سبد خرید شما

دستگاه برش اتوماتیک cnc پارچه

برند: بولمر
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک
در گذشته برای برش دادن پارچه فقط از قیچی های دستی استفاده می شد. بعدها با ورود قیچی های برقی، سرعت و کیفیت تولید به واسطه برش توسط قیچی های برش برقی، بهتر شد. در سال های اخیر اکثر تولیدی های بزرگ به دستگاه های برش CNC پارچه مجهز شده اند. در حال حاضر دو نوع برش CNCوجود دارد. بی شک یکی از بهترین ..
برند: بولمر
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت ایران جک
در گذشته برای برش دادن پارچه فقط از قیچی های دستی استفاده می شد. بعدها با ورود قیچی های برقی، سرعت و کیفیت تولید به واسطه برش توسط قیچی های برش برقی، بهتر شد. در سال های اخیر اکثر تولیدی های بزرگ به دستگاه های برش CNC پارچه مجهز شده اند. استفاده از دستگاه های برش پارچه باعث افزایش سرعت، دقت و حجم تو..
برند: نیسن
سال تولید : 2022 کشور سازنده : چین
  دستگاه برش اتوماتیک نیسن       معرفی دستگاه: برای اهداف بزرگ!   ماشین برشNISEN به لطف سیستم کامپیوتری حرفه ای به شما امکان برش های متنوع را می‌هد، فناوری به کاررفته دراین دستگاه باعث شده تا بتوان از آن در تولیدی با تیراژهای بالا استفاده کرد. اگرقص..
ارسال : ارسال به سراسر کشور گارانتی : یک ساله سال تولید : 2022
در ميان فعالان حوزه توليد پوشاك اين دستگاه به برش ليزي معروف شده است حال انكه در اين دستگاه بطور كلي از سيستم ليزر استفاده نشده است و عمليات برش در اين دستگاه توسط يك تيغه برش مخصوص انجام ميپذيرد و اين قطعه از جمله قطعات مصرفي اين دستگاه بوده و با توجه به حجم برش مجموعه شما در هر ماه حداقل يك ب..
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

دستگاه برش پارچه CNC تمام اتوماتیک کارایی بسیار بیشتری نسبت به قیچی های برقی دستی دارند و با ایجاد کردن برش های کاملاً ااتوماتیک و دقیق را بروی تمامی پارچه های ایجاد می کند . دقت بسیار بالایی که این دستگاه ها حین کار دارند، موجب می شود که کیفیت برش های ایجاد شده در کمترین زمان ممکن افزایش پیدا کند. همچنین در صورت استفاده از این دستگاه برش هزینه ای تولید را به صورت چشمگیری کاهش می دهد و کاملاً مقرون به صرفه است.دستگاه برش اتوماتیک یینگ تک(YINENGTECH) به لطف سیستم کامپیوتری حرفه ای به شما امکان برش های متنوع را می‌هد، فناوری به کاررفته دراین دستگاه باعث شده تا بتوان از آن در تولیدی با تیراژهای بالا استفاده کرد. اگرقصدتولیدپوشاک به روش صنعتی در تیراژ بالارادارید، اولین قدم جهت دوخت، برش پارچه طبق الگوی مدنظر می‌باشد.

 

انواع دستگاه cnc برش پارچه 

دستگاه برش اتوماتیک پارچه یا همان دستگاه سی ان سی بر دو نوع دسته بندی می شود.1- دستگاه برش اتوماتیک لیزری و دستگاه بش اتوماتیک تیغه ای . لازم بذکر است که هر کدام از این نوع دسته بندی دارای قابلیت و کاربرد های خاص خود می باشند

دستگاه برش اتوماتیک پارچه و چرم-20بافت

دستگاه برش اتوماتیک لیزری

برشی که توسط این دستگاه اتوماتیک انجام می شود به این صورت است که  ، برش بصورت لیزر یا سوزاندن صورت می پذیرد و برش توسط این دستگاه با سرعت بالایی انجام می شود این نوع برش بیشتر برای تولید کارها با تنوع زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از معایب این برش عدم امکان برش چندین لایه پارچه و سوزاندن پارچه که ضایعات زیادی به همراه دارد. کاربرد دستگاه برش اتوماتیک لیزری، برش و حکاکی غیرفلزات ( چرم ، پارچه ) صنایع پوشاک و کیف و کفش و … می باشد

 

دستگاه برش اتوماتیک تیغه ای

دستگاه برش اتوماتیک CNC تیغه ای برش به صورت تیغه ای انجام می گیرد. در ماشین اتوماتیک برش تیغه ای با توجه به الگوی برش که با استفاده از فلش به دستگاه وارد شده است ، پارچه برش داده می شودسرعت بالای دستگاه برش در برش پارچه های مختلف، به گونه ای که عملیات طراحی و برشی که قبلا به صورت دستی یک ماه به طول می انجامید الان در دو تا سه روز انجام می شود. 

 

دستگاه cnc برش پارچه