سبد خرید شما

میز چرخ خیاطی خانگی

ابعاد : / ارتفاع ۸۰ / عمق ۳۱ / عرض حالت بسته ۶۷ / حالت باز شده ۹۷ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
میز اتو و چرخ خیاطی لانا  میزاتو و چرخ خیاطی لانا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی این میزبه منظور اتوکشی لباس انجام شده است.صفحه تاشو این میز به شما امکان اتوکشی لباس را می‌دهد شما میتوانید درپایان کار صفحه را تاکرده تا جای کمتری را درمحوطه قرارگی..
ابعاد : / ارتفاع ۸۵ / عرض ۵۷ حالت بسته / ۱۱۴ حالت باز / عمق ۴۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی رایان  مبل و میز رایان باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری ت..
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی اتودار تانیا باچوبMDF و روکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میز امکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه و اتوکشی رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفا..
ابعاد : / ارتفاع ۸۰.۵ / ارتفاع میز اتو ۷۴ / عرض صفحه سردوز ۳۲ / عمق صفحه سردوز ۴۵ / عمق میز ۴۵ / میز در حالت باز شده کامل ۱۶۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی سه کاره   مبل و میزچهارکاره توسکاباچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ا..
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی  و سردوز زوشا مبل و میزدوکاره باریا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
    ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
 میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
    ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
    ..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط راحت بتون..
ارسال : ارسال به همه نقاط پایه نگه‌دارنده : دارد کشور سازنده : ایران
    ..
میز چرخ صندلی دار کشو مخفی افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80* 115 * 48 سانتی متر
مبل صندلی دار کشو مخفی افرا چوبتاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مراحل مختلف تولید سعی..
عدم امکان سفارش
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
میز چرخ خیاطی آسانسوری مدلs1 باچوبMDF و روکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میز امکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفاده قسمت های مختلف آن راب..
عدم امکان سفارش
میزسردوز بنیکا
اتمام موجودی
ابعاد : / ارتفاع 79 / عرض 40 / طول 43 ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
میزسردوز بنیکا  میزسردوز بنیکا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، کاربرداین میزبرای استفاده ازسردوزمی‌باشدهمچنین این محصول دارای دوکشوریلی و یک جایگاه مخصوص چرخ خیاطی است. ویژگی های میزسردوز بنیکاچیست؟  ویژگی های منحص..
عدم امکان سفارش
میز چرخ خیاطی درب دار  افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت افراچوب سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر
مبل چرخ خیاطی درب دار افرا چوبAfra choob code:7تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مراحل..
عدم امکان سفارش
میز چرخ صندلی دار کشو بیرون افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر
مبل صندلی دار کشو بیرون افرا چوبAfra choob code:5تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مرا..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 16 از 21 (2 صفحه)

میزهای چرخ خیاطی خانگی به این دلیل طراحی شده اند که به خیاطان عزیز کمک کند تا خیاطی را بهتر انجام دهند. در واقع ارتفاع و اندازه مبل چرخ خیاطی به شکلی است که کاربر بتواند به راحتی با دستگاه فعالیت کند و به همه جای پارچه دسترسی داشته باشد. در گذشته که چرخ خیاطی دستی مورد استفاده بود، چرخ خیاطی را روی میزهای کوتاهی و یا روی زمین قرار داده و دوخت را انجام می دادند. اما با پیشرفت تکنولوژی چرخ های خیاطی، نیاز به میزهای بهتر و کارآمد، بیش از پیش حس شد. امروزه میزهای انواع چرخ خیاطی در چند مدل و کاربرد تولید شده و در دسترس کاربران قرار دارد.

 

 "همه مابرای رایانه شخصی خودیاحتی برای انجام یک پروژه کاری یامطالعه کتاب به یک میزاحتیاج داریم." 

 برای خیاطی و انجام دوخت لباس هم یک میز چرخ خیاطی نیازاست، همانطورکه برای چرخ‌های صنعتی نبودمیزتقریباغیرممکن است !

دسته بندی میز چرخ خیاطی

وقتی بچه بودم مادرم زیاد خیاطی می کرد. یه موقعی اونقدر به خیاطی علاقه داشت که تو خونه سفارش دوخت لباس می گرفت و انجام می داد. اما همیشه کمرش درد می گرفت و اذیت میشد، چون هیچوقت میز خیاطی نداشت. تازه یه چرخ خیاطی برقی خریده بود، اما همیشه برای کار کردن یه تخته اتو داشت که پایه های کوتاهشو باز می کرد و میذاشت زیر چرخ تا یه مقداری ارتفاع چرخ بالاتر بیاد و موقع دوخت و دوز کمتر اذیت بشه. اما همیشه می گفت که اگه یه میز چرخ خیاطی داشت کارش خیلی راحت تر می شد.
واقعیت اینه که تا چنین تجربه ای نداشته باشید، نمی تونید به اهمیت میز چرخ خیاطی پی ببرید. البته خیلی از افراد هستن که خیلی کم از چرخ خیاطیشون استفاده می کنن. وقتی که جعبه سنگین دستگاهو از ته کمد بیرون میارن یا میذارنش رو میز پذیرایی، یا روی اُپن تا کارشون رو انجام بدن. اما قصه برای کسانی که استفاده بیشتری از چرخ خیاطی دارن کاملا متفاوته. همه مون می دونیم که نمیشه مدت زیادی پشت میز پذیرایی یا اُپن نشست و خیاطی کرد. بالاخره هر کاری ابزاری داره. و میز چرخ خیاطی، یکی از مهمترین لوازم جانبی برای هرکسیه که یه مقداری جدی تر خیاطی رو دنبال می کنه.
تو این مقاله از 20 بافت قصد داریم بیشتر در مورد این میز جادویی باهاتون صحبت کنیم، تا با دسته بندی میز چرخ خیاطی و انواع اون آشنا بشید. با ما همراه باشید.
میز چرخ خیاطی
میزهای چرخ خیاطی معمولا میزهای خیلی بزرگی نیستن. این میزها مخصوص چرخ خیاطی طراحی شدن و وسطشون یه گودی دارن که چرخ داخل اون قرار میگیره. نحوه قرار گرفتن چرخ خیاطی روی این میزاها به شکلیه که پایه دوخت (که معمولا چند سانتی متر از کف فاصله داره) مماس با باقی سطح میز باشه. این برای اونه که خیاط راحت بتونه پارچه رو روی میز سُر بده و روند دوختش دچار اختلال نشه.
مدل های قدیمی تر میز های چرخ خیاطی یه قابلیت خیلی مهم دیگه هم داشتن، و اون اینکه حتما باید پدال مکانیکی میداشتن. تو چرخ های قدیمی، این پدال با تسمه به چرخ متصل می شد و خیاط می تونست به جای چرخوندن دستی، با پدال زدن سوزن چرخ رو به حرکت دربیاره.
اما خب با توجه به اینکه امروزه چرخ ها برقی شدن و پدال مجزا دارن، دیگه نیازی به سیستم فناوری پدال داخل میز چرخ خیاطی نیست.


میز چرخ خیاطی چه مزیت هایی دارد

داشتن میز چرخ خیاطی می تونه مزیت های خیلی زیادی داشته باشه. مخصوصا برای کسانی که به شکل حرفه ای خیاطی می کنن. چه تو کارگاه، و چه تو خونه. میز چرخ خیاطی باعث می شه تا خیاط بتونه بدون اینکه فشار زیادی به بدن خودش وارد کنه و زود خسته بشه، برای ساعت ها کار خیاطی رو با کمترین فشار انجام بده.
علاوه بر اون، وقتی پشت یک میز چرخ خیاطی مناسب می شینید، زاویه دید بهتری به سوزن و کار دوخت خودتون دارید. به همین خاطر هم کیفیت و سرعت کارتون به شدت بالا می ره.
میز چرخ خیاطی همچنین باعث می شه تا فضای کار متمرکزتری داشته باشید و همه ابزار و لوازمتون یکجا جمع بشن. علاوه بر اینکه می تونه کاربردهای دیگه ای مثل میز اتو هم برای شما داشته باشه.

 

 


ویژگی های یک میز چرخ خیاطی خوب

.1    استحکام 
.2    جادار بودن 
.3    سطح مناسب 
.4    ارتفاع مناسب 
.5    فضای مناسب
.6    تناسب با چرخ 


انواع میز چیرخ خیاطی

دسته بندی میز چرخ خیاطی بر اساس مدل های مختلفی که از این وسیله تو بازار وجود داره فرق می کنه. به شکل کلی میشه میزهای چرخ خیاطی رو به سه دسته مختلف تقسیم بندی کرد:
⦁    کوتاه (زمینی)
⦁    کشودار
⦁    ساده
میزهای کوتاه مثل تخته اتوهای قدیمی هستن که پایه های کوتاهی دارن و خیاط به جای صندلی، روی زمین میشینه و کار خیاطی رو انجام می ده. پایه های کوتاه این میزهای ابتدایی به قدری ارتفاع دارن که خیاط بتونه راحت پاهاش رو از زیر میز دراز کنه، یا چهار زانو پشت میز بشینه. معمولا ارتفاع پایه های این میزها قابل تنظیم هم هست.
میزهای کشوردار بهترین و رایجترین مدل از میزهای چرخ خیاطی هستن که همه نیازهای یک خیاط رو داخل خونه تأمین می کنن. هم شکیل هستن، هم جادارن و هم فضای کار مناسبی رو در اختیار خیاط قرار می دن.
اما میزهای ساده خیاطی فقط فضای کافی برای قرار گرفتن چرخ خیاطی رو دارن. اغلب این میزها پایه فلزی دارن و نهایتا یک یا دو بازوی خم شونده هم کنارشون قرار گرفته. این میزها قیمت خیلی مناسبی دارن و بیشتر به درد فضاهای کارگاهی می خورن.
اگر بخوایم جزئی تر بررسی کنیم چند مدل دیگه هم از میز چرخ خیاطی وجود داره که به شکل زیر هستن:


⦁    میز چرخ خیاطی ژانومه و کاچیران :

یک سری میزهای خیاطی هستن که مخصوص چرخ خیاطی های کاچیران و ژانومه طراحی شدن.
یادتون باشه که خیلی از این مدل های ویژگی ها مشابه دارن و عملا با هم ترکیب میشن. مثلا چرخ های کمددار می تون بازوهای تاشو هم داشته باشن، یا کشودار باشن و غیره. باید بسته به فضایی که دارید، نیازتون و البته چرخ خیاطیتون، بهترین میز رو انتخاب کنید.

 

میز و مبل چرخ خیاطی چه کاربردی دارد؟

مبل چرخ خیاطی به شما کمک می‌کند تا به چرخ خیاطی و تمام متعلقات آن یک نظام اساسی بدهید. زیرا مبل های چرخ خیاطی جدید نیز دارای چند کِشو و قسمت مجزا برای جا دادن پارچه ، نخ  و دیگر وسایل های مربوط به آن هستند. همچنین میزهای چرخ خیاطی جدید نیزدارای صفحه  تاشو هستند که از آنها می توان برای اتو کشی هم استفاده کرد.

 

انواع جنس بدنه و رنگ مبل خیاطی کدام است؟

جنس این میزها ازچوب، ام دی اف MDFاست، مبلهای چرخ خیاطی با سایز استاندارد چرخ های خیاطی کاچیران، چرخ خیاطی ژانومه، چرخ خیاطی مارشال، برادر و سایر برندهای چرخ خیاطی خانگی تناسب و هماهنگی دارد.انواع رنگ های مبل خیاطی عبارتنداز: لارکس، ونگه، آنتیک کاج، آنتیک لایت، گردوی زیبا، آنتیک جویز، کتان کرم، سفیدبرفی

 

قیمت و خرید میز چرخ خیاطی خانگی آسانسوری ارزان

اگر با چرخ خیاطی خانگی سر و کار دارید، احتمالا یکی از مشکلاتی که دارید، این است که زمانی که با چرخ خیاطی کاری ندارید، برای جای دادن چرخ خیاطی، دچار مشکل خواهید شد. میزچرخ خیاطی آسانسوری بهترین راهکار برای این مشکل است. این نوع میز و مبل چرخ خیاطی دارای مکانیزمی است که با استفاده از آن، هر زمان که چرخ خیاطی را نیاز ندارید، می توانید آن را  به داخل میز فرستاده و درب آن را بسته و از سطح میز برای کارهایی مانند مطالعه و ... استفاده نمائید.