سبد خرید شما

سه نواره

تکنولوژی ماشین :دینام سرخود نوع گارانتی :گارانتی یکساله شرکت ایران جک تعداد قلاب :12
صنعت دوخت و دوز و پوشاک امروزه با تغییرات بسیاری مواجه است. ورود انواع ماشین های تخصصی و چرخ خیاطی صنعتی و تخصصی جهش چشم گیری در میزان تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت گردیده است. صنعت تولید شلوارنیز این پیشرفت بسیار بهره مند گشته است. با ورود دستگاه های تخصصی، پروژ های دوخت را..
59,500,000تومان
تکنولوژی ماشین :دینام سرخود استانداردها :ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سوزن مورد نیاز :UO113
صنعت دوخت و دوز و پوشاک امروزه با تغییرات بسیاری مواجه است. ورود انواع ماشین های تخصصی و چرخ خیاطی صنعتی و تخصصی جهش چشم گیری در میزان تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت گردیده است.صنعت تولید شلوارنیز این پیشرفت بسیار بهره مند گشته است. با ورود دستگاه های تخصصی، پروژ های دوخت را با ..
59,900,000تومان
تکنولوژی ماشین :کلاج دار استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV سال تولید :2021
چرخ خیاطی کمرکش 12سوزنه تیپیکال مدل GK 321-12  TYPICAL GK 321-12   معرفی عمومی: چرخ خیاطی صنعتی تیپیکال یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان ..
تکنولوژی ماشین :مکانیکی تعداد قلاب :12 سروو موتور داخلی :ندارد
چرخ خیاطی کینگتکس (سه نواره) مدل MT-4512 Kingtex MT-4512   تاریخچه:  این مجموعه عظیم و معروف در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
خدمات بیست بافت

بررسی مشخصات و راهنمای خرید انواع چرخ خیاطی صنعتی سه نواره با بهترین قیمت و آموزش رایگان از برندهای جک، ژوکی، زوجی و ...