سبد خرید شما

چرخ خیاطی جانتک

تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی جانتک مدل SPD-MARALSPD-MARALکاربرد و کارایی چرخ خانگی جانتک مدل  SPD-MARALچرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم فشار پایه ب..
0تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی جانتک مدل SPD25000JANTECH  SPD25000کاربرد و کارایی چرخ خانگی جانتک مدل  SPD25000چرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم ..
0تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی جانتک مدل SP75000JANTECH  SP75000کاربرد و کارایی چرخ خانگی جانتک مدل  SP75000چرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم فشا..
3,090,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی جانتک مدل SPD-DIBASPD-DIBAکاربرد و کارایی چرخ خانگی جانتک مدل  SPD-DIBAچرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم فشار پایه برای..
0تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم فشار پایه برای دوخت انواع پارچه  ظریف و ضخیم از دیگر خصوصیات این چرخ خیاطی می باشد. این مدل چرخ خیاط..
0تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV طرح روی بدنه : دارد
چرخ خیاطی جانتک مدل SP76000JANTECH  SP75000کاربرد و کارایی چرخ خانگی جانتک مدل  SP76000چرخ خیاطی ژانتک یکی از یهترین چرخ خیاطی تولید شده  در ایران می باشد.این چرخ خیاطی دارای  32 مدل  دوخت و حاشه دوزی می باشد و مجهز به سیستم نخ کن اتوماتیک و همچنین  دارای سیستم فشا..
3,090,000تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

شرکت چرخ خیاطی جانتک( نگین جان و مه) یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین ارائه دهنده ها در زمینه محصولات دوخت و دوز خانگی در سطح ایران و سراسر جهان است، این شرکت با هدف ارائه محصولات باکیفیت با آخرین تکنولوژی روز دنیا در سطح جهان در صنعت دوخت و دوز و نساجی شروع به کار کرد.


چرخ خیاطی جانتک


شرکت نگین جان و مه با عنوان چرخ خیاطی جانتک با تحقیقات گسترده توسعه ای و مطالعات گسترده در صنعت دوخت و با هدف توسعه محصولات و ارتقاء کیفیت در سطح بین المللی به عرضه محصولات باکیفیت می پردازد.


تاریخچه ی ورود چرخ خیاطی در ایران

تاریخچه چرخ خیاطی در ایران به زمان سفرهای مظفرالدین شاه به اروپا باز میگردد.، اولین چرخ خیاطی به ایران توسط مظفر الدین شاه وارد شد. مظفرالدین شاه به همراه چرخ خیاطی یک خیاط قفقازی با خود آورد تا لباس درباریان را بدوزد، این وسیله که بسیار کار خیاطی را آسان می کرد اما چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفت. مردم اعتقاد داشتن چون این وسیله از فرنگ وارد شده و ساخت دست فرنگیان است باعث  نجس شدن لباس می شود. نظر دیگری که داشتند این بود که دندلنه های زیر چرخ باعث پاره شدن لباس می شود.اما با گذشت زمان و آشنا شدن با کارایی آن چرخ خیاطی در تمام خانه ها حضور پیدا کرد. در دوران پهلوی کارخانه سینگر اولین نمایندگی فروش چرخ خیاطی در ایران را راه اندازی کرد. حتی در این شرکت به افراد علاقه مند کار با چرخ خیاطی آموزش داده می شد.امروزه چرخ خیاطی جزء مهمی از خانه های ایران است به طوری که هر خانه ای حداقل یک چرخ خیاطی پیدا می شود و چرخ خیاطی های مدرن و باکیفیت امروزی که استفاده از آن ها بسیار آسان است جای دوخت و دوز دستی و چرخ خیاطی های قدیمی را گرفته است.


تاریخچه برند چرخ خیاطی جانتک

خانواده منزوی نام شناخته شده در صنعت چرخ خیاطی در ایران می‌باشد که بیش از ۶۰ سال در این صنعت به عنوان بزرگترین ارائه کننده محصولات چرخ خیاطی خانگی شهرت دارد.این خانواده نمایندگی‌برند های چرخ خیاطی مهم جهان را دارد  از جمله ژانومه در صنعت چرخ خیاطی خانگی و ژوکی در حوزه چرخ خیاطی صنعتی سالیان درازی هست که در حال خدمتگذاری در این صنعت می‌باشد.مدیر عامل شرکت حامد منزوی به عنوان نسل سوم این خانواده برای نخستین بار مدرن‌ترین کارخانه چرخ خیاطی ایران و خاورمیانه را در سال ۱۳۹۷ برند با نام چرخ خیاطی جانتک تاسیس نموده و از اهداف این شرکت ارائه و توسعه محصولات جدید در حوزه لوازم خانگی و دیگر صنایع تحت شرکت نگین جان و مه است.کارخانه شرکت چرخ خیاطی جان تک
کارخانه چرخ خیاطی شرکت  جان و مه تولید کننده چرخ خیاطی با نام جانتک در ایران میباشد. این کارخانه برای اولین بار در سال 96 شروع به کار کرده که در کوتاه زمانی از شروع تولید به دلیل قابلیت بسیار بالای  چرخ خیاطی ها و قیمت مناسب آن ها تبدیل به فروش اول چرخ خیاطی ایران گردیده شده است. در فرآیند ساخت چرخ خیاطی جانتک از پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده شده که حتی این شرکت موفق به صادرات تکنولوژی ساخت بدنه چرخ خیاطی به بزرگترین سازندگان چرخ خیاطی جهان گردیده است.

شرکت جانتک یکی از اولین تولید کنندگان چرخ خیاطی تحت عنوان برندی ایران در سطح کشور و سراسر جهان است و کیفیت آن محصولات جانتک را به برندی مطرح در سطح بین المللی تبدیل کرده است.

این شرکت هر ساله به ارتقاء کیفیت تولیدات خود می افزاید و محصولات خود را با آخرین استاندارد های بین المللی تولید می کند و از بهترین و باکیفیت ترین متریال برای تولیدات خود استفاده می کند.

شرکت جانتک از سال شروع کر خود به سرعت بمورد استقبال بسیار گسترده ی مردم و افراد متخصص این حرفه قرار گرفته و امروزه برندی کاملا شناخته شده و مطرح در این صنعت بزرگ است و جزو برند های درجه یک در صنعت دوخت و دوز است.

مردم ایران از این محصولات با کیفیت بسیار استقبال کردند به طوری که چرخ خیاطی جانتک از رقبای خود پیشی گرفت و به برندی شناخته شده مبدل شد.


معرفی چرخ خیاطی های جانتک

برند چرخ خیاطی جانتک به تولید و توسعه انواع چرخ خیاطی پرداخته است که مناسب برای استفاده خانگی و کارگاهی است و محصولات این برند بسیار پیشرفته اند و کار را برای کاربران این چرخ خیاطی بسیار آسان و راحت کرده است.


ویژگی های عمومی چرخ خیاطی های جانتک
چرخ خیاطی جانتک 32کاره

از ویژگی های عمده چرخ خیاطی های جانتک می توان به موارد زیر اشاره کرد

توانایی پس دوزی ، ژرسه دوزی ، دکمه دوزی ، زیپ دوزی و لبه دوزی، زیگزاگ و .....

قابلیت دوخت دکمه و جا دکمه در ۴ مرحله

ساخت بدنه بیرونی از جنس ABS

32 مدل تنوع دوخت و حاشیه دوزی

عرض دوخت ۵ میلیمتر

دور دوزی ۸۶۰ دوخت در دقیقه

طول دوخت ۴ میلیمتر

توانایی دوخت پارچه های ضخیم و نازک

ساخت بدنه داخلی از جنس آلومینیوم سبک و مستحکم

قابلیت دوخت های حلقوی (باز و آزاد) جهت دوخت دور آستین و دمپا شلوار

قابلیت نصب انواع سایز سوزن های ۹ الی ۱۸ برای انواع پارچه ها و دوخت ها

مجهز به سوزن نخ کن اتوماتیک

دارای سیستم فشار پایه برای پارچه ، باضخامت های متفاوت

درب جعبه محکم از جنس ABS

قابلیت گلدوزی و تکه دوزی

قابلیت دوخت توپر

قابلیت دوخت ساده و زیگزاگ

سیستم قاب ماکو نیم دور تمام فلز


انواع دوخت چرخ خیاطی جانتک

از جمله قالبیت های دوخت چرخ خیاطی های جانتک می توان به انواع دوخت ساده , زیگزاگ , گلدوزی , تیکه دوزی , پارچه های ضخیم , پارچه های نازک , زیپ , دکمه و جا دکمه , پس دوزی و... اشاره کرد.

و دارای پایه هایی برای چین پلیسه،جاددکمه،لبه دوزی،لب تا،پس دوزی،گلدوزی،زیپ دوزی،قیطان دوزی،دکمه،راسته دوزی می باشد.

ویژگی های اصلی

از ویژگی های اصلی چرخ خیاطی های جانتک، قیمت مناسب , قابلیت تغییر عرض گلدوزی و طول گلدوزی و سوزن نخ کن اتوماتیک اشاره کرد و این چرخ خیاطی با امکانات بسیار پیشرفته مورد استقبال بسیاری در ایران و سایر کشور ها قرار گرفته است.

از دیگر ویژگی های چرخ خیاطی جانتک می توان به ظاهر بسیار زیبای آن اشاره کرد که مورد توجه بسیاری در ایران و سایر کشور ها شده است که در کنار کیفیت بالای آن به انتخابی فوق العاده برای خریداران تبدیل شده است.


آدرس دفتر مرکزی جانتک

آدرس دفتر مرکزی برند جانتک و تعمیرگاه مرکزی در تهران خیابان جمهوری بین اردیبهشت و 12فروردین پ1047 ساختمان مرکزی جانتک است.


فروش چرخ خیاطی های جانتک

فروش ویژه چرخ خیاطی جانتک

چرخ خیاطی جانتک بسیار مورد استقبال مردم ایران و سایر کشور ها قرار گرفته و بدلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب نظرات مثبت بسیاری دریافت کرده است.

محصولات برند جانتک تماما دارای دوام بسیار بالا هستند به طوری که پس از سال ها دچار خرابی نمی شوند و نیاز به تعمیر ندارند.

چرخ خیاطی جانتک به صورت گسترده مورد توجه بسیاری از فعالان و متخصصان حرفه ی دوخت قرار گرفته و نقد های مثبت بسیار زیادی دریافت کرده است.

تمام چرخ خیاطی های برند جانتک طبق آخرین استاندارد های بین المللی و با بهترین متریال ساخته شده اند و امکانات بسیار بالایی دارند.

سری اقتصادی و کامل

برند چرخ خیاطی جانتک به فکر اقتصاد کشور و همچنین در صدد تولید محصولات به صرفه برای مردم است به همین سبب دست به تولید چرخ خیاطی هایی با قیمت بسیار مناسب و با کیفیتی بسیار بالا زد که از رقیبان خارجی خود پیشی گرفت و محبوبیت زیادی بدست آورد.

این طرح سبب تولید دونوع چرخ خیاطی شد، چرخ خیاطی اقتصادی و چرخ خیاطی کامل که خریداران با توجه به مصرف خود و در نظر گرفتن قیمت و امکانات انتخاب مناسب و به صرفه و کاملا اقتصادی داشته باشند.

که این طرح در راستای تولید ملی در کشور شروع به عرضه این دو نوع چرخ خیاطی در سطح کشور شد.


خدمات و گارانتی شرکت جانتک

تمامی محصولات برند جانتک دارای خدمات پس از فروش، ضمانت کیفیت و همچنین گارانتی سه ساله شرکت نگین جان و مه و گارانتی تعویض 6 ماهه این شرکت می باشند.

 و شرکت جانتک به تمامی خریداران محصولات خود را کاملا تضمین می کند زیرا از کیفیت محصولات خود مطمئن است و تمامی چرخ خیاطی های جانتک از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردارند.


کیفیت  چرخ خیاطی جانتک

تمامی محصولات برند جانتک با بهترین مواد و متریال تولید شده اند و دوام بسیار بالایی دارند.

جنس بدنه چرخ خیاطی های جانتک از فایبر گلاس و قسمت داخل آن از آلمینیوم بسیار با کیفیت است که به دلیل وزن مناسب این محصول و اصطحکام بالای آن جابه جایی و حمل و نقل این چرخ خیاطی بسیار راحت و مطمئن است.جنس ماکوی چرخ خیاطی های جانتک به صورت نیم دور تمام فلز ضد زنگ است که بسیار با کیفیت است.

این چرخ خیاطی دارای دربی محکم برای محافظت در برابر ضربه در هنگام جابه جایی است که بسیار مقاوم و مستحکم است.

در فرآیند ساخت چرخ خیاطی جانتک از پیشرفته ترین تکنولوژی ها استفاده شده که حتی این شرکت موفق به صادرات تکنولوژی ساخت بدنه چرخ خیاطی به بزرگترین سازندگان چرخ خیاطی جهان گردیده است.