سبد خرید شما

خودکار محو شونده طراحی روی پارچه

خودکار محو شونده طراحی روی پارچه
خودکار محو شونده طراحی روی پارچه
خودکار محو شونده طراحی روی پارچه
خودکار محو شونده طراحی روی پارچه
خودکار محو شونده طراحی روی پارچه

گزینه های در دسترس

ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردها استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
سال تولید 2022
کشور سازنده ژاپن
تاریخ انقضا 5 سال پس از تولید
ویژگی های ظاهری
وزن (با لوازم) 30 گرم
جنس بدنه پلاستیک

معرفی و بررسی محصول

خودکار حرارتی محو شونده از آن چیزهایی است که شبیه فرشته نجات عمل میکند! طراحی روی پارچه با هرچیزی ممکن است باعث خطا و اشتباه بشود اما این خودکار به شما اجازه می دهد اشتباه کنیداین خودکار طراحی، یکی از محصولات شرکت  آدگر ژاپن است که شرکتی مطرح در زمینه تولید مواد شیمیایی و پاک کننده های صنعتی می باشد. محصول خودکار محو شونده یکی از محصولات پر کاربرد این شرکت است. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خودکار طراحی رو پارچه

طراحی و ساخت

در طراحی و تولید این محصول ضمن رعایت اصول نگهداری محیط زیست، از بهترین فرمول های شیمیایی استفاده شده تا ضمن پاک کنندگی فوق العاده به محصول آسیبی وارد نگردد. این محصول از مجموعه آدگر در کارکرد خود منحصر بفرد بوده و از نظر کارایی و اثر بخشی هیچ محصولی در این کیفیت تا به امروز تولید نشده است. با استفاده از این محصول براحتی می توان طرح های مورد نظر خود را بر روی پارچه ایجاد کنید و سپس این اثر در تماس با هوا پس از 72 ساعت بطور کامل محو می شود.

 

کاربرد و کارایی

از خودکار حراتی پاک شونده می‌توانید برای کشیدن طرح‌های مختلف روی انواع پارچه استفاده کنید. خودکار حرارتی یک خودکار جادویی برای انتقال طرح است، ظرافت نوک خودکار و پاک شدن سریع و آسان آن با استفاده از سشوار و بخار آب باعث شده تا این خودکار از وسایل مورد نیاز همیشگی در طراحی عکس روی پارچه برای دوخت گلدوزی، شماره دوزی و… باشد

 

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.