سبد خرید شما

چرخ زیگزال اتومات ضخیم درز بغل شلوار جین IMB مدل MB3005B-PS-EX3216

چرخ زیگزال اتومات ضخیم درز بغل شلوار جین IMB مدل MB3005B-PS-EX3216
چرخ زیگزال اتومات ضخیم درز بغل شلوار جین IMB مدل MB3005B-PS-EX3216
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
سال تولید 2022
کشور سازنده چین
مشخصات فنی
تعداد قلاب 5
نوع سوزن DC*1
تعداد سوزن 2
گام دوخت 5 میلبی متر
سرعت (دور موتور در دقیقه) 6000
سایر مزایا جهت ساخت دستگاه از هد پگاسوس ژاپن استفاده شده سیستم کنترل نصب شده روی دستگاه مانع از خورد رفتگی پارچه میشود که توسط سیستم پنوماتیک و سنسور با توجه با ضخامت پارچه کنترل میشود.
ویژگی های ظاهری
وزن 95 کیلوگرم
تسهیلات ویژه
گارانتی 1 سال

معرفی و بررسی محصول

یکی از قسمت های دوخت شلوار بخش سردوزی لبه های قسمت های جلو و پشت کار می‌باشد. در این قسمت معمولا دو قطعه جلو و پشت شلوار روی هم قرار گرفته و توسط دستگاه سردوز همزمان به هم متصل شده و لبه پارچه نیز سردوز می شود که این امر مانع ریش ریش شدن لبه پارچه می شود. 

ولی چالش این بخش از کار در استفاده از سرودز صنعتی معمولی این است که معمولا به دلیل وجود کار پیش بر دستگاه در زیر کار در حال دوخت قطعه زیرین بیشتر حرکت کرده و قطعه روی کار در اصطلاح جا مانده و وقتی کاربر به انتهای مسیر دوخت می‌رسد متوجه می شود که پیش و پشت کار کوتاه و بلند شده است این امر موجب کاهش کیفیت محصول نهایی شده و الگوی کار را نیز از حالت استاندارد خارج می‌کند. زیگزال درز بغل ای ام بیIMB با استفاده از یک سیستم پنوماتیک و فولدر هوشمند کنترل قطعه زیر و روی کار را در اختیار گرفته و از حرکت اضافه قطعه زیرین جلوگیری می‌کند.
استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و نیاز به کاربر ماهر نیز ندارد .

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.