سبد خرید شما

گلدوزی چند کله

تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک سایز قاب (فریم) : در سایز های مختلف ولتاژ ورودی برق ( V) : 3 فاز: 220 - 240 ولت ، 350 ، 380 ،400 ، 415 ، 440 ولت و 50 - 60 هرتز تک فاز: 100 - 120 ولت ، 200 ، 240 ولت و 50 - 60 هرتز
این مدل از شرکت تاجيما ، یک مدل رایج ماشین گلدوزی چند کله در دنیا است که برای گلدوزی انواع پارچه های حریر، پارچه معمولی، پارچه ضخیم، پارچه نازک مناسب است. عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف این مدل از سری ماشین گلدوزی تاجیما چند کله رایج موجب محبوبیت این مد..
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : 1 سال ضمانت، 10 سال خدمات پس از فروش
ماشین گلدوزی یاماتا هشت کله FY-1208Yamata FY-1208معرفی:ماشین گلدوزی یاماتا از آن دسته محصولات و برندهایی است که جای خود را به خوبی در میان فعالان حوزه نساجی باز کرده است. در حال حاضر این برند و محصولات مختلف این کارخانه توسط بازرگانی محمدی به ایران وارد شده و فروش، آموزش و خدمات پس از فروش..
دستگاه گلدوزی 12کله تاجیما سری TFSN
2 تا 3 روز آینده
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : یکسال گارانتی توسط شرکت سبزواری تک تعداد سوزن هر کله : 9
در سال 1354 شمسي  (1976 ميلادي)  بازرگاني سبزواري با دريافت  نمايندگي  انحصاري از ماشین گلدوزی تاجيما - ژاپن فعاليت هاي بازرگاني خود را گسترش داد و محصولات تاجيما شامل ماشين هاي گلدوزي چند سر اتوماتيك را به صنعت گلدوزي در ايران معرفي نمود. این مدل از ماشین گلدوزی تاجيما ، یک..
عدم امکان سفارش
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک نوع گارانتی : یکسال گارانتی توسط شرکت سبزواری تک تعداد سوزن هر کله : 9
دستگاه گلدوزی 15کله تاجیما سری TFSN از ماشین گلدوزی تاجيما ، یک مدل رایج ماشین گلدوزی چند کله در دنیا که ساخت کشور ژاپن بوده که برای گلدوزی انواع پارچه های حریر، پارچه معمولی، پارچه ضخیم، پارچه نازک مناسب است. عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف این مدل از سری ماشین گلدوزی چند کله رایج موجب محبوبیت این..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

دوخت های زینتی بر روی پوشاک باعث هرچه زیباتر و چشم نوازتر شدن آن لباس می شود.  در کشور ما و در اقوام مختلف شاهد استفاده از این نوع دوخت ها و کارهای زینتی بر روی پوشاک هستیم. این نوع دوخت ها را در تیراژ بالا دستگاه های گلدوزی انجام می دهند. یکی از انواع این نوع دستگاه های گلدوزی، ماشین گلدوزی چند کله می باشند. کله در این نوع دستگاه ها به تعداد کارگاه ها یا همان محل هایی است که عمل دوخت گلدوزی را انجام می دهد. طبیعتا دستگاه هایی با تعداد کله گی بیشتر سرعت و راندمان کار را بالاتر می برد. این دستگاه های گلدوزی در انواع دوکله، چهار کله، شش کله و ... می باشد. در ادامه این صفحه مدل های مختلف دستگاه های گلدوزی چندکله که شرکت 20 بافت به فروش می رساند را ملاحظه می فرمائید