دکمه زن

دکمه زن

چرخ خیاطی دکمه دوز یک محصول کارامد در صنعت پوشاک که کمتر البسه ای یافت میشود که در آن دکمه یک ارکان اصلی و کاربردی و یا حداقل بصورت تزیینی  بکار گرفته نشود

این چرخ خیاطی در دو نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ارائه میشود و توانایی دوخت دکمه های دوسوراخ,چهار سوراخ و دوخت به صورت معمولی و ضربدری را دارا می باشد

چرخ خیاطی دکمه زن نیمه اتوماتیک: این مدل چرخ خیاطی صنعتی کاربر دکمه را درون فک نگهدارنده دستگاه قرار داده و بعد از تنظیم سوراخ های دکمه با محل فرود آمدن سوزن ْپدال دستگاه فشرده که دستگاه عملیات دوخت را کمتر از 4 ثانیه به اتمام می رساند

چرخ خیاطی دکمه زن تمام اتوماتیک:این مدل به صورت هوشمند عملیات انتقال دکمه به فک نگه دارنده و تنظیم سوراخ ها و عمل فرودآمدن سوزن را انجام می دهد

در این دو مدل چرخ دکمه دوز اختلاف سرعت کار و بازدهی تولید حدود 3 برابر می باشد

نمایش:
مرتب کردن براساس:

چرخ خیاطی زوجی دكمه دوز مدل ZJ373

چرخ خیاطی زوجی دكمه دوز مدل ZJ373  Zoji   ZJ373خدمات پس از فروش و گارانتی:واردات چرخ خیاطی زوجی معتبر که جواب خود را در بازار جهان..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

چرخ خیاطی الیک و دکمه دوز اتوماتیک ژوکی مدل Juki LK-1900BSS

چرخ خیاطی ژوکی الیک و دکمه دوز اتوماتیک مدل Juki LK-1900BSSJUKI  LK-1900BSS طراحی و ساخت:در طراحی این چرخ خیاطی ضمن رعایت اصول زیب..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

دکمه دوز دینام سرخود جما JM-2373

چرخ خیاطی  دکمه دوز دینام سرخود جما JM-2373 JEMA   JM-2373 معرفی محصول:امروزه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در صنای..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

چرخ خیاطی الیک و دکمه زن دینام سرخود جک مدل JK-T1900BSK

چرخ خیاطی  الیک و دکمه زن دینام سرخود  جک مدل JK-T1900BSK JACK  JK-T1900BSK آشنایی با چرخ خیاطی الیکچرخ خیاطی صنعتی الیک ..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

دکمه دوز دینام سرخود جک JK-T1377E

چرخ خیاطی دکمه دوز سه کاره دینام سرخود جک JK-T1377E JACK  JK-T1377E آشنایی با چرخ خیاطی الیکچرخ خیاطی صنعتی دکمه دوز سه کاره جک  ج..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان

الیک . دکمه زن اتوماتیک جک مدل JK-T1900BSK

چرخ خیاطی  الیک اتوماتیک  جک مدل JK-T1900BSK JACK  JK-T1900BSK درباره شرکت جک:آشنایی با چرخ خیاطی الیک شرکت چرخ خیاطی جک در س..

تماس بگیرید قیمت بدون مالیات: 0تومان