سبد خرید شما

میز چرخ خیاطی خانگی

ابعاد : / ارتفاع ۸۰ / عمق ۳۱ / عرض حالت بسته ۶۷ / حالت باز شده ۹۷ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
میز اتو و چرخ خیاطی لانا     میزاتو و چرخ خیاطی لانا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی این میزبه منظور اتوکشی لباس انجام شده است.صفحه تاشو این میز به شما امکان اتوکشی لباس را می‌دهد شما میتوانید درپایان کار صفحه را تاکرده تا جای کمتری را درمحوطه قرارگی..
ابعاد : / ارتفاع ۸۵ / عرض ۵۷ حالت بسته / ۱۱۴ حالت باز / عمق ۴۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی رایان     مبل و میز رایان باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری ت..
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی اتودار تانیا باچوبMDF و روکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میز امکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه و اتوکشی رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفا..
ابعاد : / ارتفاع ۸۰.۵ / ارتفاع میز اتو ۷۴ / عرض صفحه سردوز ۳۲ / عمق صفحه سردوز ۴۵ / عمق میز ۴۵ / میز در حالت باز شده کامل ۱۶۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی سه کاره      مبل و میزچهارکاره توسکاباچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ا..
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی  و سردوز زوشا   مبل و میزدوکاره باریا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
  میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
       ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
       ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط راحت بتون..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
       ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
       ..
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

راهنمای خرید بهترین میز چرخ خیاطی خانگی

میزهای چرخ خیاطی خانگی به این دلیل طراحی شده اند که به خیاطان عزیز کمک کند تا خیاطی را بهتر انجام دهند. در واقع ارتفاع و اندازه مبل چرخ خیاطی به شکلی است که کاربر بتواند به راحتی با دستگاه فعالیت کند و به همه جای پارچه دسترسی داشته باشد. در گذشته که چرخ خیاطی دستی مورد استفاده بود، چرخ خیاطی را روی میزهای کوتاهی و یا روی زمین قرار داده و دوخت را انجام می دادند. اما با پیشرفت تکنولوژی چرخ های خیاطی، نیاز به میزهای بهتر و کارآمد، بیش از پیش حس شد. امروزه میزهای انواع چرخ خیاطی در چند مدل و کاربرد تولید شده و در دسترس کاربران قرار دارد.

 

 "همه ما برای رایانه شخصی خودیاحتی برای انجام یک پروژه کاری یامطالعه کتاب به یک میزاحتیاج داریم." 

 برای خیاطی و انجام دوخت لباس هم یک میز چرخ خیاطی نیازاست، همانطورکه برای چرخ‌های صنعتی نبودمیزتقریباغیرممکن است !

چرابه مبل و میز چرخ خیاطی نیاز داریم؟

اولین آیتم انتخابی بعدازخرید چرخ خیاطی میتواند میزمناسب آن باشد، به این دلیل که روش سنتی استفاده از چرخ خیاطی به صورت نشسته کمی منسوخ شده است، میزچرخ خیاطی میتواند به شما کمک کند تا در کنترل دستگاه و استفاده از ابزارها هیچ محدودیتی نداشته باشید. همچنین باکمک این میز به پارچه،سوزن‌ها، قیچی و همه ابزارهای خود یک سروسامان درستوحسابی بدهید!

 


کاربردهای اصلی میزچرخ خیاطی

همانطورکه گفته شد این میز برای چرخ خیاطی شما و نظم هرچه بهتر ابزارهای شماطراحی شده است! کم جا بودن، کاربردهای زیاد و همچنین جنس بدنه مناسب از ویژگی های این میز است. با برانداز کردن کلی میتوانیم تمام کاربر های آن مثل مبل،کشوهای تعبیه شده پشت مبل، قسمت اصلی میز، صفحه تاشو جهت اتوکشی و همچنین صفحه سردوز را ببینیم .

دسته بندی میز چرخ خیاطی

وقتی بچه بودم مادرم زیاد خیاطی می کرد. یه موقعی اونقدر به خیاطی علاقه داشت که تو خونه سفارش دوخت لباس می گرفت و انجام می داد. اما همیشه کمرش درد می گرفت و اذیت میشد، چون هیچوقت میز خیاطی نداشت. تازه یه چرخ خیاطی برقی خریده بود، اما همیشه برای کار کردن یه تخته اتو داشت که پایه های کوتاهشو باز می کرد و میذاشت زیر چرخ تا یه مقداری ارتفاع چرخ بالاتر بیاد و موقع دوخت و دوز کمتر اذیت بشه. اما همیشه می گفت که اگه یه میز چرخ خیاطی داشت کارش خیلی راحت تر می شد.
واقعیت اینه که تا چنین تجربه ای نداشته باشید، نمی تونید به اهمیت میز چرخ خیاطی پی ببرید. البته خیلی از افراد هستن که خیلی کم از چرخ خیاطیشون استفاده می کنن. وقتی که جعبه سنگین دستگاهو از ته کمد بیرون میارن یا میذارنش رو میز پذیرایی، یا روی اُپن تا کارشون رو انجام بدن. اما قصه برای کسانی که استفاده بیشتری از چرخ خیاطی دارن کاملا متفاوته. همه مون می دونیم که نمیشه مدت زیادی پشت میز پذیرایی یا اُپن نشست و خیاطی کرد. بالاخره هر کاری ابزاری داره. و میز چرخ خیاطی، یکی از مهمترین لوازم جانبی برای هرکسیه که یه مقداری جدی تر خیاطی رو دنبال می کنه.
تو این مقاله از 20 بافت قصد داریم بیشتر در مورد این میز جادویی باهاتون صحبت کنیم، تا با دسته بندی میز چرخ خیاطی و انواع اون آشنا بشید. با ما همراه باشید.
میز چرخ خیاطی
میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط راحت بتونه پارچه رو روی میز سُر بده و روند دوختش دچار اختلال نشه.
مدل های قدیمی تر میز های چرخ خیاطی یه قابلیت خیلی مهم دیگه هم داشتن، و اون اینکه حتما باید پدال مکانیکی میداشتن. تو چرخ های قدیمی، این پدال با تسمه به چرخ متصل می شد و خیاط می تونست به جای چرخوندن دستی، با پدال زدن سوزن چرخ رو به حرکت دربیاره.
اما خب با توجه به اینکه امروزه چرخ ها برقی شدن و پدال مجزا دارن، دیگه نیازی به سیستم فناوری پدال داخل میز چرخ خیاطی نیست.


میز چرخ خیاطی چه مزیت هایی دارد

داشتن میز چرخ خیاطی می تونه مزیت های خیلی زیادی داشته باشه. مخصوصا برای کسانی که به شکل حرفه ای خیاطی می کنن. چه تو کارگاه، و چه تو خونه. میز چرخ خیاطی باعث می شه تا خیاط بتونه بدون اینکه فشار زیادی به بدن خودش وارد کنه و زود خسته بشه، برای ساعت ها کار خیاطی رو با کمترین فشار انجام بده.
علاوه بر اون، وقتی پشت یک میز چرخ خیاطی مناسب می شینید، زاویه دید بهتری به سوزن و کار دوخت خودتون دارید. به همین خاطر هم کیفیت و سرعت کارتون به شدت بالا می ره.
میز چرخ خیاطی همچنین باعث می شه تا فضای کار متمرکزتری داشته باشید و همه ابزار و لوازمتون یکجا جمع بشن. علاوه بر اینکه می تونه کاربردهای دیگه ای مثل میز اتو هم برای شما داشته باشه.

 

 


ویژگی های یک میز چرخ خیاطی خوب

.1    استحکام 
.2    جادار بودن 
.3    سطح مناسب 
.4    ارتفاع مناسب 
.5    فضای مناسب
.6    تناسب با چرخ 


انواع میز چیرخ خیاطی

دسته بندی میز چرخ خیاطی بر اساس مدل های مختلفی که از این وسیله تو بازار وجود داره فرق می کنه. به شکل کلی میشه میزهای چرخ خیاطی رو به سه دسته مختلف تقسیم بندی کرد:

میز چرخ خیاطی با کشوهای ریلی

کشوهای تعبیه شده در پشت مبل از نوع ریلی هستند که به آسانی باز و بسته میشوند.

 

 مبل مخصوص چرخ خیاطی

مبل مخصوص با روکش چرمی و پشتی با قابلیت قرارگرفتن داخل بدنه میز

 

 صفحه اتوکشی

صفحه مخصوص اتوکشی با قابلیت تاشوندگی

 

 جایگاه چرخ خیاطی

صفحه مخصوص جایگیری چرخ خیاطی روی میز، این جایگاه قابلیت سفارشی سازی برای قالب چرخ خیاطی شما را دارد.

 

 جایگاه چرخ خیاطی سردوز

جایگاه سردوز در قسمت کناری میز جهت قرارگیری دستگاه سردوز خانگی است.
 


انواع رنگ های میزچرخ خیاطی کدام است؟

درکنار جنس بدنه  MDFاین محصولات، تنوع رنگ های قابل سفارش آن بسیار جذاب تر است.این میزهادررنگ های لارکس، ونگه، آنتیک کاج، آنتیک لایت، گردوی زیبا، آنتیک جویز، کتان کرم، سفیدبرفی قابل سفارش هستند.


 

 این میز چرخ خیاطی مناسب خانه من است؟

ابعادمهم‌ترین ویژگی است که در طراحی این محصول درنظرگرفته شده. محصولاتی مانند میزومبل توسکا که قابلیت بازشوندگی دارند را درمواقع غیرکاری می‌توانید به بسته ترین حالت خود تبدیل کنید. به همین منظورفضای درخانه فضای بیشتری دردسترس دارید.


برای استفاده از این میز، مدل چرخ خیاطی مهم است؟

برای جایگذاری چرخ خیاطی خود روی این میز، باید قالب دستگاه شما روی صفحه اصلی میز طراحی شود. قالب متناسب با دستگاه شما، هنگام سفارش توسط مشتری تعیین میشود. قالب میتواند برای چرخ خیاطی های ژانومه، کاچیران، مارشال، برادر،هیکاری و غیره …. طراحی شود.


 

میز و مبل چرخ خیاطی درچه مدل هایی وجود دارد؟

میز چرخ خیاطی در مدل هایی مناسب با نیاز یک خیاط تولید می‌شود.
دسته اول
میزهایی که تمام ویژگی هارا به صورت کامل دارا هستند مانند صفحه چرخ خیاطی،صفحه سردوز،صفحه اتوکشی،مبل و کشو و قابلیت مخفی کردن چرخ خیاطی به صورت آسانسوری

دسته  دوم
میزهایی که دارای مبل،صفحه چرخ خیاطی و یک صفحه جداگانه برای فضای بیشر هستند

ز

دسته سوم
میزهایی که صرفا برای اتوکشی مناسب هستند و درقسمت زیرین خود چندجایگاه مخصوص دارند

میز چرخ خیاطی ژانومه

مبل و میز رایان باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفاده قسمت های مختلف آن راباز کنید. این میز دارای مبل جهت نشستن و چندکشوی ریلی در پشت آن می‌باشد.

میز و مبل چرخ خیاطی ژانومه

جهت خرید این میز چرخ خیاطی کلیک کنید

 

معرفی میز چرخ خیاطی کاچیران

مبل و میز چرخ خیاطی اتودار تانیا باچوبMDF و روکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میز امکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه و اتوکشی رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفاده قسمت های مختلف آن راباز کنید. این میز دارای مبل جهت نشستن و چندکشوی ریلی در پشت آن می‌باشد.

میز و مبل چرخ خیاطی کاچیران

 

جهت خرید این میز چرخ خیاطی کلیک کنید

 

 

معرفی میز چرخ خیاطی مارشال

مبل و میزچهارکاره توسکاباچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفاده قسمت های مختلف آن راباز کنید. این میز دارای مبل جهت نشستن و چندکشوی ریلی در پشت آن می‌باشد.

 

مبل و میز چرخ خیاطی مارشال

 

 

معرفی میز چرخ خیاطی سردوز خانگی

میزهای کوتاه مثل تخته اتوهای قدیمی هستن که پایه های کوتاهی دارن و خیاط به جای صندلی، روی زمین میشینه و کار خیاطی رو انجام می ده. پایه های کوتاه این میزهای ابتدایی به قدری ارتفاع دارن که خیاط بتونه راحت پاهاش رو از زیر میز دراز کنه، یا چهار زانو پشت میز بشینه. معمولا ارتفاع پایه های این میزها قابل تنظیم هم هست.
میزهای کشوردار بهترین و رایجترین مدل از میزهای چرخ خیاطی هستن که همه نیازهای یک خیاط رو داخل خونه تأمین می کنن. هم شکیل هستن، هم جادارن و هم فضای کار مناسبی رو در اختیار خیاط قرار می دن.
اما میزهای ساده خیاطی فقط فضای کافی برای قرار گرفتن چرخ خیاطی رو دارن. اغلب این میزها پایه فلزی دارن و نهایتا یک یا دو بازوی خم شونده هم کنارشون قرار گرفته. این میزها قیمت خیلی مناسبی دارن و بیشتر به درد فضاهای کارگاهی می خورن.
اگر بخوایم جزئی تر بررسی کنیم چند مدل دیگه هم از میز چرخ خیاطی وجود داره که به شکل زیر هستن:


میز چرخ خیاطی ژانومه و کاچیران :

یک سری میزهای خیاطی هستن که مخصوص چرخ خیاطی های کاچیران و ژانومه طراحی شدن.
یادتون باشه که خیلی از این مدل های ویژگی ها مشابه دارن و عملا با هم ترکیب میشن. مثلا چرخ های کمددار می تون بازوهای تاشو هم داشته باشن، یا کشودار باشن و غیره. باید بسته به فضایی که دارید، نیازتون و البته چرخ خیاطیتون، بهترین میز رو انتخاب کنید.

 

میز و مبل چرخ خیاطی چه کاربردی دارد؟

مبل چرخ خیاطی به شما کمک می‌کند تا به چرخ خیاطی و تمام متعلقات آن یک نظام اساسی بدهید. زیرا مبل های چرخ خیاطی جدید نیز دارای چند کِشو و قسمت مجزا برای جا دادن پارچه ، نخ  و دیگر وسایل های مربوط به آن هستند. همچنین میزهای چرخ خیاطی جدید نیزدارای صفحه  تاشو هستند که از آنها می توان برای اتو کشی هم استفاده کرد.

 

انواع جنس بدنه و رنگ مبل خیاطی کدام است؟

جنس این میزها ازچوب، ام دی اف MDFاست، مبلهای چرخ خیاطی با سایز استاندارد چرخ های خیاطی کاچیران، چرخ خیاطی ژانومه، چرخ خیاطی مارشال، برادر و سایر برندهای چرخ خیاطی خانگی تناسب و هماهنگی دارد.انواع رنگ های مبل خیاطی عبارتنداز: لارکس، ونگه، آنتیک کاج، آنتیک لایت، گردوی زیبا، آنتیک جویز، کتان کرم، سفیدبرفی

 

قیمت و خرید میز چرخ خیاطی خانگی آسانسوری ارزان

اگر با چرخ خیاطی خانگی سر و کار دارید، احتمالا یکی از مشکلاتی که دارید، این است که زمانی که با چرخ خیاطی کاری ندارید، برای جای دادن چرخ خیاطی، دچار مشکل خواهید شد. میزچرخ خیاطی آسانسوری بهترین راهکار برای این مشکل است. این نوع میز و مبل چرخ خیاطی دارای مکانیزمی است که با استفاده از آن، هر زمان که چرخ خیاطی را نیاز ندارید، می توانید آن را  به داخل میز فرستاده و درب آن را بسته و از سطح میز برای کارهایی مانند مطالعه و ... استفاده نمائید.