سبد خرید شما

چرخ خیاطی آی ام بی

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 4 سوزن مورد نیاز : DP*17
معرفی دستگاه الیک دوپُل IMB الیک دوپل IMB : ظرافت در دوخت پل شلوار دوخت محکم و ظریف پل های شلوارهای جین مانند دیگر قسمت های آن حائز اهمیت است، در محل اتصال پُل‌های مربوط به کمربند باید از دوخت های محکم و ظریف استفاده کرد که بتوان کمربند را به خوبی داخل آنها جای داد. علاوه بر استفاده کمربن..
890,000,000تومان
نوع سوزن : DP*17 وزن : 545 کیلوگرم سال تولید : 2022
امروزه در تولید صنعتی به دو اصل کیفیت و بهره‌وری توجه بسیار زیادی می شود چه بسیار شرکت های تولیدی که تنها منبع کسب سود خود را در افزایش میزان کیفیت محصول در جهت جذب بیشتر مشتری و افزایش راندمان خط تولید به جهت کاهش هزینه سربار می دانند، در این راستا استفاده از تکنولوژی امری ضروری به نظر می&zwnj..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع سوزن : DP*5 , DP*17 سال تولید : 2022
دوماکو فول اتومات IMB مدل T-8752C-405   هماهنطور كه در جريان هستيد دستگاه دو سوزن دوماكو در دو نوع اصلي ساده و استپ دار توليد ميشود.     در مدل استپ دار دستگاه داراي دو ميل سوزن مجزا بوده و با استفاده از سيستم استپ هر كجا نياز بود ميتوانيد يكي از ميل سوزن ها ر..
نوع سوزن : DP*5 گارانتی : 1 سال سال تولید : 2022
امروزه در تولید صنعتی به دو اصل کیفیت و بهره وری توجه بسیار زیادی می شود چه بسیار شرکت های تولیدی که تنها منبع کسب سود خود را در افزایش میزان کیفیت محصول در جهت جذب بیشتر مشتری و افزایش راندمان خط تولید به جهت کاهش هزینه سربار می دانند. در این راستا استفاده از تکنولوژی امری ضروری به نظر می‌رسد...
نوع گارانتی : یک ساله شرکت آرین دوخت تعداد نخ : 6 تعداد قلاب : 3 عدد
                                                                                     ..
نوع سوزن : DV*57 سال تولید : 2022 تعداد سوزن : 1
                                                                                     ..
نوع گارانتی : یک ساله شرکت آرین دوخت نوع سوزن : DB*1 کشور سازنده : چین
 چرخ خیاطی سجاف پیراهن IMB مدلMB5009A                                                                        &nb..
نوع سوزن : TV*7 سال تولید : 2022 کشور سازنده : چین
قبل از اتصال جيب به پشت شلوار جين لبه بالايي ان بايد تا شده و دوخته شود. جهت اين كار از دستگاه دوماكو يا سه قلاب استفاده مي شود. معمولا لبه كار با دست تا شده يا از فلدر عبور داده مي شود ولي به دليل استفاده از دست در اين فرايند لبه كار كمي كشيده شده و حالت حلالي شكل پيدا ميكند كه اين حال..
تعداد قلاب : 5 نوع سوزن : DC*1 وزن : 95 کیلوگرم
یکی از قسمت های دوخت شلوار بخش سردوزی لبه های قسمت های جلو و پشت کار می‌باشد. در این قسمت معمولا دو قطعه جلو و پشت شلوار روی هم قرار گرفته و توسط دستگاه سردوز همزمان به هم متصل شده و لبه پارچه نیز سردوز می شود که این امر مانع ریش ریش شدن لبه پارچه می شود.  ولی چالش این بخش از کار در است..
نوع گارانتی : یک ساله شرکت آرین دوخت طول دوخت : 1 تا 6 میلی متر نوع سوزن : DP*17
                                                                                     ..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 2 سوزن مورد نیاز : DP*17
چرخ خیاطی زاپ دوز IMB مدلMB1006C-IM-342G   نمادوز لوله ای يا دستگاه دوخت زاپ چيست و چطور از آن استفاده كنيم ؟ از  دستگاه زاپ دوز IMB مدلMB1006C-IM-342G در دوخت شلوار جين استفاده می‌شود. در سال های اخير دوخت شلوار لی در مدل های جديد ك..
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : گارانتی یک ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
                                                                                     ..
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : گارانتی یک ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
                                                                                     ..
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : گارانتی یک ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
                                                                                     ..
نوع گارانتی : گارانتی یکساله نوع سوزن : DP*17 وزن : 153
                                                                                   &nbs..
نوع گارانتی : گارانتی یکساله نوع سوزن : DP*17 وزن : 153
یک محصول عالی و قابل اعتماد وقتی شما برند ژوکی را روی محصول خود میبینید قطعا نگرانی شما بابت کیفیت محصول کاهش پیدا میکند.  شرکت ای ام بی با اضافه کردن اپشن اتومات دکمه روی ماشین دکمه دوز ژوکی موجب افزایش راندمان و کارایی این ماشین شده است.     چرخ خیاطی دکمه دوز تمام اتو..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد قلاب : 6 استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
دستگاه منحصربه فرد دوخت کمر شلوار جین و کتان، طراحی شده به سبک شرکتIMB این امکان را به شما میدهد تا بدون وقفه و دقیق دوخت کمر شلوار را کامل کنید. بدون شک این دستگاه در کنار دیگر ماشین های دوخت شلوار جین، یک مجموعه قوی تولیدپوشاک خواهد بود ! دوخت محکم این دستگاه جهت دوخت کمر باعث شده تا بتوانید براحت..
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

 برندIMB

                                                       

IMB چیست؟

IMB یک شرکت تولید محصولات دوخت با محوریت تکنولوژی روز واقع در کشورچین است. تخصص این شرکت تجهیزکردن چرخ‌خیاطی های صنعتی به ربات‌های هوشمند بوده و هدف آنها چندبرابر کردن کارایی یک محصول مانند راسته دوز است. در واقع درکنار یک راسته دوز چند بازوی ربات مانند به شما در سهولت کار میکنند و باعث میشوند که بهره بیشتری از یک دستگاه دوخت ببرید.

محبوب ترین مدل های این برند

محصولاتی نظیر دوخت شلوارجین، دوخت پیراهن، برش پارچه از دسته محصولات محبوب این شرکت هستند.

راهنمای خرید محصولات IMB

در وبسایت بیست بافت، به طور تخصصی و کامل برای هر محصول IMB توضیحات و معرفی  به همراه ویدئو و تصاویر قرار داده شده است، پس از مطالعه متن و بررسی جهت راهنمایی بیشتر میتوانید با بخش مشاوره و فروش 20بافت تماس بگیرید.