سبد خرید شما

اتو بخار

سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
اتو بخار سرمی 1600 وات کیوتکس Qutex محصولی ازترکیب طراحی و ویژگی های اتو مخزن دار صنعتی و خانگی که باعث شده این اتوی کم حجم و اقتصادی به وجود آید. در این اتو آب مصرفی دستگاه در یک مخزن جداگانه قرار میگیرد سپس آب برای تبخیرشدن با کم شلنگ به قسمت کوچکی روی دسته اتو منتقل شده و در نهایت بخار از قسمت زی..
2,740,000تومان
سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
اتو سرمی کفی طلایی 1300 وات ویجی محصولی ازترکیب طراحی و ویژگی های اتو مخزن دار صنعتی و خانگی که باعث شده این اتوی کم حجم و اقتصادی به وجود آید. در این اتو آب مصرفی دستگاه در یک مخزن جداگانه قرار میگیرد سپس آب برای تبخیرشدن با کم شلنگ به قسمت کوچکی روی دسته اتو منتقل شده و در نهایت بخار از قسمت زیرین..
2,590,000تومان
سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
از ویژگی های مهم یک اتو مخزن دار صنعتی مثل برند های سیلتر،سیمرغ و استرالوکس قدرت آنها در تولید انبوه بخار و توانایی اتوکشی لباس در تیراژ های بالا است. درکنار اتوهای مخزن دار صنعتی اتو های خانگی نیز در حوزه خود نیز پرچم دار هستند که اتو کشی در خانه را برای افراد آسان کرده است. اتو سرمی مخزن دار ..
2,690,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

راهنمای خرید بهترین اتو بخار

در خرید اتو، مارک اتو و قیمت و کیفیت آن خیلی مهم است. پس حتما راهنمای خرید ما را بخوانید. آخرین قیمت و خرید ارزان اتو بخار دومنا، تفال، ژانومه JANOME، فیلیپس PHILIPS

 

اتو بخار دستی

ساده ترین حالت اتو که همه ما از آن استفاده کرده ایم اتوی بخار خانگی می باشد. اتوهای ساده و جمع و جوری که مخزن کوچکی برای بخار دارند، دارای درجه تنظیم دما و دکمه هایی برای بخار و اسپری کردن آب بر روی پارچه هستند. این اتوها که غالبا کار با آن ها نیز بسیار ساده است دارای مدل های مختلفی است که توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند. مدل اتوی بخار خانگی دارای قیمت های مختلفی است که عواملی از جمله: کشور سازنده، برند تولید کننده اتو، مدل اتو، طراحی و زیبایی اتو و مواردی از این قبیل بر روی آن تاثیر گذار است. اتوی بخار خانگی دارای برندهای مختلفی نظیر:  اتو بخار تفال، اتو بخار بوش، اتو بخار فیلیپس، اتو بخار پاناسونیک، اتو پارس خزر، اتو بخار تولیپس، اتو دلونگی، اتو  بخار دومنا،  اتو بخار سام،  اتو بخار فلر و ... می باشد.

 

اتو بخار چه مارکی خوبه؟

برای پاسخ به این سوال اول از همه باید به هدفتون از خرید و میزان بودجه ای که قراره برای این اتو هزینه کنید، توجه کنید. مثلا اگر خانواده پرجمعیتی هستید و معمولا مادر خانواده یا یک نفر مشخص لباس ها را اتو می کند، بهتر است که اصلا اتو بخار نخرید! بهتره اتو مخزن دار بخرید. چون هم قدرت بیشتری دارد و هم کیفیت اتوی بهتری را ایجاد می کند. در عین حال سال های سال برایتان کار میک کند. اما اگر هر کسی لباس خودش را اتو می کند و یا معمولا خیلی عجله ای و روزانه اتو می کنید و نمی توانید زمان بگذارید تا اتو اماده شود، حالا باید به بودجه تان نگاه کنید. پیشنهاد ما این است که اتوی خوب بخرید!

زیرا الان هزینه ای که برای لباس می کنیم زیاد است و اتوی ارزان و بی کیفیت حتی اگر لباس را نسوزاند، رفته رفته به بافت پارچه آسیب می زند. به همین علت سراغ برندهای معروف تر بروید. مثلا: اتو بخار تفال، اتو بخار بوش آلمان، اتو  بخار دومنا فرانسه، اتو بخار فیلیپس، اتو بخار پاناسونیک، اتو پارس خزر، اتو بخار تولیپس، اتو دلونگی، اتو بخار سام،  اتو بخار فلر و ... 

حتما شما می پرسید آیا امروز و با این تحریم ها و قیمت ارز، آیا از المان و فرانسه و کشورهای اروپایی، اتو وارد کشور می شود؟ هم بله و هم خیر. بله چون برخی از این اجناس بصورت قاچاق و برخی با رابطه شرکت های نمایندگی در ایران، به کشور وارد می شود. خیر چون، برخی افراد سودجو، اتوهای بی کیفیت را با تغییر مارک و بصورت تقلبی به جای اتوهای معروف به فروش می رسانند. پس حتما و حتما سعی کنید از فروشگاه های معتبر خرید کنید که ضمانت تعویض دارند.