X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

لوازم خرازی

لوازم خرازی

یکی از مهم ترین بخش های تولید، تهیه لوازم خرازی و دکمه است. هر چیزی که روی پارچه دوخته می شود در قسمت خرازی 20 بافت می توانید پیدا کنید . از همین رو، در خرازی 20 بافت سعی کرده ایم تمام وسایل شامل انواع دکمه، نخ سوزن، لایه چسب، زانفیکس، زیپ و غیره را موجود کنیم تا مشتریان عزیز 20 بافت تمامی اقلام مورد نیاز خود در تولیدات خود را با کمترین قیمت از 20 بافت تهیه کنند. تمامی سعی خود را کرده ایم تا در خرازی 20 بافت، بیشترین کیفیت و تنوع جنس را فراهم کنیم تا تولید کنندگان و خیاطان گرامی با آسودگی خیال فقط به فکر تولید باکیفیت ایرانی باشند.

موضوع بسیار مهم در خرید لوازم خرازی و انواع دکمه، قیمت منصفانه و کیفیت لوازم خرازی است. از طرفی آسان بودن دسترسی به تنوع محصولات نیز بسیار مهم است. 20 بافت تمام سعی خود را کرده که همه سلیقه ها و نیاز ها را در نظر بگیرد تا بتواند به بهترین شکل نیاز تولیدکنندگان را رفع کند. 

همچنین در خرید اینترنتی لوازم خرازی و خرید عمده لوازم خرازی برنامه هایی از جمله ارسال رایگان یا ارزان را در نظر گرفته ایم تا قیمت لوازم خرازی و ملزومات خیاطی به کمترین میزان خود رسیده تا همگان به راحتی از منزل خود با چند کلیک ساده انواع لوازم خرازی، دکمه، زیپ، روبان، نخ، سوزن، قیچی و همه لوازم خرازی را درب منزل خود دریافت کنند. 

ضمنا شما مشتریان گرامی 20 بافت نیز می توانید با اعلام نیاز خود به کالاهای خاص ما را کمک کنید تا با اضافه کردن محصولات جدید؛ بتوانیم بیش از پیش خدمات بهتر و دلچسب تری را به همگان ارائه کنیم.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

قیچی آرایشی

نوع گارانتی: ندارد استانداردها: ندارد جنس: فلز

قیچی آرایشی در سایز کوچک و بزرگ ..

درخواست آخرین قیمت

سوزن اُرگان کلاسه DPx17

نوع گارانتی: ندارد استانداردها: دارد جنس: فلز

سوزن ارگان DPx17 قابل استفاده برای : دوپایه الیک  ​فیلتو ..

درخواست آخرین قیمت