سبد خرید شما

چرخ خیاطی پل دوز (بند کمربند)

نوع گارانتی : یک ساله سوزن مورد نیاز : TV X 5 18#21 وزن : 52
پل دوز جویتا مدل JK-2000Cمعرفیشاید در ابتدا بهتر این است که دلیل نامگذاری این دستگاه را به شما توضیح دهیم در بازار تولید پوشاک به محل عبور کمربند اصطلاحا ( پل ) گفته میشود که البته در زبان انگلیسی به ان BELT یا بند گفته شده است به همین دلیل با توجه به توانایی دوخت بند محل عبور کمربند در شلوار ( پل) ..
24,000,000تومان
برند: مایر
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی مایر پس دوز پل دوز مدل 221-19/2KMAIER 221-19/2K طراحی و ساخت:این مدل از محصولات چرخ خیاطی مایر ساخت آلمان ، یک مدل رایج فیلتو دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم ..
نوع گارانتی : یک ساله سوزن مورد نیاز : TV X 5 18#21 وزن : 52
چرخ خیاطی پل دوز جویتا مدل GK-33500Atypical  GK-33500Aکاربرد چرخ خیاطی  پل دوز :قبل از ورود این دستگاه به بازار جهت تولید بند ( پل ) باید نوار با توجه به سایز مورد نیاز از پارچه اصلی بریده میشد و سپس با عبور نوار مورد نظر از قطعه فلزی به نام فلدر ( نوار تا کن ) نوار به اندازه مورد نظر تا ش..
23,700,000تومان
نوع گارانتی : یک ساله سوزن مورد نیاز : TV X 5 18#21 وزن : 52
چرخ پل دوز تیغ دار زوجی مدل ZJ2479A کاربرد چرخ خیاطی  پل دوز :قبل از ورود این دستگاه به بازار جهت تولید بند ( پل ) باید نوار با توجه به سایز مورد نیاز از پارچه اصلی بریده میشد و سپس با عبور نوار مورد نظر از قطعه فلزی به نام فلدر ( نوار تا کن ) نوار به اندازه مورد نظر تا شده سپس توسط دستگاه..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

قبل از ورود چرخ خیاطی پل دوزبه بازار جهت تولید بند ( پل ) باید نوار با توجه به سایز مورد نیاز از پارچه اصلی بریده میشد و سپس با عبور نوار مورد نظر از قطعه فلزی به نام فلدر ( نوار تا کن ) نوار به اندازه مورد نظر تا شده سپس توسط دستگاه دو سوزنه یا میان دوز و در صورت عدم دسترسی به ماشین الات فوق در دو مرحله توسط راسته دوز عملیات دوخت انجام میپذیرفت این کار باعث کاهش شدید سرعت در تولیدو افزایش مصرف پارچه و همچنین کاهش شدید کیفیت در پروسه تولید پل میشود .


کاربرد چرخ خیاطی پل دوز

با ورود دستگاه پل دوز با توجه به اینکه این دستگاه ارای دو تیغه متحرک برنده در دو طرف محل عبور نوار میباشد. همان طور جهت  نگه داشتن شلوار به دور کمر، سه گزینه مختلف وجود دارد، استفاده از ساس بند، کمربند که  ساس بندها بحث جدایی هستند.چرخ خیاطی پل دوز یکی از دستگاه هایی می باشد که در تولیدی شلوار بسیار پر کاربرد می باشد.این چرخ خیاطی را جهت دوخت پل شلوار جهت قرار گرفتن کمربند در انواع شلوار بکار گرفته می شود.این چرخ خیاطی جهت دوخت پل انواع شلوارهای جین،کتان و فاستونی مورد استفاده قرار می گیردانواع چرخ خیاطی  پل دوز

چرخ پل دوز به دسته تقسیم میشود 

1-پل دوز معمولی:این چرخ پل دوز عملیات دوخت پل رو بدون قطع و برش انجام می دهد

2-پل دوز قطع کن دار:این چرخ خیاطی علاوه بر عملبات دوخت پل ،بعد از دوخت پل آن را بصورت اتوماتیک قطع و برش می دهد