سبد خرید شما

اتو پلاتر

نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی سایز خود محصول : ٧٥ در ١٥.٥ قابلیت اتوکشی : کاغذ پلاتر
در شركت هاي متوسط و بزرگ توليد پوشاك جهت قراردادن الگوي كار روي پارچه و انجام مراحل برش از كاغذهاي مخصوصي استفاده ميشود كه با اندكي چسب اندود شده است (كاغذ پلاتر) بعد چاپ الگوي مورد نياز روي كاغذ پلاتر و قراردادن ان روي پارچه به حهت ثابت شده كاغذ پلاتر روي پارچه و جلوگيري از حركت كردن الگو بايد..
11,490,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماه طلایی سایز خود محصول : ٧٥ در ١٥.٥ قابلیت اتوکشی : کاغذ پلاتر
یکی از محصولاتی که در صنعت تولید پوشاک جهت طراحی و الگو کشی مورد استفاده قرار می گیرد. اتو پلاتر طراحی می باشد.در ابتدا بهتر است توضيحاتي اجمالي در مورد اين محصول خدمت شما مخاطبان گرامي ارائه گردد  اتو پلاتر چيست ؟ در شركت هاي متوسط و بزرگ توليد پوشاك جهت قراردادن الگوي كار روي پارچه ..
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

در شركت هاي متوسط و بزرگ توليد پوشاك جهت قراردادن الگوي كار روي پارچه و انجام مراحل برش از كاغذهاي مخصوصي استفاده ميشود كه با اندكي چسب اندود شده است (كاغذ پلاتر) بعد چاپ الگوي مورد نياز روي كاغذ پلاتر و قراردادن ان روي پارچه به حهت ثابت شده كاغذ پلاتر روي پارچه و جلوگيري از حركت كردن الگو بايد چسب موجود در پشت كاغذ فعال گردد. براي انجام اين مورد به گرمايي در حدود ٧٠ درجه نياز داريم با توجه به اينكه سطح پارچه پهن شده روي ميز برش زياد ميباشد لزا انجام اين مهم با اتوي معمولي بسيار زمان بر بوده همچنين به دليل وجود شكل موشكي اتوهاي معمولي احتمال پارگي كارغذ پلاتر نيز وجود دارد لذا استفاده از اتو پلاتر در اينجا ميتواند بسيار مفيد باشد .(اتو و پرس)