اتوهای سیلتر اصل ترکیه را همراه با ضمانت اصالت کالا و خدمات و پشتیبانی معتبر از 20بافت تهیه بفرماییدقیمت اتو سیلتر ترک

قیمت اتو سیلتر اصل ترکیه نسبت به اتو سیلتر ایرانی دارای قیمت بالاتری بوده و جهت کسب اطلاع از قیمت بروز اتو سیلتر اصل ترکیه می توانید با شرکت 20بافت تماس گرفته و همراه با ضمانت نامه اصلی دریافت کنید، همچنین تیم 20بافت جهت سهولت اطلاع رسانی لیست بروز انواع اتو سیلتر ترکیه را  در جدول زیر به شما عزیزان ارائه می نماید
​​​​​​​


اتو  سیلتر مونتاز ایران گزینه‌ای مناسب و پیشننهادی برای استفاده بلند مدت در کارگاه‌ها و سایر مصارف است. اتو بخار سیتلر ایرانی یکی از محصولاتی است که با کیفیت  نسبتا بالا مشابه اتو سیلتر اصل ترکیه ساخته شده و دوام مناسب و خوبی دارد. استفاده از این اتو در لاین‌های اماده سازی محصولات برندهای پوشاک بسیار پر کاربرد است و سرعت و دقت کار را تا حد قابل توجهی بالا می‌برد. در این مقاله با 20 بافت همراه باشید تا با هم به معرفی و بررسی ویژگی‌های این اتوی محبوب و باکیفیت بپردازیم.( اتو سیلتر)


اتو سیلتر ساخت و مونتاژ ایران


 اتو بخار سیتلر مونتاژ ایران

اتو بخار سیلتر ایرانی در ایران  تولید و مونتاژ می شود که نمونه آن در ترکیه نیز  تولید میشود که از نظر ظاهری و کارایی خیلی به هم شبیه هستند. و طرفداران زیادی هم دارد. یکی از ویژگی های این اتو مخزن دار سیستم بخار خودکار آن می باشد که به محض روشن شدن اتو خیلی سریع داغ می شود و می‌توان از آن استفاده کرد. برای رفع نگرانی برق افتادن لباس که موقع کار با اتو پیش می آید این اتو با داشتن محافظ نسوز در کف آن این مشکل را رفع کرده و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی لباس خود را بدون برق افتادن اتو بزنید.
به دلیل داشتن همین محافظ نسوز می توانید بدون نگرانی هرنوع پارچه ای از ضخیم تا نازک را بدون برق انداختن و  آسیبی به راحتی اتو بزنید. این اتو که در ایران مونتاژ می شود نسبت به اتو مشابه ترکیه از نظر کارایی قدرت بسیار بالایی دارد. موقع استفاده بخار اتو با قدرت بالایی بخش می شود و می توانید در زمانی کم هر نوع لباسی را بدون خستگی صاف و بدون چروک کنید. میزان بخار دهی اتو بخار سیتلر ایرانی بسیار بالاست و قابل استفاده به صورت با بخار و بدون بخار را نیز دارد. جنس کفی این اتو بسیار مناسب است و برای انواع پارچه با جنس‌های مختلف بسیار مناسب است. استفاده از این اتو در انواع مختلف کارگاه‌ها و تولیدی‌ها بسیار مورد استقبال واقع شده است.(تفاوت اتو سیلتر ایرانی و ترک)
اتو بخار سیلتر ایرانی چه ویژگی هایی دارد؟

اتو بخار سیلتر ایرانی از محصولات مونتاژ شده در ایران است که کیفیت بالا و طبق استانداردهای بین المللی ساخته شده است. مونتاژ و تولید این محصولات درست همانند محصول ترکیه انجام شده است و ویژگی‌های بسیار خوبی دارد. این اتو بخار دارای یک مخزن استیل ضد رسوب و زنگ است که دوام آن را بسیار بالا می‌برد و احتمال خراب شدن محفظه بخار را تا حد قابل توجهی کم می‌کند. اتو کشی با استفاده از این اتو بسیار آسان است و اتوکشی انواع پارچه با آن به راحتی امکان پذیر است. همچنین به دلیل دارا بودن مخزن آب سه و نیم لیتری مناسب برای استفاده در کارگاه‌ها می باشد. پخش بخار خودکار به اتو این قابلیت را می‌دهد تا به مدت زمان یک ساعت و نیم بدون وقفه بتوان از آن استفاده کرد. که ویژگی بسیار مناسبی برای استفاده در مصارف مختلف است.
این اتو به صورت خودکار گرما و حرارت دهی را کنترل می کند به طوری که هر بار احتیاج به تنظیم مجدد آن در موقع استفاده از آن نمی‌باشد. از ویژگی‌های مثبت این اتو می‌توان به دارا بودن لایه محافظ در کفی اتو است که از سوزانده شدن و برق افتادن سطح پارچه جلوگیری و مخافظت می‌کند. همچنین با یک سیستم اتوماتیک، این اتو از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری می‌کند و آن را کاملا تنظیم می‌کند تا پارچه آسیب نبیند. اتوکشی انواع پارچه با متریال مختلف با اتو بخار سیلتر ایرانی به احتی امکان پذیر است و گرما و بخار دهی قابل تنظیم و قوی دارد که مناسب برای انواع پارچه است. تنظیم گرما و بخار در این اتو به صورت اتوماتیک قابل انجام است تا آسیبی به پارچه وارد نشود. همچنین این سیستم به سرعت انجام کار کمک بسیار زیادی می کند.مشخصات فنی اتو بخار سیلتر ایرانی

 اتوی مونتاژ ایران قدرت بخار بیار بالایی دارد و تا ساعت‌های طولانی می‌توان از آن استفاده کرد. این اتوی ایرانی امکان رسوب بسیار کمی دارد زیرا قسمت کفی آن مسیری صاف دارد و مزیتی عالی برای خراب نشدن محفظه بخار در طولانی مدت است. تنظیم گرما در این اتو به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌شود که سرعت کار را بسیار بالا می‌برد. مصرف انرژی اتو بخار سیلتر ایرانی بسیار کم است و قدرت مصرف برق آن 1600 وات و ولتاژ ورودی این اتو 220 ولت می باشد. شیز برقی و اجزای اتو بخار سیلتر ایرانی ساخت کشور ایتالیاست و کیفیت بالایی دارد. 
از دیگر مشخصات فنی این اتو می‌توان به دارا بودن یک صفحه نمایش برای نشان دادن اطلاعات مورد نیاز جهت تنظیم و کنترل اتو اشاره کرد. همچنین این اتو قابلیت کار تا حدود دوساعت را به طور مداوم دارد که مزیت بیار خوبی در مصارف کارگاهی این اتو می‌باشد. از نظر مصرف انرژی نیز این اتو جزو دستگاه‌های کم مصرف است که ویژگی بسیار مثبتی به حساب می‌آید. ویژگی‌های فنی این اتو شباهت بسیار زیادی با نسخه ترکیه دارد و در برخی موارد بسیار بهتر از آن است. بدنه این اتو از قطعات باکیفیت ساخته شده و کفی آن دارای روکش تفلون است. استفاده از این اتو در تمامی کارگاه‌ها در لاین‌های اتوکشی قابل استفاده است و کاملا مناسب برای تولید کنندگان انواع لباس و پوشاک می‌باشد. جنس متریال قسمت داخلی اتو بخار سیلتتر ایرانی بسیار مناسب و با کیفیت بالاست و دوام و کارایی خوبی دارد. تجربیات کاربران نشان دهنده کیفیت بالا و کاربری مناسب این اتو است.

اتو سیلتر یک لیتری مونتاژ ایرانی


قیمت اتو بخار سیلتر ساخت ایران

همان طور که مستحضر هستید  قیمت اتو بخار ساخت و مونتاژ ایران در بین محصولات هم رده با وجود کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب استگارانتی اتو سیلتر ایرانی

یکی از موارد قابل توجه در تفاوت‌های این دو محصول گارانتی و ضمانت خرید است که در محصول ایرانی تا شش ماه ضمانت شامل خرید می‌شود اما در برند ترکیه هم همین ضمامنت وجود دارد. همچنین قیمت محصول ایرانی نسبت به کیفیت بالای آن بسیار مناسب‌تر از برند ترکیه است که خرید را برای تمام کاربران آسان می‌کند. مدل اتو سیلتر قیمت(تومان)عکس محصوللینک محصول
قیمت اتو 3.5 لیتری سیلتر اصل ترک MN2035     7/400/000
قیمت اتو مخزن دار یک لیتری سیلتر اصل ترکیه   MN2000            6/900/000       
قیمت اتو مخزن دار سیلتر 2 لیتری اصل ترکیه MN2002     7/100/000
قیمت اتو بخار مگما سیلتر ترک 3.5 لیتری10356/600/000                    قیمت اتو بخار 3/5 لیتری سیمرغ سیلتر                                    
                               
اتو بخار مگما سیلتر 2 لیتری MGM/MN 1002     6/350/000                    اتو بخار مگما سیلتر 2 لیتری MGM/MN 1002


اتو سیلتر چیست؟ و عملکرد آن به چه صورت است؟

بطور کلی اتو مخزن دار  و بصورت خاص اتو مخزن دار سیلتر همانطور که از نامش پیداست یک مخزن آب جهت نگه داری آب و جهت بوجود آوردن  بخار در اتو تعبیه شده است. آبی که در این مخزن آب وجود دارد در  مدت معین و مشخصی به  نقطه جوش می رسد. پس از آماده شدن آب، در مرحله بعدی تبدیل به بخار می شود. بخار حاصله با حجم زیاد و قدرت بالایی از طریق  شیلنگ تعبیه شده در  اتو و با کنترل کسی که عملیات اتوکشی را انجام می دهد به دسته اتو منتقل می شود. با پروسه بخار دهی بدترین و عمیقترین چروک ها بر روی انواع پارچه و لباس  از بین می روند.


اتو سیلتر از چه قطعاتی تشکیل شده

اتو سیلتر اصل ترک دارای قطعات منحصر بفردی است که در مشابه اتوهای مخزن دار دیگر بعضا وجود ندارد. به بررسی چندین قطعه اصلی اتو سیلتر ترک می پردازیم


1-شیر برقی اتو سیلتر
2-میکرو سویچ پرشر


3-پرشر

4-فیوز حرارتی

5-آمپر اتو سیلتر

6-المنت دسته اتو

7-المنت دیگ 

8-دیگ اتو بخار

9-بوبین شیر برقی


عکس اتو سیلتر اصل ترکیه-20بافت

انواع اتو سیلتر ترکیه

1-اتو مخزن دار سیلتر ترکیه در ظرفیت های یک لیتری،دو لیتری،3/5 لیتری،5 لیتری و 7 لیتری
2-اتو مخزن دار مگما سیلتر  در ظرفیت های یک لیتری،دو لیتری،3/5 لیتری

3-اتو گازلا  یک لیتری،دو لیتری،3/5 لیتری

4-اتو سیمرغ یک لیتری،دو لیتری،3/5 لیتری

5-میزهای مکش قایقی و مستطیلی سیلتر

6-دیگ بخار سیلتر

7-اتو پلاتر سیلتر


خرید آنلاین اتو سیلتر

برای خریداتو مخزن دار سیلتر دیگر لازم نیست که به فروشگاه  و مغازه‌های فیزیکی سر بزنید. خرید اینترنتی اتو سیلتر مخزن دار به شما کمک می‌کند تا در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. 20بافت انواع اتو های مخزن دارصنعتی  و   خانگی را در سایت خود به فروش گذاشته است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت تخصصی 20بافت مدل‌های زیادی از شرکت سیلتر ترکیه و ایران را خریداری کنید. امکان مقایسه ویژگی‌ها و امکانات هر مدل با مدل دیگر وجود دارد تا در نهایت بهترین نوع اتو سیلتررا بسته به بودجه، نیاز و سلیقه‌تان خریداری کنید. شما می‌توانید با خواندن دیدگاه‌های کاربران 20بافت از نظر خریداران در مورد هر مدل آگاه شوید. مشاوران و پشتیبانان فنی 20بافت نیز آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات شما در مورد نحوه خرید ثبت سفارش پیگیری خرید و... هستند.                                                                                                                                        


گارانتی  و ضمانت اتو سیلتر ترکیه

اتو سیلتر اصل ترکیه دارای شش ماه ضمانت نامه رسمی شرکت 20بافت  بهمراه ضمانت اصالت کالا و خدمات پس از فروش می باشد. خدمات پس از فروش اتو سیلتر ترکیه در مرکز خدمات  20بافت انجام پذیر میباشد  دفترچه راهنمای اتو سیلتر


جهت دریافت دفترچه راهنما کامل و جامع اتو سیلتر ترک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.دفترچه راهنما اتو سیلتر