×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

گلدوزی چند کله

گلدوزی چند کله

دوخت های زینتی بر روی پوشاک باعث هرچه زیباتر و چشم نوازتر شدن آن لباس می شود.  در کشور ما و در اقوام مختلف شاهد استفاده از این نوع دوخت ها و کارهای زینتی بر روی پوشاک هستیم. این نوع دوخت ها را در تیراژ بالا دستگاه های گلدوزی انجام می دهند. یکی از انواع این نوع دستگاه های گلدوزی، ماشین گلدوزی چند کله می باشند. کله در این نوع دستگاه ها به تعداد کارگاه ها یا همان محل هایی است که عمل دوخت گلدوزی را انجام می دهد. طبیعتا دستگاه هایی با تعداد کله گی بیشتر سرعت و راندمان کار را بالاتر می برد. این دستگاه های گلدوزی در انواع دوکله، چهار کله، شش کله و ... می باشد. در ادامه این صفحه مدل های مختلف دستگاه های گلدوزی چندکله که شرکت 20 بافت به فروش می رساند را ملاحظه می فرمائید

نمایش:
مرتب کردن براساس:

گلدوزی شش کله تاجیما سری TFMX / TFMX-Ⅱ

ماشین گلدوزی تاجیما تک کله سری (TFMX / TFMX-Ⅱ(1500/1200/900/600Tajima   (TFMX / TFMX-Ⅱ(1500/1200/900/600  Seriesتار..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

گلدوزی هشت کله یاماتا FY-1208

ماشین گلدوزی یاماتا هشت کله FY-1208Yamata FY-1208معرفی:ماشین گلدوزی یاماتا از آن دسته محصولات و برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان ف..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

دستگاه گلدوزی 12کله تاجیما سری TFSN

دستگاه گلدوزی 12کله تاجیما سری TFSNTajima  TFSN  Seriesتاریخچه:در سال 1354 شمسي  (1976 ميلادي)  بازرگاني سبزواري با دريافت  ن..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

دستگاه گلدوزی 15کله تاجیما سری TFSN

دستگاه گلدوزی 15کله تاجیما سری TFSNTajima  TFSN  Seriesتاریخچه:در سال 1354 شمسي  (1976 ميلادي)  بازرگاني سبزواري با دريافت  ن..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

TFMX-C/TFMX-II C series

ماشین گلدوزی تاجیما تک کله سری TFMX-CTFMX-II CTajima TFMX-Ⅱکاربرد و کارایی:این مدل از شرکت تاجيما ، یک مدل رایج ماشین گل..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان