سبد خرید شما

سیلوراستار

سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
اتو بخار سرمی 1600 وات کیوتکس Qutex محصولی ازترکیب طراحی و ویژگی های اتو مخزن دار صنعتی و خانگی که باعث شده این اتوی کم حجم و اقتصادی به وجود آید. در این اتو آب مصرفی دستگاه در یک مخزن جداگانه قرار میگیرد سپس آب برای تبخیرشدن با کم شلنگ به قسمت کوچکی روی دسته اتو منتقل شده و در نهایت بخار از قسمت زی..
2,740,000تومان
سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
از ویژگی های مهم یک اتو مخزن دار صنعتی مثل برند های سیلتر،سیمرغ و استرالوکس قدرت آنها در تولید انبوه بخار و توانایی اتوکشی لباس در تیراژ های بالا است. درکنار اتوهای مخزن دار صنعتی اتو های خانگی نیز در حوزه خود نیز پرچم دار هستند که اتو کشی در خانه را برای افراد آسان کرده است. اتو سرمی مخزن دار ..
2,690,000تومان
سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
اتو سرمی کفی طلایی 1300 وات ویجی محصولی ازترکیب طراحی و ویژگی های اتو مخزن دار صنعتی و خانگی که باعث شده این اتوی کم حجم و اقتصادی به وجود آید. در این اتو آب مصرفی دستگاه در یک مخزن جداگانه قرار میگیرد سپس آب برای تبخیرشدن با کم شلنگ به قسمت کوچکی روی دسته اتو منتقل شده و در نهایت بخار از قسمت زیرین..
2,590,000تومان
سال تولید : 2023 کشور سازنده : چین
از ویژگی های مهم یک اتو مخزن دار صنعتی مثل برند های سیلتر،سیمرغ و استرالوکس قدرت آنها در تولید انبوه بخار و توانایی اتوکشی لباس در تیراژ های بالا است. درکنار اتوهای مخزن دار صنعتی اتو های خانگی نیز در حوزه خود نیز پرچم دار هستند که اتو کشی در خانه را برای افراد آسان کرده است.     ..
2,490,000تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)