سبد خرید شما

ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3

ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3
ماسک سه لایه پرستاری بایکو مدل MB3

گزینه های در دسترس

ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردها استاندارد ایران
کشور سازنده ایران
سایر موارد استریل شده / نفوذ‌پذیری حداقلی در برابر میکروب / دوخت آلتراسونیک (بدون نخ)
مشخصات فنی
جنس اسپان باند-بایکو-اسپان
تسهیلات ویژه
ارسال به سراسر ایران

معرفی و بررسی محصول

ماسک پرستاری به کدام یک از ماسک‌ها می‌گویند؟

تا قبل از شیوع کرونا و همه گیر شدن آن در سراسر جهان، شاید ما به ندرت از ماسک استفاده می‌کردیم. یا اگر استفاده می‌کردیم، کمتر به تفاوت انواع ماسک‌ها و کیفیت آن‌ها توجه می‌کردیم. ولی با آگاهی مردم نسبت به کرونا و اهمیت استفاده از ماسک، امروزه تفاوت انواع ماسک برای همه ما دارای اولویت شده است.

اگر ساده بخواهیم بگوییم، ماسک پرستاری یا بیمارستانی، همانطور که از نام آن بر می‌آید بهترین گزینه برای دوری از میکروب و آلودگی در محیط‌های بیمارستانی است. از همین رو است که این ماسک (البته اگر باکیفیت باشد!) بهترین گزینه برای حضور در محیط های عمومی است. زیرا فیلتراسیون این نوع ماسک نسبت به همه ماسک‌های پارچه‌ای، ان 95 و ... بیشتر است. 


ماسک پرستاری یا بیمارستانی به چه روش‌هایی تولید می‌شود؟ کدام یک بهتر است؟

همانطور که احتمالا شما نیز شاهد بوده اید، در اوایل شروع کرونا در ایران، بخاطر کمبود ذخیره ماسک، همه و به هر روشی اقدام به ماسک کردند.از تولید ماسک با پارچه‌های کیسه تبلیغاتی با استفاده از دوخت چرخ خیاطی بگیرید تا تولید آن با پارچه‌های استاندارد و با دستگاه‌های تمام اتومات! این اتفاق به این خاطر بود که به یکباره نیاز به این کالا رشد فزاینده ای داشت و حتی واحدهای تولیدی پوشاک، تولید خود را متوقف کردند و با چرخ خیاطی شروع به دوخت ماسک کردند. اما این روش هرچند بصورت مقطعی پاسخگو بود، اما با افزایش حجم تولید بصورت استاندارد و همچنین افزایش آگاهی کردم، رفته رفته ماسک‌های غیر استاندارد متوقف شدند وامروزه همه مردم ترجیح می‌دهند از ماسک پرستاری استاندارد استفاده کنند.


ویژگی‌های ماسک پرستاری مدل MB3

این ماسک توسط دستگاه‌های تمام اتومات تولید شده که تمام بخش‌های آن پرسی می‌باشد. پارچه این ماسک ها از جنس پارچه ضد حساسیت به نام بایکو می باشد. این پارچه برای کسانی که پوستشان به ماسک حساسیت دارد بسیار مناسب است. نفوذناپذیری این ماسک با پارچه بایکو بسیار پایین بوده و به عنوان یک ماسک استاندارد مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشد. کش این ماسک از بهترین الیاف تولید شده که هم محکم است و هم نرم بوده و دارای خاصیت کشسانی مناسبی می‌باشد. بدنه این ماسک بسیار صاف و یکدست بوده که چین و دوخت آن توسط دستگاه و بصورت تمام خودکار انجام شده است. سیم دماغه این ماسک پرستاری نیز دارای کیفیت بسیار خوبی است که هم روی بینی خیلی خوب می‌نشیند و هم براحتی شکسته و قطع نمی‌شود.


پارچه ماسک پرستاری مدل MB3

در تولید ماسک پرستاری(استاندارد)، از پارچه های مختلفی مثل اسپان، ملت بلون، بایکو و ... می‌توان استفاده کرد. همه این پارچه‌های میزان نفوذپذیری بسیار کمی دارند. ماسک مورد نظر از پارچه بایکو تهیه شده که تنها پارچه ضد حساسیت برای تولید ماسک است. نکته دیگری که خیلی مهم است نحوه تا(چین) خوردن پارچه و دوخت لبه‌های بدنه ماسک است. بهترین نوع آن دوخت با دستگاه اتوماتیک است. زیرا دوخت با چرخ خیاطی روی بدنه ایجاد حفره می‌کند. بعضا دوخت با حرارت یا چرخ التراسونیک نیز انجام می‌شود که این روش نیز بخاطر برخورد زیاد دست با بدنه ماسک، دارای بهداشت کمتری می‌باشد. چین و تا خوردن نیز در دستگاه اتومات بصورت خودکار صورت می‌گیرد که در روش‌های دیگر با دست یا با دستگاه لایی چسب صورت می‌گیرد.


کش ماسک پرستاری مدل MB3

یکی از مشکلاتی که همه ما با ماسک‌های غیر استاندارد داریم، کش آن است. گاهی این کش‌های خیلی کوتاه است و به گوش، بینی و صورت ما فشار می‌آورد. در سوی دیگر، اتصال این کش‌ها باید توسط دستگاه و بصورت پرسی صورت گیرد تا هم برخورد دست نداشته باشد و هم محکم باشد. در روش‌های غیر اتوماتیک، کش‌ها با چرخ خیاطی و با چسب نصب می‌شود که باعث می‌شود اندازه کش کوتاه بلند شود، محکم در محل خود قرار نگیرد، و همچنین بهداشت کافی را نداشته باشد.


سیم دماغه ماسک پرستاری مدل MB3

بسیاری از ماسک‌هایی که بصورت غیر استاندارد تولید می‌شود یا سیم دماغه ندارند و یا سیم دماغه روی ماسک نصب شده و دیده می‌شود(داخل پارچه ماسک نیست). در روش تولید ماسک بصورت اتومات، سیم دماغه به همراه دوخت پارچه وبدنه در داخل ماسک نصب می‌شود تا هم به صورت آسیب نزند و هم ظاهر بهتری داشته باشد و هم با کیپ شدن روی بینی، مانع عبور هوای ناپاک شود.


نحوه تشخیص کیفیت و نفوذناپذیری ماسک های بیمارستانی

یکی از روش هایی که برای تست پارچه‌ها و لایه‌های ماسک مورد استفاده قرار می‌گیرد، این است که ماسک را بصورت یک پیاله به داخل فشار می‌دهید تا گود شود. سپس به آرامی آب را داخل آن می‌ریزیم. آب نباید از میان لایه‌های آن نفوذ کند. همچنین اگر یک شمع یا کبریت را در یک طرف ماسک قرار دهید و از طرف دیگر فوت کنید نباید شعله خاموش شود.


نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.