سبد خرید شما

چرخ خیاطی سردوز

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : 18 ماه توسط شرکت بیست‌بافت تعداد نخ : 4
سردوز نان‌بنگ 4 نخ اتومات مدل 5214 NanBang 5214    سردوز نان بنگ چینچرخ خیاطی سردوزنان‌بَنگ، برند چرخ خیاطی جدید، محصول اختصاصی این تولید کننده میباشد از ویژگی های بارز این محصول این است که تمامی قطعات و سیستم های الکترونیکی این محصول..
26,500,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری تعداد نخ : 4 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز 4 نخ زوجی مدل B9000-13/02 یکی از جدیدترین سردوزهای شرکت زوجی بوده که دارای مشخصات ظاهری بسیار زیبا و بروز توسط متخصصین کشورهای های اروپایی طراحی و ساخته شده و دارای کیفیت و سرعت بالایی نیز می باشد.این چرخ خیاطی دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش نیز می باشد کاربرد ..
11,790,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری نوع گارانتی : 18 ماه توسط شرکت بیست‌بافت تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوزنان‌بَنگ، برند چرخ خیاطی جدید، محصول اختصاصی این تولید کننده میباشد از ویژگی های بارز این محصول این است که تمامی قطعات و سیستم های الکترونیکی این محصول ساخته شده توسط خود شرکت میباشدبه همین دلیل هماهنگی منظم بین همه اجزای این دستگاه وجود دارد.     ..
12,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 4نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز 4نخ تمام اتوماتیک رویانگ مدل S75-D4-4RUYANG  S75-D4-4 کاربرد و کارایی:این مدل از محصولات چرخ خیاطی رویانگ ، یک مدل رایج چرخ خیاطی سردوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های معمولی وضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل ..
18,200,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 5نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ تمام اتوماتیک رویانگ مدل S75-D4-5RUYANG  S75-D4-5 کاربرد و کارایی:این مدل از محصولات چرخ خیاطی رویانگ ، یک مدل رایج چرخ خیاطی سردوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های معمولی وضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل..
18,700,000تومان
برند: ساکسس
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
این چرخ خیاطی برای سردوزی لبه ی پارچه مورد استفاده قرارمی گیرد. در صورتیکه لبه پارچه دچار ریش ریش ونخ کش شده باشداز چرخ سر برای دوخت لبه ی پارچه استفاده می شود. این چرخ علاوه بر دوخت سر دوزی ولبه برای استحکام بیشتر لبه ی پارچه دوخت زیگ زاگ را به کار می برد. چرخ خیاطی سر دوز پروانه ساکسس مناسب ب..
2,200,000تومان
چرخ خیاطی سردوز ژانومه مدل 203A
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3 یا 4 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
شاید بعد از چرخ خیاطی 802 ژانومه که از محبوبترین مدل های چرخ خیاطی خانگی در ایران بشمار می رودمی توان  سردوز ژانومه را در رده بعدی قرار داد. این سردوز با توجه به دارا بودن اهرم فشار پایه توانایی دوخت پارچه های ظریف و ضخیم را دارا می باشد.از دیگر مشخصات این چرخ خیاطی امکان 3نخ و 4 نخ شدن  و..
9,500,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سال تولید : 2021
چرخ سردوز سه نخ اس جی جمسی  GEM 7723E  SG_GEMSY GEM 7723E  معرفی اس جس جمسیشرکت چرخ خیاطی اس جی جمسی  این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین و محصول شرکت جمسی با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را ..
9,890,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله بیست بافت تعداد نخ : 3
بابی لوک از دیگر کمپانی های بسیار مطرح در زمینه تولید انواع چرخ سردوز می باشد. این کمپانی سابقا در کشور ژاپن تولیدات خود را انجام می دهد و برای دوخت انواع پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت  سردوزهای بابی لوک نسبت به مدل های مشابه پایین تر است و از این رو خریداران بسیاری دارد. این کمپان..
4,990,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سال تولید : 2018
چرخ سردوز چهار نخ اس جی جمسی  GEM 7724E  SG_GEMSY GEM 7724E  معرفی اس جس جمسی:شرکت چرخ خیاطی اس جی جمسی  این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین و محصول شرکت جمسی با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری ..
12,190,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری نوع گارانتی : 18 ماه توسط شرکت بیست‌بافت تعداد نخ : 3
چرخ خیاطی سردوز سه نخ نان ‌بنگ مدل 800D3 ساخت شرکت نان بنگ ساخت کشور چین می باشدموارد استفاده  این چرخ خیاطی مناسب برای دوخت پارچه های ظریف و معمولی می باشد و از کشش بسیار بالایی برخوردار است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدابودن و از همه مهم تر هماهنگی بین قطعات این مدل  موجب شده ..
12,300,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 4نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز 4نخ رویانگ مدل S60-D4RUYANG  S60-D4 کاربرد و کارایی:این مدل از محصولات چرخ خیاطی رویانگ ، یک مدل رایج چرخ خیاطی سردوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های معمولی وضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری سردوزهای را..
11,390,000تومان
برند: مدیون
تعداد نخ : قابلیت کار با 3 یا 4 نخ عرض دوخت : قابل تنظیم سوزن مورد نیاز : 11 تا 18
معرفی: سردوز مدیون مدیون یک شرکت تولید لوازم خانگی بسیارباکیفیت است که یکی از محصولات آن سردوز مدیون MD 19077 است، زیبایی و دقت تولید آلمانی در بدنه این محصول دیده ‌می‌شود.(خرید انواع چرخ سردوز خانگی)ویژگی فنی: مجهز وارد میدان شوید!سردوز مدیون می‌تواند در..
6,800,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی(موتور سرخود) تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ سردوز گان دوز رویانگ مدل S80-DRuyang  S80-D  کاربرد و کارایی چرخ خیاطی گان دوز:این مدل از  محصولات چرخ خیاطی رویانگ ، یک مدل رایج گان دوز در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف، معمولی و ضخیم مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و..
13,590,000تومان
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری تعداد نخ : 3 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
 چرخ خیاطی سردوز 3 نخ بادی زوجی مدل B9000-13ZoJE  B9000-13 کاربرد چرخ سردوز 3 نخ: چرخ خیاطی 3  نخ صنعتی بیشتر جهت مزون و تولید لباس عروس مورد استفاده قرار می گیرد ویژگی های فنی چرخ سردوز3 نخ زوجی مدل B9000-13 :این محصول..
11,290,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 3و4و5 نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی سردوز کامپیوتری می باشد.چرخ خیاطی سردوز چهار نخ C4 یکی از چرخ خیاطی  تولید شده در شر..
0تومان
نمایش 1 تا 16 از 92 (6 صفحه)

به صورت کلی چرخ خیاطی سر دوز از اهمیت بالایی در خیاطی برخوردار است، در کنار یک چرخ خیاطی راسته دوز قدرتمند نیاز به یک سردوز نیز وجود دارد.نحوه کار سردوز ها به این شیوه است که همزمان با بریدن و آرایش لبه پارچه ها آن را به صورت زیگزاگ و هفت و هشتی می دوزند و از ریش شدن آن جلوگیری و به استحکام آن کمک می کنند.سردوز های خانگی معمولا در تولیدی ها و برای دوخت در حجم انبوه مورد استفاده قرار نمی گیرند.یکی از مهمترین چرخ خیاطی که در هر مزون یا کارگاه خیاطی وجود دارد چرخ خیاطی صنعتی سردوز می باشد.عملکرد چرخ خیاطی سردوز به این صورت می باشد که بطور همزمان با برش و آرایش لبه پارچه ْ عملیات دوخت را انجام می دهد .عملیات دوخت سردوز به این صورت است که بصورت 7و8 (زیگزاگ) می دوزد که موجب استحکام دوخت می شود

 

انواع چرخ خیاطی سردوز

انواع چرخ خیاطی سردوز خانگی

چرخ خیاطی سردوز خانگی بیشتر در خانه ها و مزون های خیاطی مورد استفاده قرار می گیرد.چرخ خیاطی سردوز خانگی بر سه دسته تقسیم می شود که به شرح ذیل می باشد:1-چرخ سردوز خانگی دو نخ2-چرخ سردوز خانگی سه نخ-چرخ سردوز خانگی چهار نخ

چرخ خیاطی سردوز خانگی

 

چرخ خیاطی سردوز خانگی دونخ

چرخ خیاطی سردوز خانگی بیشتر برای دوخت پارچه های ظریف مانند ریون و روسری  بکار گرفته می شود

 

چرخ خیاطی سردوز خانگی سه نخ

چرخ خیاطی سردوز  سه نخ برای دوخت  انواع پارچه ظریف و تا حدودی متمایل به ضخیم مانند لباس عروس و پارچه های توری و .....مورد استفاده قرار می گیرد

 

چرخ سردوز خانگی سه نخ

چرخ خیاطی سردوز خانگی چهار نخ

چرخ خیاطی سر دوز چهار نخبیشتر برای پارچه های تریکو مانند لباس بچگانه و تی شرت و .......مورد استفاده قرار می گیرد .نحوه دوخت سردوز چهار نخ بدین صورت 

می باشد که علاوه بر برش و دوخت زیگزاگ لبه پارچه یک دوخت راسته بروی دوخت جهت استحکام  قرار می گیرد

 

چرخ سردوز خانگی چهار نخ

 

چرخ خیاطی سردوز صنعتی

روش کار چرخ خیاطی سردوز صنعتی به این صورت است که از کوک زنجیری نوعی دوخت به صورت زیگزاگ به وجود می آورد یعنی زمانی که دوخت مستقیم روی پارچه کفایت نمی کند می تواند از این روش دوخت برای پارچه استفاده کرد.

انواع چرخ خیاطی سردوز صنعتی

چرخ خیاطی سردوز صنعتی دارای 4 نوع می باشد که به شرح ذیل می باشد:چرخ سردوز صنعتی سه نخ-چرخ سردوز صنعتی چهار نخ-چرخ سردوز پنح و چرخ سردوز شش نخ

 

تفاوت چرخ خیاطی های سردوز

چرخ خیاطی های سردوز از لحاظ کارایی انواع مختلفی دارند که شامل (چرخ خیاطی سردوز سه نخ، چرخ خیاطی سردوز چهار نخ و چرخ خیاطی سردوز پنج نخ می باشند) که هر کدام برای نوع خاصی پارچه مناسب می باشند پس باید چرخ خیاطی انتخاب کنید که برای پارچه های ساتن، نخی، کتان، حریر و ... مناسب باشند همچنین دقت کنید که برخی از چرخ خیاطی های سردوز برای دوخت پارچه های کتان مناسب نیستند.

 

تفاوت سردوز سه نخ، چهار و پنج نخ صنعتی در چیست؟

اولین تفاوت این سه گروه، همان‌طور که از اسم و ظاهر آن‌ها بر می‌آید، تعداد نخ‌های آن‌ها است. البته تفاوت اصلی مربوط به کاربرد آن‌ها می‌باشد.

 

چرخ خیاطی سردوز صنعتی سه نخ

از این چرخ خیاطی برای اتصال دو درز پارچه استفاده می شود. همچنین از چرخ خیاطی سردوز سه نخ ، برای دوخت پاکدوزی یا تمیزکاری لبه کار پارچه ای ظریف مانند لباس عروس ،ریبون و مزون  های خانگی  استفاده می‌شود. 

 

چرخ خیاطی سردوز چهار نخ


تفاوت اصلی سردوز سه نخ با چهار نخ در اضافه بودن یک نخ است که برای راسته دوزی استفاده می شود. در این نوع چرخ خیاطی سردوز، علاوه بر دوخت سه نخ سردوزی، یک دوخت راسته نیز روی دوخت سه نخ می‌آید که دوخت را بسیار محکم‌تر می‌کند و مانع کش آمدن آن می‌شود. از چرخ خیاطی سه نخ برای کارهای کشی، ویسکوز، ورزشی، شورت و ... استفاده می‌شود

 

کاربرد چرخ خیاطی سردوز پنج نخ
 

برند های چرخ خیاطی سردوز

همان طور که در ابتدا گفته شد چرخ خیاطی های سردوز دارای انواع مختلفی از نظر کارایی و برند می باشند و به طور کلی به دو نوع صنعتی و خانگی تقسیم می شوند که برند های کاچیران، پروانه، ژانومه و بیبی لوک (نیو لایف) معمولاً برای مصارف خانگی و برند های تیپیکال، جویتا، جک، زوجی، نان بنگ، ژوکی، هیکاری، کنتس و ... برای مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

خرید آنلاین چرخ خیاطی سردوز

چرخ خیاطی های سردوز یک نیاز حیاتی هم برای خیاطان حرفه ای و هم برای کارگاه های تولیدی لباس می باشد. پس اگر چه به صورت خانگی چه به صورت صنعتی در زمینه دوخت و دوز فعالیت می کنید حتما با توجه به نیاز و بودجه خود مناسب ترین مدل چرخ خیاطی سردوز را تهیه کنید. چرخ خیاطی های سردوز با توجه به کاربرد و توانایی هایی که دارند دارای قیمت های مختلفی بوده که ما در جدول بالا پرطرفدارترین مدل ها و برندهای چرخ خیاطی را با ذکر قیمت برای شما درج کردیم که می توانید قبل از خرید برای تصمیم گیری مناسب حتما سری به جدول بالا بزنید. خرید آنلاین چرخ خیاطی سردوز به دلیل آزادی بیشتر در انتخاب، وجود اطلاعات کامل محصولات و راحتی سفارش می تواند لذت یک خرید خوب را برای شما به ارمغان آورد. پیشنهاد می کنیم حتماً خرید از 20 بافت را امتحان کنید.