سبد خرید شما

الیک دادیلی مدل DL-430

الیک دادیلی مدل DL-430
الیک دادیلی مدل DL-430
الیک دادیلی مدل DL-430
الیک دادیلی مدل DL-430
الیک دادیلی مدل DL-430
الیک دادیلی مدل DL-430
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

معرفی و بررسی محصول

بعد از اينكه راسته دوز ٧٢٠٠ داديلي مورد استقبال مصرف كنندگان قرار گرفت شركت داديلي اقدام به ارائه محصول ديگري كرد كه در ان دوران به شدت با ريسك همراه بود.
بازار دستگاه اليك در صنعت دوخت شلوار جين به طور كامل در اختيار اليك ژوكي با سيستم گلاژ مكانيكي بود حتي كمتر كسي به نمونه ژاپني اين دستگاه با سيستم الكترونيكي اعتماد ميكرد حالا يك شركت چيني با ارائه اين محصول با قيمتي مناسب بازار را دچار ترديد كرده بود .

 

 

 


اليك ٤٣٠ داديلي با كيفيتي كاملا قابل اعتماد و مشابه با نمونه ژاپني خود يعني اليك ٤٣٠ برادر به بازار عرضه شد و بعد گذشت مدت كوتاهي مورد استقبال قرار گرفت.
اين محصول در دو مدل ظريف با كد ٠١ و ضخيم با كد ٠٢ با قابليت دوخت اليك دي در دو سمت راست و چپ و انجام برنامه گردشي و باامكان ورود هر طرح دوخت طبق نظر مصرف كننده مشتريان اين محصول را كاملا شگفت زده كرد اليك ١٨٥٠ ژوكي فقط امكان دوخت يك مدل طرح دوخت با طول متفاوت را داشت و اين دستگاه جديد در شروع به كار ٨٩ طرح دوخت موجود در سيستم مامپيوتر دستگاه همه ايده هاي مصرف كننده خود را جامه عمل پوشانده بود. 
اين محصول هم اكنون با فن اوري جديد تو و پنل كمسي همچنان يكي از رقباي جدي در بازار اليك مخصوصا در بخش ضخيم دوزي ميباشد.

 

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.