سبد خرید شما

حفظ حریم شخصی

 

حریم خصوصی

20بافت ضمن احترامیکه برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن ومطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های 20بافت قانونی ومبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی وبنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نامو کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازماست. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارشوارد کنند و 20بافت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

همچنین 20بافت ممکناست برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی ازبرخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌هایویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی کهکاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویتدریافت خبرنامه 20بافت را در پروفایل خود لغو کنند. 

توجه داشته باشید که 09120206920  تنها شماره‌ای استکه 20بافت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان 20بافت، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام 20بافت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونیآن را به Info@20baft.com  اطلاعدهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامکاست که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه 20بافت را بهاطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجودندارد

 

20بافت ممکن است نقدو نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایشکند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمان هباشد، 20بافت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمزعبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. 20بافت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه باحکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

20بافت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوریIP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی 20بافت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های 20بافت ندارید٬ می توانید برروی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

20بافت برای حفاظت ونگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواراست که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجودهرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

 

تلفن تماس :

02155800005 - 09120206920 

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

استان تهران - شهر تهران  خیابان خیام، روبروی متروی خیام، پلاک 564