سبد خرید شما

رولینگ پرس

 پرس بالای یقه رولینگ پرس  هماهنطور كه می‌دانید پرس كت در چند مرحله انجام می‌شود درهرمرحله از دوخت و در انتهای دوخت همچنین قسمت‌های مختلف يقه با دستگاه های مختلف پرس كاری و اتوكشی می‌شود. پرس بالای يقه در پايان مرحله دوخت فقط قسمت بال..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)


يک برند راه گشا برای توليد كنندگان كت و شلوار 
نقش سيستم پرس كت و شلوار در فرايند توليد اين محصول به مانند مرحله پخت در تهيه كیک و شيرينی اهمیت دارد. در فرايند توليد كت در هر مرحله از دوخت و اضافه كردن يک قطعه از كت بايد عمليات اتو كشی به صورت دستی يا اتومات توسط خط پرس انجام شود. 

رولینگ پرس Rolingpres
به طور كلی مراحل پرس در فرايند توليد كت به دو بخش پرس ميانی و پرس فينيش تقسيم بندی می شود. در خطوط توليد كت در كشور عزيزمان ايران معمولا و در اكثر كارخانجات متوسط فقط از خط پرس پايانی يا فينيش استفاده می شود. 
اين امر به دليل بالا بودن هزينه خريد خط ميانی انجام می شود و معمولا مراحل ميانی اتو كشی به صورت دستی روی ميزمكش انجام می پذيرد. شركت رولينگ پرس در كشور تركيه با الگو گيری از بزرگان اين صنعت در كشور آلمان و ايتاليا اقدام به توليد ماشين آلات خط ميانی و پايانی كرده است. 

البته كه از نظر قيمت با نمونه های اروپايی آن اصلا قابل مقايسه نبوده و قيمت اين ماشين آلات تا حدود ٧٠ درصد كاهش پيدا كرده است. محصولات رولينگ پرس با قالب های سايز مناسب و مورد پسند توليد كنندگان داخلی تهيه شده و مانند نمونه های چينی موجب چين خوردگی و له شدن محصول در طول پرس نمی شود.
 
استفاده از خطوط پرس اتومات كت و شلوار به كمی مهارت و آموزش نياز دارد.  نوع پارچه استفاده شده در محصول در روش تنظيمات سيستم كنترل پرس تاثير داشته و اپراتور دستگاه بايد برنامه مناسب با پارچه را برای انجام مراحل اتوكاری انتخاب كند. ماشين آلات پرس رولينگ دارای آخرين تكنولوژی روز دنيا شامل مكش و دمش و همچنين دنس بوده كه در زمان انجام پرس با بازی دادن قسمت بالايی دستگاه موجب ورود فشار به ميزان لازم و در چند مرحله متناسب با نوع پارچه به كار می شود.