سبد خرید شما

بازگشت کالا

  • سرویس مهلت تست 3 روزه 20بافت

20بافت در راستای ایجاد ارزش افزوده و اطمینان خاطر مشتریان خود، با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خوداین امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 3 روز پس ازتحویل، دارای فرصت تست باشند. درصورتنی که کالا دارای هر گونه نقص فنی باشد به طوری که قابلیت استفاده صحیح نداشته باشد، شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به تنوع گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت 20بافت، کلیه محصولاتی که باید ازنظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند در صورتی که توسط باربری آسیب دیده باشد، مورد تعهد شرکت 20بافت نبوده و در این مورد، شرکت باربری پاسخ گو خواهد بود.

 

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش 20بافت کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود 
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 3 روزه 20بافت، دقت فرمایید که کالا جهت عودت به شرکت، به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.درصورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط 20بافت دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
درصورتی که موجودی کالای آسیب دیده در 20بافت به اتمام برسد، و 20بافت امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.
ضمنا جهت عودت کالا، حتما باید هماهنگی های قبلی با شرکت صورت پذیرد و ارسال در زمان و توسط باربری اعلام شده توسط شرکت صورت پذیرد.

 

  • رسیدگی به شکایات

در صورت بروز هرگونه مشکلی کاربران می توانند ابتدا با واحد پشتیبانی 20 بافت تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت و به بهترین شکل به شکایات آنان پاسخ داده شود. در صورت نیاز به مراجعه حضوری نیز می توان به دفتر مرکزی مراجعه نمود.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان خیام، روبروی متروی خیام، پلاک 564

شماره تماس جهت شکایات: 02155800005