سبد خرید شما

میز و مبل چرخ خیاطی خانگی

ابعاد : / ارتفاع ۸۰ / عمق ۳۱ / عرض حالت بسته ۶۷ / حالت باز شده ۹۷ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
میز اتو و چرخ خیاطی لانامیزاتو و چرخ خیاطی لانا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی این میزبه منظور اتوکشی لباس انجام شده است.صفحه تاشو این میز به شما امکان اتوکشی لباس را می‌دهد شما میتوانید درپایان کار صفحه را تاکرده تا جای کمتری را درمحوطه قرارگیری اشغال کند.ویژگی های میز اتو ..
780,000تومان
ابعاد : / ارتفاع ۸۵ / عرض ۵۷ حالت بسته / ۱۱۴ حالت باز / عمق ۴۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی رایانمبل و میز رایان باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام استفاده قسمت های مخت..
1,190,000تومان
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی اتودار تانیامبل و میز چرخ خیاطی اتودار تانیا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه و اتوکشی رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تب..
1,400,000تومان
ابعاد : / ارتفاع ۸۰.۵ / ارتفاع میز اتو ۷۴ / عرض صفحه سردوز ۳۲ / عمق صفحه سردوز ۴۵ / عمق میز ۴۵ / میز در حالت باز شده کامل ۱۶۵ ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
مبل و میز چرخ خیاطی سه کاره مبل و میزچهارکاره توسکاباچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگام ..
1,600,000تومان
ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن پایه نگه‌دارنده : دارد
مبل و میز چرخ خیاطی  و سردوز باریامبل و میزدوکاره باریا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، طراحی منحصربه فرد این میزامکان استفاده از آن جهت دوخت و دوز یا خیاطی و همچنین مطالعه رابه شما می‌دهد. نکته جالب این محصول قابلیت بسته شدن آن است که میتواند به ابعاد کوچک‌تری تبدیل شود وهنگا..
1,300,000تومان
ابعاد : / ارتفاع 79 / عرض 40 / طول 43 ارسال : ارسال به همه نقاط نوع بسته بندی : درجه یک و کاملا امن
میزسردوز بنیکامیزسردوز بنیکا باچوبMDF وروکش ضدخش دررنگ های مختلف تولیدشده است، کاربرداین میزبرای استفاده ازسردوزمی‌باشدهمچنین این محصول دارای دوکشوریلی و یک جایگاه مخصوص چرخ خیاطی است.ویژگی های میزسردوز بنیکاچیست؟ویژگی های منحصربه فرد این محصول روکش MDFضدخش و ارتفاع مناسب سطح آن است. جایگاه مخصوص چر..
میز چرخ صندلی دار کشو بیرون افرا چوب میز چرخ صندلی دار کشو بیرون افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر
مبل صندلی دار کشو بیرون افرا چوبAfra choob code:5تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مرا..
عدم امکان سفارش
میز چرخ صندلی دار کشو مخفی افرا چوب میز چرخ صندلی دار کشو مخفی افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80* 115 * 48 سانتی متر
مبل صندلی دار کشو مخفی افرا چوبتاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مراحل مختلف تولید سعی..
عدم امکان سفارش
میز چرخ خیاطی درب دار  افرا چوب میز چرخ خیاطی درب دار  افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت افراچوب سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر
مبل چرخ خیاطی درب دار افرا چوبAfra choob code:7تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مراحل..
عدم امکان سفارش
میز چرخ خیاطی تک کشو افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله برای جنس های ملامینه، MDFو های گلاس سایز خود محصول : 80*36*48 سانتی متر
فایل 1 کشو کمد افرا چوبAfrachoob 1drawer dresser fileمعرفی:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل میز چرخ خیاطی ، کابینت، سرویس خواب، دیوارکوب و ... از سال 1380 آغاز فعالیت نموده و هر سال با افزودن طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلف و متنوع جدید و دقت در  طراحی و..
عدم امکان سفارش
میز چرخ درب دار ریلی  افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
سایز خود محصول : ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر
مبل چرخ خیاطی درب دار ریلی افرا چوبAfra choob code:4تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی ،کابینت،سرویس خواب،دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی..
عدم امکان سفارش
فایل 2 کشو کمد افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله برای جنس های ملامینه، MDFو های گلاس سایز خود محصول : 80*36*48 سانتی متر
فایل 2 کشو کمد افرا چوبAfrachoob 2 drawers dresser fileمعرفی:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی، کابینت، سرویس خواب، دیوارکوب و ... از سال 1380 آغاز فعالیت نموده و هر سال با افزودن طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلف و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مر..
عدم امکان سفارش
میز چرخ خیاطی 4 کشو  افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله برای جنس های ملامینه، MDFو های گلاس سایز خود محصول : 80*36*48 سانتی متر
فایل 4 کشو کمد افراچوبAfrachoob 4 drawers dresser fileمعرفی:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی، کابینت، سرویس خواب، دیوارکوب و ... از سال 1380 آغاز فعالیت نموده و هر سال با افزودن طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلف و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مرا..
عدم امکان سفارش
میز چرخ 2 درب ریلی افرا چوب
اتمام موجودی
برند: افراچوب
نوع گارانتی : گارانتی یکساله شرکت افراچوب سایز خود محصول : ابعاد حالت بسته : 80 * 58 * 48 سانتی متر / ابعاد حالت باز : 80 * 115 * 48 سانتی متر
مبل 2 درب ریلی افرا چوبAfra choob code4تاریخچه:شرکت افرا چوب ،طراح و تولید کننده انواع سازه های چوبی از قبیل مبل چرخ خیاطی،کابینت،سرویس خواب، دیوارکوب از سال 1380 آغاز فعالیت نموده  و هر سال با افزودن طرح ها ،رنگ ها و جنس های مختلف  و متنوع جدید و دقت در  طراحی و بطور کلی مراحل مختلف ..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

 "همه مابرای رایانه شخصی خودیاحتی برای انجام یک پروژه کاری یامطالعه کتاب به یک میزاحتیاج داریم." 

 برای خیاطی و انجام دوخت لباس هم یک میز چرخ خیاطی نیازاست، همانطورکه برای چرخ‌های صنعتی نبودمیزتقریباغیرممکن است !


چرابه مبل چرخ خیاطی نیازداریم؟ فروشگاه میز چرخ خیاطی کجاست؟ از کجا بخرم؟

میزهای چرخ خیاطی خانگی به این دلیل طراحی شده اند که به خیاطان عزیز کمک کند تا خیاطی را بهتر انجام دهند. در واقع ارتفاع و اندازه مبل چرخ خیاطی به شکلی است که کاربر بتواند به راحتی با دستگاه فعالیت کند و به همه جای پارچه دسترسی داشته باشد. در گذشته که چرخ خیاطی دستی مورد استفاده بود، چرخ خیاطی را روی میزهای کوتاهی و یا روی زمین قرار داده و دوخت را انجام می دادند. اما با پیشرفت تکنولوژی چرخ های خیاطی، نیاز به میزهای بهتر و کارآمد، بیش از پیش حس شد. امروزه میزهای چرخ خیاطی در چند مدل و کاربرد تولید شده و در دسترس کاربران قرار دارد.

حالا سوال این است که میز و مبل چرخ خیاطی را از کجا باید تهیه کرد؟ باید گفت که شما می توانید میز چرخ خیاطی را خودتان به کارگاه های نجاری سفارش دهید تا برایتان بسازند. اما از آنجایی که باید ابعاد دقیق را برای ساخت هر وسیله ای داد و چون که این کار نیازمند طراحی و پرت چوب خواهد بود، طبیعتا هزینه آن بیشتر از حالتی خواهد بود که یک شرکت و تولیدی بصورت تخصصی این محصولات را تولید می کند. به همین خاطر بهتر است این میزهای چرخ خیاطی از مراکز تخصصی عرضه این محصول تهیه شود.

20بافت به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی نساجی و پوشاک کشور، این میزها را بصورت مستقیم از تولیدکننده عرضه کرده و برای تمامی مدل های چرخ خیاطی، ابعاد دقیق آن را به شرکت سازنده ارائه کرده و ایرادات آن را کاملا بررسی کرده و در نهایت مدل های ویژه هر چرخ خیاطی را تولید و به مشتریان عرضه می کند.


کاربردهای دیگرمبل چرخ خیاطی چیست؟

مبل چرخ خیاطی به شما کمک می‌کند تا به چرخ خیاطی و تمام متعلقات آن یک نظام اساسی بدهید. زیرا مبل های چرخ خیاطی جدید نیز دارای چند کِشو و قسمت مجزا برای جا دادن پارچه ، نخ  و دیگر وسایل های مربوط به آن هستند. همچنین میزهای چرخ خیاطی جدید نیزدارای صفحه  تاشو هستند که از آنها می توان برای اتو کشی هم استفاده کرد.

انواع جنس بدنه و رنگ مبل خیاطی کدام است؟

جنس این میزها ازچوب، ام دی اف MDFاست، مبلهای چرخ خیاطی با سایز استاندارد چرخ های خیاطی کاچیران، ژانومه، مارشال، برادر و سایر برندهای چرخ خیاطی خانگی تناسب و هماهنگی دارد.

انواع رنگ های مبل خیاطی عبارتنداز: لارکس، ونگه، آنتیک کاج، آنتیک لایت، گردوی زیبا، آنتیک جویز، کتان کرم، سفیدبرفی


قیمت و خرید میز چرخ خیاطی خانگی آسانسوری ارزان

اگر با چرخ خیاطی خانگی سر و کار دارید، احتمالا یکی از مشکلاتی که دارید، این است که زمانی که با چرخ خیاطی کاری ندارید، برای جای دادن چرخ خیاطی، دچار مشکل خواهید شد. میزچرخ خیاطی آسانسوری بهترین راهکار برای این مشکل است. این نوع میز و مبل چرخ خیاطی دارای مکانیزمی است که با استفاده از آن، هر زمان که چرخ خیاطی را نیاز ندارید، می توانید آن را  به داخل میز فرستاده و درب آن را بسته و از سطح میز برای کارهایی مانند مطالعه و ... استفاده نمائید.