سبد خرید شما

نمادوز

چرخ خیاطی نمادوز چیست؟

چرخ خیاطی نمادوز، همانطور که از نام آن پیداست، برای دوخت های نمایشی و تزئینی استفاده می شود. از چرخ خیاطی نمادوز برای کاربردهای زیر بیشتر استفاده می شود.

1- دوخت تزئینی جیب پشت شلوار

2- نصب چرم پشت شلوار

3- دوخت راه راه روی کیف، کفش، کلاه و پوشاک


تفاوت نمادوز و دستگاه گلدوزی صنعتی چیست؟

این دستگاه عملیات دوخت طرح مورد نظر شما را همانند دستگاه گلدوزی ولی با سرعت بالاتر و فقط در یک رنگ نخ و با نخ‌های شماره ضخیم‌تر از دستگاه گلدوزی انجام می‌دهد.

برند: جک
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک
 چرخ خیاطی نمادوز قابل بروزرسانی(برنامه نویسی)   JK-T10080  آشنایی عمومیصنعت دوخت و دوز و پوشاک امروزه با تغییرات بسیاری مواجه است. ورود انواع ماشین های تخصصی و چرخ خیاطی صنعتی و تخصصی جهش چشم گیری در میزان تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت گردیده اس..
برند: لی گلد
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی دو ساله شرکت نازفر استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
چرخ خیاطی الیک نمادوز کامپیوتری موتور مستقیم لی گلد مدل LG 1906A معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی، چرخ خیاطی ..
برند: جک
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی نمادوز جک مدل  JK-T3020      JACK JK-T3020 آشنایی عمومی:صنعت دوخت و دوز و پوشاک امروزه با تغییرات بسیاری مواجه است. ورود انواع ماشین های تخصصی و چرخ خیاطی صنعتی و تخصصی جهش چشم گیری در میزان تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت گردیده..
برند: سوپریم
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک سایز قاب (فریم) : 200*300 میلی متر
چرخ خیاطی نما دوز سوپریم مدل CSM-3020GB    SUPREME CSM-CSM-3020GB طراحی و ساخت:این مدل از محصولات شرکت سوپریم ساخت چین ، یک مدل رایج نما دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم..
برند: ژوکی
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سوزن مورد نیاز : SCHMETZ 134 SERV7 (Nm130) ابعاد کارگاه : 30*20
چرخ خیاطی نمادوز کامپیوتری ژوکی AMS-221ENjuki AMS-221EN اطلاعات اجمالی:امروزه با توجه به رشد و توسعه صنایع مختلف از جمله صنعت دوخت و نساجی نیاز به بکارگیری تجهیزات نوین به میزان بیشتری حس می شود. بکارگیری تجهیزات تخصصی برای دوخت و دوز موجب بهره وری بیشتر، کاهش  هزینه ها و ا..
برند: آی ام بی
ابعاد کارگاه : 22*10 سال تولید : 2020 کشور سازنده : چین
ویژگی‌های چرخ خیاطی نمادوز لوله ای IMBاز این چرخ خیاطی برای دوخت نما جیب پشت شلوار جین، چرم کمر، کفش، پیراهن جین و کتان و دوخت زاپ روی شلوار استفاده می شود.فضای موردنیاز این دستگاه چه مقدار می‌باشد؟حداقل فضای مورد نیاز این دستگاه 2مترمربع می‌باشد.گارانتی این دستگاه چگونه میباشد؟گارانتی این دستگ..
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)