سبد خرید شما

چرخ خیاطی نیوتک

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی الیک کامپیوتری نیوتک مدل 3900New-tecH 3900طراحی و ساخت الیک 3900:این مدل از  محصولات شرکت نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل الیک در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سری کمرکش های رایج موجب محب..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
چرخ خیاطی نیو تک کمر کش 6 سوزنه مدل 3110/1New-tecH 3110/1 طراحی و ساخت:این مدل از  محصولات چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج کمرکش در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیممناسب است. عملکرد مناسب، قوی، ک..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
چرخ خیاطی فیلتو دوز نیوتک 2025/1New-tecH  2025/1طراحی و ساخت:این مدل از محصولات شرکت چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج فیلتو دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سر..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی آستین چسبان نیوتک مدل5-New-tecH  100اگر تولیدکننده کت مردانه یا مانتو هستید حتما در قسمت آستین با مشکل اتصال آستین به تنه مواجه شده اید . در این قسمت به دلیل شکل کار و همچنین نوع دوخت اتصال آستین به تنه دچار چرخش و یا لیز خوردگی میشود .  &nb..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی  ساسون دوز نیوتک مدل 3100New-tecH  3100کاربرد و کارایی چرخ خیاطی ساسون دوز:چرخ خیاطی ساسون جهت  ساسون زدن (پلیسه یا چین) بر روی شلوار مردانه و زنانه،دامن و برخی لباس های زنانه  مورد استفاده قرار می گیرد، ویژگی فنی چرخ خیاطی ساسون دوز 3100:مجهز به سیستم ماشین D..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی جیب پشت دوز اتوماتیک شلوار جین نیوتک5-New-tecH  3000اگر  بخواهیم در مورد مشکل پسندی خریدار یک شلوار لی صحبت کنیم جدا از همه ویژگی ها ، دوخت دقیق و زیبای جیب های جلو و عقب نیز میتواند مورد توجه او قرار گیرد . دلیل دیگر مورد توجه قرار گرفتن جیب عقب  نیز مانند جیب ج..
سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
زیگزال 5 نخ اتومات نیوتکNew-Tech-1500-7 حالا فرق اصلی زیگزال 5 نخ اتومات نسبت به سردوز معمولی چیست ؟  به طور مثال هنگامی که شما از سردوز معمولی استفاده میکنید حتما کاربر باید مهارت کافی در استفاده ازدستگاه  و حتی میزان ورودی پارچه به دستگاه را داشته باشد در غیر ا..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سروو موتور داخلی : دارد استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد CE اروپا
مادگی چشمی نیوتک 9820new-tech 9820 اگر قصد تولید محصولاتی چون کت وشلوار ، پالتو ، شلوارجین و کتان را دارید حتما جهت دوخت مادگی (جادگمه) به دستگاه مادگی چشمی نیاز دارید . روش دوخت دستگاه توسط قلاب بوده و دوخت زنجیره ای نمای بسیار زیبا و قابل ملاحظه ای به لباس شما خواهد داد . تفاوت عمده این مدل ماد..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
چرخ خیاطی نیوتک اپل دوز 3700/2New-tecH 3700/2طراحی و ساخت:این مدل از محصولات چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج اپل دوزدر دنیا است که برای نصب انواع اپل به آستین کت مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  می باشد این مدل از سری اپل دوزها رایج موجب محب..
 .responsive { max-width: 100%; height: auto; }مادگی دم آستین چه کاربردی دارد ؟ این دستگاه اولین بار توسط شرکت ریس در آمریکا جهت دوخت مادگی در سر آستین کت مردانه ساخته شده است. اگر دقت کنید حتما تعداد 4 یا 5 عدد مادگی در انتهای آستین کت مردانه مشاهده می کنید که به ه..
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

نیوتک یک برند ترکیه ای است که بصورت تخصصی در زمینه نصب آپشن و تولید دستگاه های تخصصی دوخت پوشاک و نساجی فعالیت می کند. این چرخ های خیاطی در کشور آلمان و ژاپن تولید شده و در کشور ترکیه و شرکت نیوتک آپشن های تخصصی بر روی آن سوار شده و راهی بازار می شوند. تکنولوژی بکار رفته در چرخ های خیاطی نیوتک بسیار بالا بوده و کاملا بر اساس نیاز شرکت های پیشرفته تولید پوشاک و نساجی، طراحی و ساخته شده اند.


انواع چرخ خیاطی تخصصی نیوتک ترکیه

امروزه با توجه به صنعتی شدن تولیدات و افزایش دقت و همچنین تیراژ بالای تولیدات، نیاز بسیار زیادی به دستگاه های تخصصی است که بتواند کارها رو بصورت خودکار و با حداقل زمان و حداکثر کیفیت انجام دهد. چرخ خیاطی تخصصی نیوتک شامل مدل های مختلفی مانند: فیلتودور، آستین چسبان، ساسون دوز، کمرکش، مادگی سرآستین، اپل دوز، الیک کامپیوتری، جیب پشت دوز، زیگزال اتومات، مادگی چشمی، مادگی دم آستین کت و ... می شود. اگر به دنبال تغییر در تولیدات مجموعه خود هستید، می توانید با مشاوران چیدمان خط تولید و همچنین خرید دستگاه های تخصصی در  20بافت مشورت نمائید تا بصورت رایگان بهترین راهکارها را برای افزایش تولید و بهره وری در اختیار شما قرار دهند. با توجه به نوسان قیمت ارز، برای استعلام قیمت چرخ خیاطی نیوتک می توانید با واحد فروش 20بافت در تماس باشید.