سبد خرید شما

قیچی برش برقی

قیچی قد زن دستی نان بنگ YJ-D108
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 180
قیچی قد زن دستی نان بنگ(قیچی شوتی)   معرفی محصول این مدل از  محصولات شرکت نان بنگ، یکی از بهترین مدل های قد زن در کشور چین می باشد. از این محصول برای سرعت بخشیدن جهت پهن کردن پارچه روی میز برش و کاهش استفاده از نیروی کار مناسب می باشد. روش کار کرد این دستگاه بصورت پرتابی می باشد. ..
12,990,000تومان
قیچی هشت پر نان بنگ(لجیانگ) YJ-110C
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 250
این قیچی یک قیچی برقی بوده که برای برش پارچه های تا ضخامت 3 سانتی متر استفاده می شود. تیغه های این مدل قابل تیز کزدن و یا تعویض کردن نیز می باشد. سرعت عمل و راحتی کار با این قیچی در مقایسه با روش های برش دیگر به میزان زیادی متفاوت است. اگر حجم تولید شما در حد مزون و کارگاه کوچک است، استفاده از ..
4,290,000تومان
قیچی قد زن دستی(طاقه بر) دایانگ مدلDYDB-1+ گارانتی طلایی
پر فروش
تکنولوژی ماشین : دستی جنس (اصالت تیغه) : چین ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت
قیچی قد زن دستی دایانگ مدلDYDB-1 از محصولات شرکت دایانگ، یک مدل رایج قیچی قد زن در دنیا است که برای برش انواع پارچه های ظریف و ضخیم مناسب است. برش با کیفیت، سریع و زیبایی که این مدل بجا می گذارد موجب شده تا افراد آن را در کاربردهای گوناگون بکار گیرند.این مدل مناسبی برش طاقه های پ..
12,490,000تومان
قیچی برش عمودبر 5 اینچ دایانگ CZD108-5
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی های مختلف، در صنعت پوشاک و نساجی نیز تحول زیادی ایجاد شده است. یکی از ابزار های اولیه در صنعت پارچه، قیچی است. با توجه به افزایش تقاضا و نیاز به تولید انبوه لباس، رفته رفته قیچی های قدیمی باید جای خود را به قیچی های صنعتی و برقی بدهند.شرکت قیچی دایانگ (Dayang) یکی ا..
14,990,000تومان
قیچی برقی هشت پر دایانگ سایز 70(گارانتی + قیمت ارزان)
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : تایوان
قیچی های هشت پر برای برش انواع پارچه های ظریف تا ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع استاندارد پارچه ها برای برش توسط این مدل قیچی برقی، 16 میلی متر است. عملکرد برقی تیغه آن باعث می شود که برش با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری صورت گیرد. بجای بکارگیری قیچی های دستی می توان از این نوع قیچی ها استفاده نم..
2,490,000تومان
قیچی برش عمود بر دیجیتال 10 اینچی دایانگ 10- X-709
پر فروش
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
قیچی برش پارچه 10 اینچ دایانگ محصولات شرکت دایانگ می باشد . آنچه که برای انتخاب مدل مورد نیاز از بین سایز های مختلف در قیچی برش پارچه مهم است این است که؛ چه میزان پارچه را بطور همزمان می خواهیم برش دهیم. بسته به اینکه ضخامت چند لایه ای که بروی هم جهت برش قرار می دهیم بیشتر بشود باید قیچی های قوی تر ..
24,990,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
قیچی عمود بر 12 اینچی دیجیتال دایانگ12- X-709    ازمحصولات شرکت قیچی برقی دایانگ می باشد . آنچه که برای انتخاب مدل مورد نیاز از بین سایز های مختلف در قیچی عمود بر مهم است این است که؛ چه میزان پارچه را بطور همزمان می خواهیم برش دهیم. بسته به اینکه ضخامت چند لای..
26,990,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
قیچی های برش برقی که در تولیدات با حجم معمولی کاربرد دارد سالهاست که توسط تولیدی ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این میان می توان گفت که قیچی های برش دایانگ از جمله معروف ترین و معتبرترین برند ها می باشد. این برند معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین الملل..
26,590,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
دریل سوراخ کن از جمله ملزومات بخش برش در فرایند تولید پوشاک میباشد از این محصول جهت ایجاد حفره به جهت ایجاد نشان روی پارچه در زمان برش استفاده می شود همچنین از این دستگاه می توان جهت ایجاد سوراخ قبل از نصب دکمه فلزی روی شلوار یا پیراهن و موارد مشابه استفاده کرد.   ویژگی های فنی دریل ..
2,650,000تومان
قیچی برقی دایانگ سایز 50، گارانتی طلایی
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : تایوان
قیچی های هشت پر برای برش انواع پارچه های ظریف تا ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع استاندارد پارچه ها برای برش توسط این مدل قیچی برقی،15الی 20 میلی متر است. عملکرد برقی تیغه آن باعث می شود که برش با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری صورت گیرد. بجای بکارگیری قیچی های دستی می توان از این نوع قیچی ها استفا..
2,480,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
 قیچی برش عمودی 5 اینچ چراغدار دایانگ  CZD108-5 10 اینچ دایانگ از محصولات شرکت قیچی برقی دایانگ می باشد . آنچه که برای انتخاب مدل مورد نیاز از بین سایز های مختلف در قیچی برقی مهم است این است که؛ چه میزان پارچه را بطور همزمان می خواهیم برش دهیم. بسته به ای..
14,350,000تومان
قیچی برقی نان بنگ(لجیانگ) سایز 50
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 توان مصرفی (W) : 60
 ..
2,790,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : چین جنس (اصالت سمباده) : چین
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی های مختلف، در صنعت پوشاک و نساجی نیز تحول زیادی ایجاد شده است. یکی از ابزار های اولیه در صنعت پارچه، قیچی است. با توجه به افزایش تقاضا و نیاز به تولید انبوه لباس، رفته رفته قیچی های قدیمی باید جای خود را به قیچی های صنعتی و برقی بدهند.شرکت قیچی دایانگ (Dayang) یکی ا..
15,990,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری جنس (اصالت تیغه) : چین ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت
قیچی قد زن فول اتوماتیک دایانگ دارای ریلی که بر روی میز نصب شده است و پارچه ایی که بر روی ریل قرار دارد ، قیچی قد زن بصورت کاملا اتوماتیک پارچه را برش داده و در اثر برخورد با فنر مقابل به سرعت سمت اپراتور باز میگردد سپس به صورت دستی پارچه را برداشته و ادامه ی طاقه را برای برش زدن مجدد قرار می د..
53,890,000تومان
قیچی عمود بر شماره 5 اینچ جی کا اس(قیمت ارزان)
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی جنس (اصالت تیغه) : تایوان جنس (اصالت سمباده) : ژاپن
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی های مختلف، در صنعت پوشاک و نساجی نیز تحول زیادی ایجاد شده است. یکی از ابزار های اولیه در صنعت پارچه، قیچی است. با توجه به افزایش تقاضا و نیاز به تولید انبوه لباس، رفته رفته قیچی های قدیمی باید جای خود را به قیچی های صنعتی و برقی بدهند.شرکت جک (jack) یکی از شرکت..
15,490,000تومان
قیچی برقی نان بنگ (لجیانگ) سایز 70
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 توان مصرفی (W) : 170
قیچی برقی سایز 70..
2,990,000تومان
نمایش 1 تا 16 از 74 (5 صفحه)

قیچی برش برقی همانند قیچی دستی است که به صورت اتوماتیک و با استفاده از انرژی برق کار می کند. این قیچی هم در صنعت برای برش انواع ورق های فلزی کاربرد دارد هم در خیاطی برای برش انواع پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. این قیچی ها برندهای مختلفی دارند. یکی از کاربردی ترین مدل های قیچی، قیچی برش برقی می باشد. این مدل قیچی های برقی، برای خیاطی های بزرگ و تولیدی های لباس یک گزینه عالی به شمار می رود. از آن برای برش همزمان چندین پارچه روی هم استفاده می کنند. در حین استفاده از آن ها باید به نکات ایمنی مربوطه دقت کرد تا بهترین کارایی را برای کاربران به همراه داشته باشد. طراحی آن ها به گونه ای هوشمندانه است که کار خیاطی را با سرعت بالاتری رو به رو می کند.پر کاربرد ترین قیچی برش برقی، قیچی هشت پر و قیچی عمود بر می باشد.

 

کاربرد و کارایی قیچی برش برقی

چگونگی برش تاثیر مستقیم بر تولید نهایی دوخت می گذارد با توجه به پیشرفت پوشاک و نساجی و همچنین تنوع دوخت   یکی از مهمترین تجهیزات جهت بالابردن کیفیت محصول نهایی قیچی برش برقی می باشدکه با توجه به میزان و حجم تولید می توان از قیچی های متنوع استفاده کردقیچی های برقی جهت برش انواع پارچه با تعداد لایه های متفاوت بکار گرفته می شود که این نوع قیچی ها انواع متفاوتی دارد

 

انواع قیچی برش برقی

نحوه برش پرچه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بنابراین شما نیز برای برش پارچه خصوصا در کارگاه های خیاطی که دقت برش پارچه و سرعت آن مهم است باید از ابزار مناسب برای این کار استفاده کنید. در ادامه شما را با انواع قیچی برقی مناسب خیاطی آشنا خواهیم کرد

 

1- قیچی برش هشت پر

قیچی هشت پر نیز یکی دیگر از قیچی های برقی است که می توان از آن برای برش پارچه های ضخیم و نازک استفاده کرد. بنابراین با بهره گیری از این قیچی می توانید انواع شلوار، لباس بچگانه، لباس زیر، لباس های ورزشی و ... را برش بزنید.

                                                                                                           قیچی هشت پر

2-قیچی برش عمود بر

قیچی های عمود بر بسیار تیز هستند و برای برش چندین لایه پارچه به صورت همزمان مورد استفاده قرار می گیرد. البته ضخامت پارچه نیز بر روی نحوه برش و انتخاب این محصول تاثیر می گذارد. 

                                                                                                           قیچی برش عمودبر

 

3-دستگاه برش cnc

3-قیچی برش قدزن

4-قیچی برش  نایف

5-قیچی برش گرد بر

 

خرید قیچی برش برقی

در فروشگاه اینترنتی 20بافت، مشخصات و ویژگی‌های انواع‌ قیچی برش برقی به راحتی قابل دسترسی و مقایسه هستند و با اطمینان می‌توان گفت در20بافت کامل‌ترین و متنوع‌ترین مجموعه از انواع قیچی برش برقی اعم ازقیچی های 8پر، قیچی عمود بر، قیچی بان نایف و .... را از بهترین برندهای دنیا گرد هم آورده ایم. تمامی قیچی های برش برقی در فروشگاه ما با گارانتی معتبر و رسمی عرضه می‌شوند بنابراین با اطمینان و آسوده از کیفیت بالای خدمات و مناسب‌ترین قیمت قیچی برقی می‌توانید خرید خود را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید و بهترین لانتخاب را برای تولیدی یا مزون خود تهیه نمایید