سبد خرید شما

چرخ خیاطی کمرکش

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی آرین
چرخ خیاطی نیو تک کمر کش 6 سوزنه مدل 3110/1New-tecH 3110/1 طراحی و ساخت:این مدل از  محصولات چرخ خیاطی نیوتک ساخت ترکیه ، یک مدل رایج کمرکش در دنیا است که برای دوخت انواع جنس های ظریف  و معمولی و ضخیممناسب است. عملکرد مناسب، قوی، ک..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی 12 ماه سال تولید : 2019
نحوه کارکرد چرخ خیاطی کمرکش اتوماتهمانطور که احتمالا می دانید، كمركش دستگاهي است كه جهت اتصال كمر شلوار كتان و لي در دوخت استاندارد در كارگاه هاي صنعتي از ان استفاده مي شود. كمر در عمليات دوخت در ابتدا با توجه به اندازه پهناي انتخاب شده توسط توليد كننده به صورت يك نوار با عرض ٩.٥ يا ١٠.٥ سا..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
کمرکش جویتا JT-1509Pاز این دستگاه جهت اتصال نوار کمر به بدنه شلوار جین و کتان استفاده میشود به همین دلیل این دستگاه به نام کمرکش نامگذاری شده است .با استفاده از این دستگاه سرعت و کیفیت اتصال کمر به تنه شلوار افزایش چشمگیری پیدا کرده و همچنین باعث افزایش تیراژ تولید میشود .ویژگیهای کمرکش jk-1509Pاین ..
28,000,000تومان
تکنولوژی ماشین : کلاج دار استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV سال تولید : 2021
چرخ خیاطی کمرکش 12سوزنه تیپیکال مدل GK 321-12 TYPICAL GK 321-12 معرفی عمومی:چرخ خیاطی صنعتی تیپیکال یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان ..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سال تولید : 2019
چرخ کمرکش اتوماتیک وی بی مک مدل3022WB406VI.BE.MAC  3022WB406 طراحی و ساخت:کمرکش  مدل 3022WB406 ساخت شرکت وی بی مک ایتالیا ، یک مدل رایج کمرکش در دنیا است که برای دوخت کمر انواع شلوار جین و کتان مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد این چرخ خیاطی مناسب، قوی، کم لرزش و کم صد..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی کمرکش جکی مدل JR-1508JAKI    jr1508 کاربرد  چرخ خیاطی شش سوزن کمرکش : از این دستگاه جهت اتصال نوار کمر به بدنه شلوار جین و کتان استفاده میشود به همین دلیل این دستگاه به نام کمرکش نامگذاری شده است .با استفاده از این دستگاه سرعت و کیفیت اتصال کمر به تنه شلوار افزایش ..
22,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : اتوماتیک نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی کمرکش 12 سوزنه رویانگ مدل RY-VC008RUYANG  RY-VC008کاربرد  چرخ خیاطی  کمرکششاید دانستن نحوه عملکرد این چرخ خیاطی برای‌تان جالب باشد. در دستگاه كمركش عمليات دوخت توسط سيستم سوزن و قلاب انجام مي‌شود و نخ سوزن داخل قلاب گره خورده و عمليات دوخت انجام مي‌پذيرد.در كارگاه هاي ص..
27,800,000تومان
تکنولوژی ماشین : اتوماتیک نوع گارانتی : گارانتی یکساله استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ کمرکش 12 سوزنه  رویانگ مدل RY-VC008-12064P کاربرد  چرخ خیاطی  کمرکش : شاید دانستن نحوه عملکرد این چرخ خیاطی برای‌تان جالب باشد. در دستگاه كمركش عمليات دوخت توسط سيستم سوزن و قلاب انجام مي‌شود و نخ سوزن داخل قلاب گره خورده و عمليات دوخت انجام مي‌پذيرد.در كارگاه هاي صنعتي ..
45,800,000تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

چرخ خیاطی كمركش یا چرخ خیاطی مخصوص دوخت کمر به شلوار، دستگاهي است كه جهت اتصال كمر به بدنه در شلوارهای كتان و جین مورد استفاده قرار می گیرد.

البته این دستگاه بیشتر جهت انجام دوخت استاندارد در كارگاه هاي صنعتي کاربرد دارد و در تک دوزی، معمولا از چرخ خیاطی استفاده می شود.


کمر شلوار چگونه تولید و نصب می شود؟

در عمليات دوخت، کمر در ابتدا، با توجه به اندازه پهناي انتخاب شده توسط توليد كننده به صورت يك نوار با عرض ٩.٥ يا ١٠.٥ سانتيمتر بريده مي‌شود.

سپس با توجه به اندازه نوار فولدر (تاكن ) مناسب اين نوار روي دستگاه نصب شده و پس از عبور دادن نوار از داخل مسير تاكن، نوار كمر آماده اتصال به بدنه شلوار مي‌شود.

پس از این مرحله، کمر باید به بدنه شلوار متصل بشود. همانطور که بالاتر گفته شد، در تولیدهای با تیراژ کم، این کار توسط چرخ خیاطی راسته دوز انجام می‌شود.

اما در تولیدی های بزرگ که قصد دارند این عملیات با کیفیت و سرعت بیشتری انجام شود، دستگاه كمركش وظيفه دوخت اين نوار به قسمت بدنه شلوار را بر عهده دارد.


نحوه عملکرد دستگاه کمرکش

شاید دانستن نحوه عملکرد این چرخ خیاطی برای‌تان جالب باشد. در دستگاه كمركش عمليات دوخت توسط سيستم سوزن و قلاب انجام مي‌شود و نخ سوزن داخل قلاب گره خورده و عمليات دوخت انجام مي‌پذيرد.

در كارگاه هاي صنعتي مثلا اگر ١٠٠ عدد شلوار اماده دوخت كمر باشند، به اندازه این ١٠٠ عدد شلوار، 100 عدد نوار كمر اماده شده و همه شلوارها به ترتيب زير دستگاه رفته و كمر همه شلوار ها متصل مي‌شود. سپس شلوار ها تك به تك توسط قيچي دستي از هم جدا مي‌شود.

حالا هر شلوار در دو سر ابتدايي و انتهايي كمر ها نياز به دوخته شدن دارند ولي به جهت دوخت ممتد توسط دستگاه كمركش امكان تا زدن لبه كمر و دوخت ان ميسر نيست پس بايد حدود ٢ سانت از ابتدا و انتهاي كمر شکافته شده و تا زده و سپس توسط چرخ راسته دوز صنعتي و يا دستگاه اتومات مخصوص سر كمر هم دوخته شود.

جهت كم كردن مشكلات فوق و افزايش سرعت توليد، دستگاه كمر كش اتومات توسط طراحان اين صنعت ساخته شده است.


انواع چرخ خیاطی کمرکش

دستگاه كمر كش در دو مدل اصلي ٤ سوزنه و ٦ سوزن طراحي و ساخته شده است 

معمولا براي دوخت كمر از سه رديف دوخت بيشتر استفاده نمي‌شود؛ ولي جهت ايجاد تنوع و همچنين امكان كم و زياد كردن فاصله هر رديف دوخت، امروزه اغلب از دستگاه هاي ٦ سوزن استفاده مي شود.


تفاوت چرخ خیاطی کمرکش معمولی و اتومات

در واقع كمر كش اتوماتيك همان كمركش معمولي با اضافه شدن اين توانايي است كه شما مي‌توانيد هر شلوار را پس از انجام دوخت كمر از شلوار بعدي و قبلي خود به صورت خودکار جدا كنيد ودستگاه توسط گيوتيني كه روي ان نصب شده اين فرايند را به دقت انجام مي‌دهد.

همچنين جهت رفع مشكل دوم (که بالاتر اشاره شد) توسط سيستم باد در ابتدا و انتهاي دوخت كمر هر شلوار، به اندازه و تعداد دوخت مورد نياز شما، دستگاه نخ هاي سوزن را به سمت جلو رانده و مانع از ايجاد گره بين نخ هاي سوزن و قلاب مي‌شود؛ بنابراین بعد از انجام دوخت كمر شما نياز به شكافتن دوخت هاي ابتدا و انتهاي كمر نيز نداريد.


آیا چرخ خیاطی کمرکش به کار شما می‌آید؟ بهترین برند کمرکش کدام است؟ قیمت و گارانتی آن چطور است؟

استفاده از دستگاه كمركش خود انقلابي در افزايش كيفيت دوخت شلوار جين و كتان ايجاد كرد و استفاده از كمر كش اتوماتيك موجب افزايش راندمان و كاهش هزينه به ميزان قابل توجهي شده است.

خب تا اینجا بصورت کامل توضیح دادیم که این چرخ خیاطی به چه صورت عمل می‌کند و برای چه کاری مناسب است؟ اما شاید سوال شما این باشد که: این چرخ خیاطی بدرد من میخوره یا نه؟ 

ما دقیقا اینجا هستیم که هم از طریق سایت و هم در صفحه اینستاگرام و هم بصورت تلفنی، به شما اطلاعات مفید بدهیم و شما را کمک کنیم که بهترین انتخاب ها را داشته باشید و بتوانید تولیدات بهتری را انجام دهید.6