سبد خرید شما

دستگاه دیجیتایزر پوشاک

دستگاه دیجیتایزر پوشاک
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردها ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
نوع گارانتی گارانتی شرکت ایران جک
سال تولید 2021
کشور سازنده چین
کاربرد
کاربرد ها انواع کت وشلوار / شلوار پارچه ای / شلوار کتان / پیراهن / مانتو
مشخصات فنی
تکنولوژی ماشین کامپیوتری
سروو موتور داخلی

معرفی و بررسی محصول

دستگاه دیجیتایزر 

 
 
 
اطلاعات اجمالی:
 
دیجیتایزر(digitizer) دستگاهی است که خطوط تصویر پیوسته را به کدهای دیجیتال تبدیل می کند. از این دستگاه برای اسکن نمودن الگوها های طراحی دوخت و انتقال آن به کامپیوتر استفاده می شود. 
 
 
 
معرفی :
دستگاه دیجیتایز (Digitizer)، همانطور که از نامش پیداست برای دیجیتالی کردن است. با استفاده از دیجیتایزر الگوهای کاغذی طراحی شده را به سیستم نرم افزاری انتقال می دهد. نحوه کار این دستگاه به این شکل است که بر روی آن یک سطح مستطیلی وجود دارد که با اجزای الکترونیکی پوشیده شده است و پس از قرار دادن نقشه روی آن، می‌توان نقاط مختلف نقشه را نشانه گذاری و نقشه را وارد رایانه کرد.
 
دیجیتایزر یک ورودی برای سیستم کامپیوترمحسوب می شود.  دیجیتایزر از یک قلم نوری و یک صفحه گرافیکی تشکیل شده است. با کشیدن قلم بر روی صفحه یک تصویر دیجیتالی بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. الگوهاى ارسالى توسط اين دستگاه، آماده سايزبندى يا انجام هرگونه تغييرات متناسب با طرح الگوى دلخواه شما مى‌باشند. امكان ديجيتايز نمودن خطوط، منحنى‌ها، دگمه‌ها، جادگمه‌ها، ساسون‌ها، چرت‌ها و … از مزاياى اين دستگاه مى‌باشد.
همچنين درصورتى‌ كه الگو داراى سايزبندى باشد، تمام سايزها به‌صورت مستقيم از طريق ديجيتايزر وارد سيستم نرم‌افزارى مى‌شوند. این کار باعث صرفه جویی در زمان و موجب دقت و بهینه کار در کارگاه های تولیدی می شود.
فقط كافى است الگوى موردنظر خود را با فشار چندين دكمه به نرم‌افزار طراحى الگو ارسال نموده، سپس به‌صورت خودكار سايزبندى كرده و به نرم‌افزار چيدمان الگو ارسال نماييد. پس از چيدمان الگو به بهترين صورت با كمترين دورريز، الگوى موردنظر خود را پلات نموده و به قسمت برش ارسال نماييد.
 
 
شرح دیجیتایزر
 
این واحد شامل یک جدول کار دیجیتالی و مکان نما شناور آزاد استفاده می شود که برای تبدیل شکل به فرمت درک شده توسط کامپیوتر است.
زیر سطح پلاستیکی از جدول، یک شبکه چاپ خوب از خطوط سیم، شبیه به کاغذ گراف، که زمانی که در رابطه با مکان نما استفاده می شود، یک شبکه با وضوح بالا فراهم می کند برای تعریف هر موقعیت بر روی سطح میز است.
مکان نما به خودی خود دارای دو خراش مویی حکاکی بر روی شیشه مشاهده و تقاطع این دو خط به عنوان نقطه داده استفاده می شود.
هنگامی که مکان نما بر روی یک خط و دکمه درست فشرده قرار داده شده / تحت فشار قرار دادند، X و Y مختصات محل امتیاز را در کامپیوتر ثبت شده است.
 
 
 
مزايای دستگاه ديجيتايزر
 
• امكان ذخیره کردن  الگوهاى قديمى و اصلی در كامپيوتر
• امكان فايل‌سازى الگوهاى كاغذى جهت ارسال و تبادل  فایل ها
• كاهش ريسك طراحى الگوى جديد
• امكان ويرايش، تغيير و تصحيح ساده الگوهاى پس از ارسال الگوى كاغذى به داخل سيستم
•از موشواره 16كليدي استفاده مينمايد. بدين ترتيب شما ميتوانيد تا 16 فعاليت را براي دستگاه تعريف نماييد

•امکان سایز بندی خودکار الگو
•صرفه جویی در وقت و دور ریز کردن پارچه 

 

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.