سبد خرید شما

چرخ سرکیسه دوزنیولانگ ژاپن-قیمت ارزان+گارانتی

چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ ژاپن NP-7A
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
از آنجایی که چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ NP-7A ساخت ژاپن است، از با کیفیت ترین قطعات در تولید آن استفاده شده است. در شغل های مختلف بخصوص برای کشاورزان، تولید کنندگان سیمان،گچ و تولیدکنندگان آرد و گندم و صنایع شیمایی و .... مورد استفاده می شود . استفاده از گونی های با کیفیت و با دوام بسیار در حفظ و نگه د..
24,990,000تومان
چرخ سرکیسه دوز نیولانگ مدل NP-7A  ساخت چین
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ سرکیسه دوز نیولانگ علاوه بر تولید در ژاپن،به مانند سایر کالاهای برقی و دیجیتال در کشور چین نیز تولید می شود.این مدل چرخ سرکیسه دوز در کشور چین تولید و دارای کیفیت خوبی نیز می باشددر شغل های مختلف بخصوص برای کشاورزان، استفاده از گونی های با کیفیت و با دوام بسیار در حفظ و نگه داری محصولات موثر است..
48,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ نیمه اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ سرکیسه دوز ثابت نیولانگ DS-9A  از محصولات شرکت نیولانگ ژاپن بوده و توانایی دوخت سرکیسه دوزی در حجم بسیار بالا جهت کارخانجات تولید آرد و سیمان و .... مورد استفاده قرار می گیرد این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور ژاپن با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانس..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات تعداد نخ : 4 ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت
چرخ خیاطی سرکیسه دوز دو سوزنه نیولانگ DR-7UW   معرفی:  همانطور که میدانید از چرخ خیاطی سرکیسه دوزی برای دوخت سرکیسه و گونی ها استفاده می شود. بکارگیری این ماشین آلات صنعتی باعث بسته بندی بهتر و با کیفیت تر و جلوگیری از پارگی گونی و کیسه و هدر رفت محصول می شود. دستگاه سرکیسه دوزی د..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ جمبوبگ دوز،گونی دوز نیولانگ DR-3A از محصولات شرکت  نیولانگ ساخت کشور ژاپن بوده ، یک مدل محبوب چرخ خیاطی جمبوبگ دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جمبوبگ و گونی  مناسب است.چرخ گونی دوز و جمبوبگ دوز مناسب برای دوخت انواع کیسه‌های جمبوبگ ، بیگ بگ و  انواع کیسه های ضخیم ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ گونی دوز دو دوخت نیولانگ DN-2W ساخت کشورژاپن است، که ساخته شده از با کیفیت ترین قطعات می باشد  . در نتیجه، پس از پر کردن گونی، برای حفظ و نگه داری بهتر محصولات لازم است که گونی به خوبی دوخته شده و برای این کار باید از یک سر کیسه دوز با کیفیت استفاده شود. (قیمت چرخ سرکیسه دوز نیولانگ ژاپن) ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
:چرخ جمبوبگ دوز نیولانگ مدل DHR-6 توانایی دوخت راسته دوز و زیگزال رو دارا می باشد به این صورت که هم امکان دوخت راسته دوزی و هم زیگزال دوزی رو بصورت همزمان فراهم می کند .این چرخ ساخت کشور ژاپن بوده و مناسب دوخت انواع کیسه های جمبوبگ،بیگ بگ و انواع کیسه های ضخیم و فوق ضخیم می باشد.مدل DHR-6 دارای دو س..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ سرکیسه دوز دوسوزنه نیولانگ NP-7A-2 ساخت ژاپن است، از با کیفیت ترین قطعات در تولید آن استفاده شده است. در شغل های مختلف بخصوص برای کشاورزان، تولید کنندگان سیمان،گچ و تولیدکنندگان آرد و گندم و صنایع شیمایی و .... مورد استفاده می شود . استفاده از گونی های با کیفیت و با دوام بسیار در حفظ و نگه ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی همراه با تیغ اتومات ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 90 وات
چرخ خیاطی سرکیسه دوز نیو لانگ NP-32   NEWLONG NP-32   تاریخچه:  این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور ژاپن با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جها..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

شرکت چرخ خیاطی نیولانگ ژاپن(newlong) فعالیت خود را از سال 1955 با شراکت آقایان Yuzaburo Cho و آقای Yasuhiro Kondo ، را در کشور ژاپن آغاز نمود و در سال 1960 با Gartemann & Hofmann GmbH ، آلمان توافق نامه مجوز فنی ماشین آلات ساخت سرکیسه را امضا کرد. چرخ سرکیسه دوز نیولانگ علاوه بر تولید در ژاپن،به مانند سایر کالاهای برقی و دیجیتال در کشور چین نیز تولید می شود.این مدل چرخ سرکیسه دوز در کشور چین تولید و دارای کیفیت خوبی نیز می باشددر شغل های مختلف بخصوص برای کشاورزان، استفاده از گونی های با کیفیت و با دوام بسیار در حفظ و نگه داری محصولات موثر است و باعث جلوگیری از به هدر رفتن  محصولات می شود. در نتیجه، پس از پر کردن گونی، برای حفظ و نگه داری بهتر محصولات لازم است که گونی به خوبی دوخته شده و برای این کار باید از یک سر کیسه دوز با کیفیت استفاده شود. چرخ سرکیسه دوز نیولانگ ژاپن 

چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ ژاپن NP-7Aدارای مزایای زیادی می باشد که از مزایای قابل توجه این محصول این است که بسیار کم لرزش و کم صدا است و مزاحمتی برای اپراتور چرخ و اطرافیان ایجاد نمی کند، همچنین این سرکیسه دوز از سرعت بالایی برخوردار بوده، به گونه ای که قابلیت دوخت 10 کیسه تنها در یک دقیقه و همچنین دوخت بیش از 2500 کیسه در روز را دارد. سرعت دوخت دستگاه تا حد زیادی باعث بالا رفتن سرعت عمل در کارگاه های بزرگ می شود. این مدل چرخ خیاطی دارای بدنه ضد زنگ بوده که باعث نو و سالم ماندن چرخ خیاطی برای مدت زمان طولانی می شود. اگر به دنبال یک چرخ سرکیسه دوز با کیفیت هستید و در منطقه شرجی زندگی می کنید، چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ NP-7Aمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.


چرخ سرکیسه دوز نیولانگ ژاپن محصولات چرخ خیاطی نیولانگ

برخی از مدل های سرکیسه دوز در سایز های کوچک و قابل حمل در بازار یافت می شود که به صورت دستی هستند و برخی دیگر به صورت ثابت هستند که استفاده از آنها در تولیدی ها کاربرد دارد. اگر به دانستن اطلاعات بیشتری درباره سرکیسه دوز ها علاقه مند هستید حتما در ادامه با ما همراه باشیدمحصولات شرکت نیولانگ ژاپن عبارتست از چرخ سرکیسه دوز تک سوزن،چرخ سرکیسه دوز دوسوزن،چرخ جامبو دوز،چرخ گونی دوز و ....


چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ ژاپن NP-7A

چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ NP-7Aدارای مزایای زیادی می باشد که از مزایای قابل توجه این محصول این است که بسیار کم لرزش و کم صدا است و مزاحمتی برای اپراتور چرخ و اطرافیان ایجاد نمی کند، همچنین این سرکیسه دوز از سرعت بالایی برخوردار بوده، به گونه ای که قابلیت دوخت 10 کیسه تنها در یک دقیقه و همچنین دوخت بیش از 2500 کیسه در روز را دارد. سرعت دوخت دستگاه تا حد زیادی باعث بالا رفتن سرعت عمل در کارگاه های بزرگ می شود. این مدل چرخ خیاطی دارای بدنه ضد زنگ بوده که باعث نو و سالم ماندن چرخ خیاطی برای مدت زمان طولانی می شود. اگر به دنبال یک چرخ سرکیسه دوز با کیفیت هستید و در منطقه شرجی زندگی می کنید، چرخ سرکیسه دوزی نیولانگ NP-7Aمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد


چرخ سرکیسه دوز صنعتی نیولانگ ژاپن  DN-2


چرخ سرکیسه دوز  صنعتی نیولانگ DN-2  از  محصولات چرخ خیاطی نیولانگ ساخت کشور ژاپن بوده ، یک مدل رایج چرخ خیاطی سر کیسه دوز در دنیا است که برای دوخت انواع کیسه و گونی  مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا می باشد . از این ماشین دوخت گونی برای کاربردهای زیر استفاده می شود:  كيسه هاي پلاستيكي ، كيسه هاي كاغذي، كيسه هاي پروپيلن حاوي آرد،گندم،حبوبات، قهوه، شكر، نمك، مواد معدني، ظروف پت (پريفرم، درب قوطي، قوطي)

انواع چرخ سرکیسه دوز  نیولانگ


دستگاه سرکیسه دوز ثابت نیولانگ

دستگاه سرکیسه دوز ثابت که همراه با پایه، ستون و نوار نقاله است این مدل دستگاه سرکیسه دوز برای جنس های مختلف پارچه از جمله پلاستیک، کاغذ، پروپلین و … مورد استفاده قرار می گیرد و برای بسته بندی انواع محصولات مختلف از محصولات کشاورزی و دامی گرفته تا محصولات شیمیایی قابل استفاده است.


چرخ سرکیسه دوز اتوماتیک نیولانگ

همان طور که از نام این دستگاه مشخص است عملکرد آن به صورت اتوماتیک می باشد. معمولا این مدل سرکیسه دوز ها در کارخانه های بزرگ و خط تولیدی ها استفاده می شود. بیشتر تولیدی ها به دلیل حجم زیاد کار از سرکیسه دوز های اتوماتیک استفاده می کنند تا راندمان بالای خود را هنگام تولید حفظ کنند.چرخ سرکیسه دوز صنعتی جهت کارخانجات


برای دوخت لبه گونی های بزرگ باید از سرکیسه دوز های بزرگ باید استفاده کرد که به آنها جامبو بگ و بیگ بنگ می گویند. سرکیسه دوز های کیسه های یک تنی دارای پایه های بلند کن اتوماتیک و نخ کن می باشند. و همچنین در مدل های دستی، نیمه اتوماتک و تمام اتوماتیک در بازار قابل دسترسی هستند. سرکیسه دوز های بزرگ علاوه بر چرخ هایی که برای دوخت های سرکیسه ها دارند مجهز به چرخ هایی برای دوخت دسته به گونی ها نیز می باشند و دوخت دسته به بدنه با زخامت یک سانتی متری انجام می دهند.


چرخ سرکیسه دوز بزرگ

آموزش نخ کردن سرکیسه دوز نیولانگ ژاپن مدل NP-7


IFrame