سبد خرید شما

چرخ خیاطی بایو

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سوزن مورد نیاز : DB*1 برای مدل GT-280 DP*1 برای مدل GT-280H سال تولید : 2019
 چرخ خیاطی راسته دوز هوشمند بایو  GT-280   Baoyu GT-280  کاربرد و کارایی:این مدل از  محصولات شرکت بایو ، GT-280 نسل جدیدی از چرخ خیاطی  هوشمند کامپیوترهای لمسی است که با استفاده از کنترل پنل لمسی. عملیات دوخت را می توان به راحتی پس از وارد..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سوزن مورد نیاز : DB*1 برای مدل GT-280 DP*5 برای مدل GT-280H سال تولید : 2018
 چرخ خیاطی راسته دوز هوشمند بایو  GT-380   Baoyu GT-380  کاربرد و کارایی:این مدل از  محصولات شرکت بایو ، GT-380 نسل جدیدی از چرخ خیاطی  هوشمند کامپیوترهای لمسی است که با استفاده از کنترل پنل لمسی. عملیات دوخت را می توان به راحتی پس از وارد..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی پارسه سال تولید : 2017
چرخ خیاطی راسته سر نخ زن کامپیوتری بایوBaoyu BML-9300-D3 این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این چرخ خیاطی صنعتی در سراسر جهان و در کاربر..
چرخ خیاطی میاندوز اتوماتیک بایو BML-500-01-UT
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله بازرگانی ا پارسه استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
چرخ خیاطی  میاندوزاتوماتیک  بایو مدل BML-500-01-UT BAOYO  BML-500-01-UT  آشنایی با چرخ خیاطی میاندوزچرخ خیاطی صنعتی میاندوز کامپیوتری جهت دوخت  میانه پارچه مورد استفاده قرار می گیرد که به دوخت  پارچه ظاهری  آراسته می دهد. این نوع چرخ میاند..
عدم امکان سفارش
تکنولوژی ماشین : سروموتور نوع گارانتی : گارانتی دو ساله طلایی بازرگانی پارسه تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ بایو مدل BML6800-5-DBaoyu  BML-6800D  معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی، چر..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی صادقی سال تولید : 2018
راسته دوز دینام سرخود بایو مدل 9201Baoyu BML-9201-D4 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کا..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی دو ساله طلایی بازرگانی پارسه تعداد نخ : 3و4و5 نخ
صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی، چرخ خیاطی سردوز کامپیوتری می باشد.چرخ خیاطی سردوز اتوماتیک بایو مدل  8800d;  یک چرخ خیاطی ت..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی پارسه سال تولید : 2017
چرخ خیاطی راسته دوزتیغ دارموتور سرخود بایو  BML-9950 ABaoyu BML-BML-9950A این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این چرخ خیاطی صنع..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی صادقی سال تولید : 2017
چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار کامپیوتری بایوBaoyu BML-9950-D3 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این چرخ خیاطی صنعتی..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV سوزن مورد نیاز : DPx5 14#
چرخ الیک اتوماتیک بایو مدل BML-1900A BAOYO  BML-1900A  آشنایی با چرخ خیاطی الیکچرخ خیاطی صنعتی الیک کامپیوتری جهت دوخت بست در محل های مختلف  لباس (پل کمر، جیب و ...) وضمیمه کردن و دوخت های تزئینی  کیسه، کیسه های خرید، نوار چسب، کفش، چمدان  و  و..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی پارسه سال تولید : 2017
چرخ خیاطی راسته کمپلت درشت اتوماتیک  بایو  BML-202DBaoyu BML-202D این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این چرخ خیاطی ص..
تکنولوژی ماشین : سروموتور نوع گارانتی : گارانتی دو ساله طلایی بازرگانی پارسه تعداد نخ : 4
چرخ خیاطی سردوز 4 نخ بایو مدل BML-6800-4-DBaoyu  BML-6800-4-D  معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی پارسه سوزن مورد نیاز : DP×5 (11#-21#)
چرخ دو سوزن دو ماکو کامپیوتری بایو  BML-8450-D3Baoyu  BML-8450-D3 کاربرد و کاراییاین مدل از  محصولات چرخ خیاطی بایو ، یک مدل رایج چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو  در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های  معمولی و ظریف مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای..
0تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری سوزن مورد نیاز : (#16-#11)DP*5 سال تولید : 2018
چرخ خیاطی دو سوزن دو ماکو هوشمند بایو  GT-8450 BaoyuGT-8450  کاربرد و کارایی:این مدل از  محصولات شرکت بایو ، یک مدل رایج چرخ خیاطی راسته دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ضخیم، مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از..
تکنولوژی ماشین : سروموتور نوع گارانتی : گارانتی دو ساله طلایی بازرگانی پارسه تعداد نخ : 3
صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی، چرخ خیاطی سردوز  می باشد.چرخ خیاطی سردوز ، که گاهی اوقات چرخ خیاطی Overlocking نامیده می ..
نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)

کارخانه چرخ خیاطی بایو یکی از قدیمی ترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولید چرخ خیاطی در کشور چین می باشد .این گارحانه با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته

و روز دنیا و متخصصین با دانش در تلاش است کیفیت و محصولات با کیفیت به بازار ارائه دهد.

کارخانه چرخ خیاطی بایو در حال حاضر در خط تولید چرخ خیاطی راسته دوزريالچرخ سردوز،چرخ میاندوز،چرخ کابویی،چرخ مادگی و دکمه و ................... را تولید می کند

برند دیگر این کارخانه چرخ خیاطی هورس می باشد


دفترچه راهنمای چرخ خیاطی بایوتنظیمات چرخ خیاطی بایو

۱- ایجاد صدای زیاد

اگر چرخ خیاطی شما صداهای غیر معمولی منتشر می‌کند مانند ضربه زدن  به این معنی است که چرخ خیاطی نیاز به تعمیر و نگه‌داری دارد. در صورت استفاده مداوم از چرخ خیاطی پرزهایی داخل چرخ خیاطی جمع می‌شود که لازم است با استفاده از قلم‌مو آن‌ها را از بین برد.
علاوه بر این چرخ خیاطی باید هر چند مدت یکبار روغن زنی شود. تعمیر و نگهداری مداوم از چرخ خیاطی عمر آن را افزایش می‌دهد.

۲- ایجاد دوخت کوچک و بزرگ

نخ کردن نادرست سوزن،


عدم استفاده از سوزن استاندارد،

وجود گرد و غبار بر روی بخش ماکو و ماسوره در چرخ خیاطی
و همچنین شل شدن فنر پایه می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود.

۳- ایجاد دوخت نامناسب در چرخ خیاطی

دوخت نامناسب ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد.
برای مثال اگر دوخت ایجادشده بر روی پارچه باعث ایجاد یک سوراخ بزرگ شود به این معنی است
که سوزن مورد استفاده، مناسب این نوع پارچه نیست و برای آن بزرگ است.

۴- دوخت ناقص چرخ خیاطی

دوخت ناقص در چرخ خیاطی معمولا و غالبا به دلیل سوزن نامناسب و کج است. برای رفع این مشکل فقط کافی است سوزن را عوض کنید

۵- شکستن سوزن در هنگام کار با چرخ خیاطی

سوزن یکی از راحت ترین قسمت‌های چرخ خیاطی برای عوض کردن است.
این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی نظیر کج شدن سوزن،
عدم تطابق ضخامت سوزن با پارچه، شل شدن سوزن و نخ شدن نادرست سوزن رخ دهد.
توجه داشته باشید که برای پارچه‌های چرمی و کتان زبر سوزن های مخصوص وجود دارد.

۶- شل شدن نخ زیری

این عیب ناشی از کشش نادرست نخ، شکسته شدن فنر کشش نخ و سفت بودن زیاد پیچ ماکو می‌باشد