سبد خرید شما

چرخ خیاطی جویتا

تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : ژاپن جنس (اصالت سمباده) : ژاپن
قیچی برش عمودی 5 اینچ جویتا ..
9,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سال تولید : 2022
چرخ خیاطی راسته دوز نخ قطع کن دار جویتا9900D2 از  محصولات چرخ خیاطی صنعتی جویتا، یک مدل رایج راسته دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف ،معمولی مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری چرخ خیاطی راسته دوز های رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. ..
10,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا تعداد نخ : 4
چرخ خیاطی سر دوز 4 نخ جویتا JT988-4Z  از محصولات چرخ خیاطی جویتا ، یک مدل رایج سردوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف،معمولی،ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری سردوزها موجب محبوبیت این مدل گردیده است. چرخ خیاطی سردوز 4 نخ یکی از به..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ جویتا JT988-5Z از محصولات چرخ خیاطی جویتا ، یک مدل رایج سردوز  که برای دوخت انواع جنس های ظریف،معمولی،ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری سردوزها موجب محبوبیت این مدل گردیده است. چرخ خیاطی سردوز پنج نخ یکی از بهت..
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا تعداد نخ : 4
JT 799  یک چرخ خیاطی با سرعت بالا و تکنولوژی و دارای طراحی پیشرفته در جهان بوده  ومناسب دوخت  انواع پارچه های تریکو مناسب می باشد  چرخ خیاطی جویتا ، یک مدل رایج سردوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف ومعمولی  مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای ای..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV سوزن مورد نیاز : DPX17 14-21
امروزه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در صنایع تولید ماشین آلات خیاطی، برای انجام دوخت های مختلف در قسمت های مختلف پوشاک دستگاه های تخصصی دوخت و چرخ های تخصصی خیاطی تولید و به بازار ارائه شده است. چرخ های خیاطی الیک امروزه در بسیاری از تولیدی های پوشاک ، کیف،کفش استفاده می شود. یکی از مدل های را..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
چرخ خیاطی کابویی سه سوزنه جویتا   JT 928  JUITA   JT928 آشنایی با چرخ خیاطی کابوییدر برخی شلوارها و پیراهن ها دوخت های سه ردیفه ای (سه سوزنه ) وجود دارد که زیبایی و استحکام بیشتری به این تولیدات می دهد. امروزه برای ایجاد دوخت های بهتر، محکم تر و زیبا..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا تعداد نخ : 3
چرخ خیاطی سر دوز سه نخ جویتا JT988-3Z ، یکی از مدل های  سردوز شرکت جویتا بوده که برای دوخت انواع جنس های ظریف،معمولی،ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری راسته دوزهای رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. دوخت های با کیفیت، محکم و زیبایی که این مدل ..
پل دوز جویتا مدل JT2000C
اتمام موجودی
نوع گارانتی : یک ساله سوزن مورد نیاز : TV X 5 18#21 وزن : 52
پل دوز جویتا مدل JK-2000Cمعرفیشاید در ابتدا بهتر این است که دلیل نامگذاری این دستگاه را به شما توضیح دهیم در بازار تولید پوشاک به محل عبور کمربند اصطلاحا ( پل ) گفته میشود که البته در زبان انگلیسی به ان BELT یا بند گفته شده است به همین دلیل با توجه به توانایی دوخت بند محل عبور کمربند در شلوا..
عدم امکان سفارش
راسته دوز اتوماتیک جویتا JT-F6
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی کیمیا استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
راسته دوز اتوماتیک جویتا مدل JT-F6معرفی محصولاین مدل از محصولات شرکت جویتا در اواخر سال 2020 روانه بازراهای جهانی شد در طراحی این محصول از طرح راسته دوز برادر 7300 الهام گرفته شده است به همین سبب شکل قاب محافظ موتور به صورت مورب طراحی شده و از جنس پلاستیک و به رنگ تیره که در همان نگاه اول یا..
عدم امکان سفارش
کمرکش جویتا JT1509P
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
کمرکش جویتا JT-1509P از این دستگاه جهت اتصال نوار کمر به بدنه شلوار جین و کتان استفاده میشود به همین دلیل این دستگاه به نام کمرکش نامگذاری شده است .با استفاده از این دستگاه سرعت و کیفیت اتصال کمر به تنه شلوار افزایش چشمگیری پیدا کرده و همچنین باعث افزایش تیراژ تولید میشود .ویژگی..
عدم امکان سفارش
چرخ خیاطی راسته دوزجویتا JT8500
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوزجویتا JT8500 از محصولات چرخ خیاطی جویتا ، یک مدل رایج راسته دوز که برای دوخت انواع جنس های ظریف ،معمولی مناسب است. عملکرد مناسب، قوی،  مدل از سری چرخ خیاطی راسته‌دوز های رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. دوخت های با کیفیت، محکم و زیبایی که این مدل..
عدم امکان سفارش
سه نواره 13سوزنه جویتا VC008
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله
چرخ خیاطی سه نواره 13 سوزنه جویتا VC008juita  Vc008 آشنایی عمومی:صنعت دوخت و دوز و پوشاک امروزه با تغییرات بسیاری مواجه است. ورود انواع ماشین های تخصصی و چرخ خیاطی صنعتی و تخصصی جهش چشم گیری در میزان تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت گردیده است.صنعت تو..
عدم امکان سفارش
سر دوز 3 نخ دینام سرخود جویتا JT799-3
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا
 چرخ خیاطی سر دوز  سه نخ دینام سرخود جویتا  JT799-3JUITA  JT799-3 طراحی و ساخت:در طراحی این چرخ خیاطی ضمن رعایت اصول زیبایی و کاربرپسند بودن استحکام و کارایی حداکثری لحاظ گردیده است.کاربرد و کارایی:  JT 799  یک چرخ خیاطی..
عدم امکان سفارش
سر دوز 4 نخ اتومات جویتا JTEXT5214-QUT
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یک ساله طلایی کیمیا تعداد نخ : 4
 چرخ خیاطی سر دوز چهار نخ اتومات جویتا  JTEXT5214-QUTJUITA  JTEXT5214 طراحی و ساخت:در طراحی این چرخ خیاطی ضمن رعایت اصول زیبایی و کاربرپسند بودن استحکام و کارایی حداکثری لحاظ گردیده است.کاربرد و کارایی:این مدل از  محصولات چرخ خیاطی جویتا ، ..
عدم امکان سفارش
راسته دوز کامپیوتری جویتا JT911D
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری جویتا  JT 911DJUITA  JT 911D طراحی و ساخت:در طراحی این چرخ خیاطی صنعتی ضمن رعایت اصول زیبایی و کاربرپسند بودن استحکام و کارایی حداکثری لحاظ گردیده است.کاربرد و کارایی:این مدل از  محصولات چرخ خیاطی جویتا، یک مدل..
عدم امکان سفارش
راسته دوز کامپیوتری جویتا 3- JT9000
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی کیمیا استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری جویتا 3- JT90003- JT9000 طراحی و ساخت:در طراحی این چرخ خیاطی صنعتی ضمن رعایت اصول زیبایی و کاربرپسند بودن استحکام و کارایی حداکثری لحاظ گردیده است.کاربرد و کارایی:این مدل از محصولات شرکت چرخ خیاطی جویتا، یک مدل رایج راسته دوز ..
عدم امکان سفارش
چرخ خیاطی میاندوز سه کاره جویتا مدل JT888FGZ
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : مکانیکی (موتور سرخود) تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی میاندوز سه کاره جویتا  مدل JT888FGZJUITA   JT888FGZ معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های ت..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)

شرکت کارخانجات چرخ خیاطی جویتا یکی از تولید کنندگان بزرگ چرخ خیاطی در کشور چین بوده  و تولیدات این کارخانه چرخ خیاطی  قدرتمند و به روز است و این کارخانه سعی کرده است که در طراحی چرخ خیاطی های خود از به روز ترین تکنولوژی ها استفاده کند و نوآوری داشته باشد. این چرخ خیاطی به دلیل کارکرد بسیار راحت باعث شده است تا کاربران به راحتی  با این چرخ خیاطی صنعتی کار کنند . چرخ خیاطی جویتا، یکشرکت خصوصی از نوع فناوری و متخصص در تولید چرخ خیاطی صنعتی است. این شرکت  تاییدیه سیستم کیفیت ISO9000 را دریافت کرده است و محصولات ان، گواهینامه CE را دریافت کرده اند.(قیمت چرخ خیاطی صنعتی)محصولات کارخانجات جویتا

 شرکت کارخانجات چرخ خیاطی جویتا در خط تولید خود انواع چرخ خیاطی صنعتی و کارگاهی   از قبیل  چرخ خیاطی راسته دوز، چرخ خیاطی سردوز، چرخ خیاطی میاندوز ، چرخ خیاطی دوپایه، چرخ خیاطی الیک، چرخ خیاطی مادگی دوز، چرخ خیاطی سه سوزنه، چرخ خیاطی پس دوز و انواع  چرخ های تخصصی را تولید می کند گارانتی و خدمات پس از فروش جویتا

چرخ خیاطی جویتا با اینکه حدود 6 سال است که به ایران وارد می شود توانسته سهم بازار خوبی در کشورمان برای خود ایجاد کند. گارانتی و خدمات پس از فروش این چرخ خیاطی را شرکت کیمیا بر عهده داشته، که این محصولات دارای یک سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش می باشد. در نتیجه خدمات پس از فروش و تعمیرات این شرکت در ایران نیز یکی از بهترین ها در بین تولید کننده های چرخ خیاطی است.


خرید چرخ خیاطی جویتا

طراحی منحصر به فرد و بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز در کنار استفاده بسیار آسان از جمله مزایای شرکت جویتا در تولید چرخ های خیاطی است. هدف این شرکت تولید چرخ های خیاطی با امکانات متنوع و در عین حال کاربری ساده و مقرون به صرفه است. وجود پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب از دیگر مزایای خرید چرخ های خیاطیجویتا می باشد که با توجه به نیروهای آموزش دیده به این منظور، مشکلی در آینده نخواهید داشت. در همین راستا، فروشگاه 20 بافت برای راحتی مشتریان خود، انواع چرخ های خیاطی جویتا را بصورت آنلاین عرضه نموده که شما عزیزان می توانید با مطالعه مشخصات و ویژگی های هریک در سایت، انتخاب و خرید مناسبی داشته باشید. امیدواریم با مطالعه این مقاله و شناخت بهتر محصولات جویتا، به شما در انتخاب چرخ خیاطی مورد نیازتان کمک کرده باشیم.