سبد خرید شما

دوسوزن دوپایه

تکنولوژی ماشین : مکانیکی سوزن مورد نیاز : DP*17 22# سال تولید : 2021
چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو دو پایه کاپیتال 420،  مخصوص کار مبل، روکش صندلی، کارهای چرم و فوم عملکرد این چرخ خیاطی به­‌صورت دوخت دو ردیفه از روی کار و دوردیف ساده­‌دوزی در قسمت زیر پارچه می باشد ویژگی چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو دو پایه کاپیتال 420 چرخ خیاطی..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی سوزن مورد نیاز : DP x 17 20 ~ 30 سال تولید : 2022
 محصولات چرخ خیاطی صنعتی تیپیکال یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان یکی از برندهای مورد اطمینان تولیدی ها باشد. چرخ دو سوزن دو ماکو دوپایه ضخیم دوز تیپیکال ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی سوزن مورد نیاز : DP*17 22# سال تولید : 2021
محصولات چرخ خیاطی صنعتی تیپیکال یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان یکی از برندهای مورد اطمینان تولیدی ها باشد.مدل  GC20626 از  محصولات شرکت تیپیکال ، یک مدل..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی محمدی استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوز دوسوزن دوماکو دوپایه فوق ضخیم جکی Jaki JR4420   تاریخچه: شرکت تولید کننده این محصول کار خود را از سال 1999 آغاز کرد. در سال 2001 با تغییر نام شرکت به جکی با رویکردی تازه وارد عرصه رقابت شد. این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و ..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

بررسی مشخصات و راهنمای خرید انواع چرخ خیاطی صنعتی دوسوزن دوپایه با بهترین قیمت و آموزش رایگان از برندهای جک، ژوکی، زوجی و ...