سبد خرید شما

دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6

دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
سال تولید 2022
کشور سازنده ترکیه
سایر موارد میز هر متر:17.850.000،معمولا 14 متری مورد نیاز است، در صورت وجود فضای مناسب استفاده از میز 20 متری باعث افزایش راندمان دستگاه میشود قیمت سیستم لیفتراک 125.000.000
کاربرد
کاربرد ها انواع پارچه رول و تخت
مشخصات فنی
سرعت حمل پارچه 50 متر در دقیقه
سایر مزایا امکان سفارش در سایز های مختلف برای انواع پارچه های رول و تخت با قابلیت حمل طاقه تا وزن حدودا 200 کیلوگرم امکان استفاده از سیستم لیفتراک جهت انتقال طاقه روی دستگاه امکان سفارش میز با سیستم دمنده با قابلیت اتصال به دستگاه CNC
نوع موتور سروو موتور
تکنولوژی پنل لمسی

معرفی و بررسی محصول

دستگاه طاقه پهن کن کاشیما KS-PRO6 : 
 

 

يكی از وقت گيرترين قسمت های توليد پوشاك قسمت قبل از برش می‌باشد، دراين مرحله بايد با توجه به تيراژ و گنجايش ميزبرش شما، تعداد يک يا چند طاقه پارچه در طول ميز پهن شده و اصطلاحا قدزده شود تا بعد از اتمام اين مرحله مراحل الگو گذاري و برش اغاز گردد. در روش های سنتی پهن كردن و قدزن پارچه توسط دست انجام می‌شود كه در کارگاه های صنعتی با تيراژ متوسط معمولا در اين مواقع بين ٢ تا ٥ نيرو درگير انجام اين مرحله خواهند شد.

 
گاها دريك خط توليد با تيراژ روزانه ١٠٠٠ عدد شلوار نيروهای برش در يک روز كاری توان انجام اين مرحله از كار را بيشتر از يك بار درروز ندارند و عملا حتی باافزايش ماشين آلات دوخت امكان افزايش تيراژ توليد را از شما سلب ميكنند چراكه بدون پارچه برش خورده امكان شروع مونتاژ قطعات لباس ميسر نيست و بدون اينكه طاقه باز شده و روی ميزپهن شود امكان برش قطعات لباس وجود ندارد.
 
دستگاه طاقه پهن كن كاشيما همه‌ی كار پهن كردن و قد زن طاقه را خود و فقط با يک نفر اپراتور انجام می‌دهد. با استفاده از اين ماشين امكان پهن كردن پارچه تا ٥٠ متردردقيقه را خواهيد داشت و فقط كافيست طاقه پارچه را روی دستگاه قراردهيد و ادامه كار پهن كردن و قد زن تنها با يك نيرو انجام پذير می‌باشد.
 
اين دستگاه با استفاده از ميز دمنده امكان اتصال به دستگاه برش سی ان سی اتومات را نيز دارا بوده و همچنين با استفاده از سيستم كنترل پی ال سی شما امكان پهن كردن لايه به لايه و زيگزاگی را نيز خواهيد داشت وهمچنین اين دستگاه امكان پهن كردن طاقه های رول و تخت تریكويی را نيز به شما می‌دهد. 
لازم به ذكر است اگر از پارچه های با وزن طاقه سنگين استفاده می‌كنيد اين دستگاه امكان اتصال به سيستم ليفتراك مخصوص خود را داشته و شما می توانيد طاقه تا وزن ٢٠٠ كيلو گرم را توسط ليفتراک محصول اين ماشين روی دستگاه قرار دهيد و عمليات برش را آغاز كنيد.

همچنين طاقه پهن كن كاشيما مجهز به سيستم نفربر بوده و اپراتور شما می تواند در طول پهن شدن پارچه لايه های آن را كنترل كرده در صورت وجود هر گونه ايراد در پارچه دستگاه را متوقف كرده و بعد بريدن و خارج كردن قطعه مشكل دار ادامه برنامه برش را دنبال كند. 

طاقه پهن كن كاشيما ساخت كشور تركيه بوده و شما امكان تهيه اين دستگاه در عرض ميز قابل استفاده از ١٨٠ سانتيمتر تا ٢٢٠ سانتی‌متر را داريد. 
همچنين طول ميز با توجه به فضای شما قابل سفارش می‌باشد كه البته طول ميز كمتر از١٠ متر. به طور كلی جهت دستگاه طاقه پهن كن اتومات پيشنهاد نمی‌شود زيرا با توجه به كاهش سرعت دستگاه در ابتدا و انتهای ميز كم بودن طول ميز به شدت راندمان دستگاه را كاهش می دهد .

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.