سبد خرید شما

مادگی چشمی نیوتک 02-9820

مادگی چشمی نیوتک 02-9820
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردها ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد CE اروپا
سال تولید 2019
کشور سازنده چین
کاربرد
کاربرد ها شلوار پارچه ای / شلوار جین / شلوار کتان / فاستونی
مشخصات فنی
تکنولوژی ماشین کامپیوتری
سروو موتور داخلی دارد
تعداد سوزن تک
سرعت (دور موتور در دقیقه) 1000 تا 2500 دور در دقیقه
چراغ LED دارد
نوع موتور دینام سرخود
سیستم پایه بلند کن خودکار دارد
سیستم نخ قطع کن خودکار دارد
سیستم تنظیم سرعت دارد
ویژگی های ظاهری
وزن (بدون لوازم) 140
جنس بدنه
تسهیلات ویژه
خدمات نصب و آموزش در محل فروشگاه یا منزل / تحویل کالا و پرداخت مبلغ در محل (در تهران)

معرفی و بررسی محصول

مادگی چشمی نیوتک 9820new-tech 9820
اگر قصد تولید محصولاتی چون کت وشلوار ، پالتو ، شلوارجین و کتان را دارید حتما جهت دوخت مادگی (جادگمه) به دستگاه مادگی چشمی نیاز دارید .
روش دوخت دستگاه توسط قلاب بوده و دوخت زنجیره ای نمای بسیار زیبا و قابل ملاحظه ای به لباس شما خواهد داد .
تفاوت عمده این مدل مادگی با مدل های خطی که در پیراهن مردانه استفاده میشد روش دوخت و شکل دوخت میباشد که در تصاویر قابل ملاحظه است . در ضمن در مدل های خطی ، دوخت توسط سوزن و کمپلت انجام میشود در حالیکه در مادگی چشمی همانطور که اشاره شد دوخت توسط سوزن و قلاب انجام میشود .

مادگی خطی در 3 کلاس مختلف 00 و 01 و 02 تولید میشود . تفاوت عمده در این 3 کلاس فقط در سیستم نخ قطع کن آنهاست که در انتهای عملیات دوخت انجام میشود  و نوع دوخت این 3 مدل هیچ تفاوتی با هم ندارند در مدل 00 فقط دستگاه نخ سوزن را قطع میکند در حالیکه در مدل 01 دستگاه نخ سوزن و نخ قلاب را قطع مینماید . البته در مدل 01 نیز دستگاه حدود3 سانت از طول نخ را باقی گذاشته که بعدا توسط  کاربر قطع میشود .
در مدل 01 دستگاه نخ را از انتها قطع کرده و دیگر نیاز به نخ گیری نمیباشد . معمولا از مدل 01 برای پوشاک جین و کتان که بعد از عملیات دوخت نیاز به سنگشویی دارند استفاده میشود در واقع با قطع کردن نخ از انتها در هنگام سنگشویی مانع از شکاف در دوخت مادگی میشویم .  
در این دستگاه  امکان برنامه ریزی و انتخاب مدل های مختلف دوخت مادگی در 9 مدل مختلف وجود دارد . همچنین این دستگاه قابل برنامه ریزی میباشد و شما میتوانید برنامه چرخشی مورد نیاز خود را نیز روی دستگاه قرار دهید . در این برنامه دستگاه سایز و یا مدل و اندازه مورد نیاز در هر بخش از لباس را به صورت اتوماتیک تغییر میدهد و دیگر نیاز به تغییر دستی در هر مرحله ندارید که این امر باعث صرفه جویی  بسیار زیاد در زمان  و افزایش بهره وری خواهد شد .
همچنین سرعت دوخت این دستگاه از 1000 تا 2500 دور در دقیقه قابل تنظیم میباشد . 

در همه مدل های مادگی امکان افزودن نخ سِرمه به دوخت امکان پذیر میباشد که موجبات زیبایی مضائف به دوخت را فراهم می آورد .
همچنین این دستگاه به کاربر امکان میدهد که زمان تیغ زدن جهت برش فضای عبور دکمه را به دلخواه به ابتدا و یا انتهای زمان دوخت تغییر دهید معمولا در پوشاک چرم ابتدا تیغ زده  و سپس عملیات دوخت انجام میپذیرد .

 

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.