سبد خرید شما

دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01

دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01
دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
سال تولید 2022
کشور سازنده چین
سایر موارد فشار باد مورد نیاز 0.5 mpa
مشخصات فنی
تکنولوژی ماشین الترا سونیک
ولتاژ ورودی برق ( V) 220
تعداد سوزن بدون سوزن
سرعت (دور موتور در دقیقه) در حالت اتومات 350 عدد در دقیقه و در حالت دستی حدود 40 عدد دردقیقه
سایر مزایا قابلیت اتصال 2 رنگ یا 2 سایز نگین
ویژگی های ظاهری
وزن 80 کیلوگرم

معرفی و بررسی محصول

دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01
 

 

جهت نصب نگین روی لباس یا پارچه از روش های مختلفی استفاده می‌شود كه با توجه به نیاز مخاطب و نوع كار روش و دستگاه تفاوت پيدا می‌كند، از دستگاه نگین زن نیمه اتومات برای نصب نگین روی پارچه های طرح دار و مواردی كه نظم و طرح مشخص برای كاربر مورد نیاز نیست استفاده می شود. مثلا شما عكس یک گل یا ماهی روی لباس چاپ شده داشته و قصد دارید روی نقاطی از گل یا در محل چشمان ماهی يک یا چند عدد نگین قرار دهید. 

نقطه مورد نظر را زیر دستگاه قرار داده لامپ لیزر محل نصب نگین را به شما نشان می‌دهد با ضربه به پدال دستگاه قلم پنوماتیک دستگاه يک عدد نگين را به داخل حفره خود مكیده و روی محل مورد نظر شما قرار داده حالا در كسری از ثانیه سیستم آلتراسونيک فعال شده و چسب موجود پشت نگین را فعال كرده و نگین در محل مورد نظر محكم می‌شود. 
پس با این سیستم انجام طرح دقیق در ابعاد بزرگ غیر ممكن بوده و طرح شما دچار به هم ریختگی می‌کند. حال آنكه اگر با دقت بسيار بالا هم اين فرایند را طی كنید از نظر سرعت دستگاه پاسخگوی شما نبوده و انجام فرایند اقتصادی نخواهد بود.

زیرا در این حالت دستگاه در دقیقه تعداد ٤٠ عدد نگین را روی پارچه منتقل می‌کند. حالا در نظر بگیرید برای انجام طرحی كه حداقل ١٠٠٠ عدد نگین در آن استفاده شده و برای انجام روزانه ١٠٠٠ عدد لباس زمان بسیار زیادی مورد نیاز خواهد بود. 
همچنین از این دستگاه برای انجام نگین كاری به صورت بارانی و غیرمنظم می‌توانید استفاده كنید دستگاه در این روش تا دقیقه‌ای ٣٥٠ عدد نگین را روی پارچه منتقل خواهد كرد.

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.