سبد خرید شما

چرخ خیاطی یونیکورن

تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی محمدی سال تولید : 2018
چرخ خیاطی راسته دوز دوپایه فوق ضخیم یونیکورنUnicorn LS2-H540 تاریخچه:این مجموعه عظیم چرخ خیاطی صنعتی و معروف در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراس..
راسته دوز تمام اتوماتیک کله خشک یونیکورن LS2-H5000SD
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی محمدی سال تولید : 2016
چرخ خیاطی راسته دوز تمام اتوماتیک کله خشک یونیکورن LS2-H5000SDUnicorn LS2-H5000SD تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکن..
عدم امکان سفارش
راسته دوز یونیکورن  LS2-H515M
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی محمدی استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوز یونیکورن LS2-H515MUnicorn LS2-H515M تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراس..
عدم امکان سفارش
راسته دوز ضخیم یونیکورن DB2-H310H
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی محمدی استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
چرخ خیاطی راسته دوز ضخیم یونیکورنUnicorn DB2-H310H تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و د..
عدم امکان سفارش
چرخ خیاطی راسته دوز اتوماتیک یونیکورن LS2-H5000H
توقف تولید
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : گارانتی دوساله طلایی بازرگانی محمدی سال تولید : 2019
این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.چرخ خیاطی راسته دوز اتوماتیک یونیک..
عدم امکان سفارش
چرخ خیاطی دوپایه یونیکورن DY-H340
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : مکانیکی استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا سال تولید : 2018
این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور کره با تلاش و برنامه ریزی به مرورو با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. چرخ خیاطی های دو پایه یک مدل چرخ راسته دوز بوده و مورد استفاده جهت دوخت انواع پارچه های ضخیم و کلفت مانند برزنت..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)