سبد خرید شما

چرخ خیاطی نیوتک

سال تولید : 2021 کشور سازنده : ترکیه سرعت (دور موتور در دقیقه) : 3500
  مادگی دم آستین چه کاربردی دارد ؟  این دستگاه اولین بار توسط شرکت ریس در آمریکا جهت دوخت مادگی در سر آستین کت مردانه ساخته شده است. اگر دقت کنید حتما تعداد 4 یا 5 عدد مادگی در انتهای آستین کت مردانه مشاهده می کنید که به همان تعداد دکمه نیز روی آنها دوخته شده است . این مادگی و د..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : 1 سال استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
این مدل از محصولات چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج اپل دوزدر دنیا است که برای نصب انواع اپل به آستین کت مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  می باشد این مدل از سری اپل دوزها رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. دوخت های با کیفیت، محکم و زیبایی که این مدل..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد CE اروپا
مادگی چشمی نیوتک 9820 new-tech 9820 اگر قصد تولید محصولاتی چون کت وشلوار ، پالتو ، شلوارجین و کتان را دارید حتما جهت دوخت مادگی (جادگمه) به دستگاه مادگی چشمی نیاز دارید . روش دوخت دستگاه توسط قلاب بوده و دوخت زنجیره ای نمای بسیار زیبا و قابل ملاحظه ای به لباس شما خواهد داد . تفاوت عمده این..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی  ساسون دوز نیوتک مدل 3100 New-tecH  3100   کاربرد و کارایی چرخ خیاطی ساسون دوز: چرخ خیاطی ساسون جهت  ساسون زدن (پلیسه یا چین) بر روی شلوار مردانه و زنانه،دامن و برخی لباس های زنانه  مورد استفاده قرار می گیرد،    ویژگی فنی چرخ خیاطی ..
سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی سردوز نیوتک مدل 1500/7 این امکان را به شما میدهد که مانع از خرد رفتن اضافی شلوار  در هنگام دوخت شوید . همچنین این نکته قابل توجه است که این دستگاه جهت استفاده فقط به یک اپراتور نیاز داشته که اپراتور موردنظرنحوه استفاده از این دستگاه را در چند دقیقه فرا میگیرد و نیاز به مهارت خیلی زیاد..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی الیک کامپیوتری نیوتک مدل 3900New-tecH 3900طراحی و ساخت الیک 3900:این مدل از  محصولات شرکت نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل الیک در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سری کمرکش های رایج موجب محب..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
این مدل از  محصولات چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج کمرکش در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیممناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سری کمرکش های رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. دوخت های ب..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
اگر  بخواهیم در مورد مشکل پسندی خریدار یک شلوار لی صحبت کنیم جدا از همه ویژگی ها ، دوخت دقیق و زیبای جیب های جلو و عقب نیز میتواند مورد توجه او قرار گیرد . دلیل دیگر مورد توجه قرار گرفتن جیب عقب  نیز مانند جیب جلو میتواند کاربرد آن باشد که برای قرار دادن کیف پول و تلفن همراه یا اقلام دیگر ..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
اگر تولیدکننده کت مردانه یا مانتو هستید حتما در قسمت آستین با مشکل اتصال آستین به تنه مواجه شده اید . در این قسمت به دلیل شکل کار و همچنین نوع دوخت اتصال آستین به تنه دچار چرخش و یا لیز خوردگی میشود .     چرخ آستین چسبان نیوتک مدل5 -100 چه ویژگی هایی دارد ..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
چرخ خیاطی فیلتو دوز نیوتک 2025/1 New-tecH  2025/1   طراحی و ساخت: این مدل از محصولات شرکت چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج فیلتو دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا &nbs..
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

چرخ خیاطی نیوتک

نیوتک یک برند ترکیه ای است که بصورت تخصصی در زمینه نصب آپشن و تولید دستگاه های تخصصی دوخت پوشاک و نساجی فعالیت می کند. این چرخ های خیاطی در کشور آلمان و ژاپن تولید شده و در کشور ترکیه و شرکت نیوتک آپشن های تخصصی بر روی آن سوار شده و راهی بازار می شوند. تکنولوژی بکار رفته در چرخ های خیاطی نیوتک بسیار بالا بوده و کاملا بر اساس نیاز شرکت های پیشرفته تولید پوشاک و نساجی، طراحی و ساخته شده اند.انواع چرخ خیاطی تخصصی نیوتک ترکیه

امروزه با توجه به صنعتی شدن تولیدات و افزایش دقت و همچنین تیراژ بالای تولیدات، نیاز بسیار زیادی به دستگاه های تخصصی است که بتواند کارها رو بصورت خودکار و با حداقل زمان و حداکثر کیفیت انجام دهد.

چرخ خیاطی تخصصی نیوتک شامل مدل های مختلفی مانند: فیلتودور، آستین چسبان، ساسون دوز، کمرکش، مادگی سرآستین، اپل دوز، الیک کامپیوتری، جیب پشت دوز، مادگی چشمی، مادگی دم آستین کت و ... می شود.


اگر به دنبال تغییر در تولیدات مجموعه خود هستید، می توانید با مشاوران چیدمان خط تولید و همچنین خرید دستگاه های تخصصی در  20بافت مشورت نمائید تا بصورت رایگان بهترین راهکارها را برای افزایش تولید و بهره وری در اختیار شما قرار دهند.


با توجه به نوسان قیمت ارز، برای استعلام قیمت چرخ خیاطی نیوتک می توانید با واحد فروش 20بافت در تماس باشید.


شماره مرکز تماس 20 بافت: 02152888090