سبد خرید شما

چرخ خیاطی کش دوز

تکنولوژی ماشین : دینام سرخود تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی کش دوز میاندوز از لحلظ ساختاری شبیه به چرخ خیاطی میاندوز جک w4-01 بوده و تنها تفاوت این در این است که چرخ خیاطی کش دوز میاندوز  زنانه جک مدل W4-05 مجهز به یک قطعهی کش مجزا با سیستم الکترونیکی قابل تنظیم،جهت کوک کش و توری بر لبه ی لباس زیر،پوشاک بچه گانه،البسه ورزشی و جو..
54,900,000تومان 58,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی کش دوز هیکاریHW762T، یک مدل رایج چرخ خیاطی کش دوز با کیفیت  که برای دوخت  لباس زیر ،تی شرت،شرت مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری میاندوزهای رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. این چرخ خیاطی مجهز به سیستم تغذیه کش از بالا  و ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ میاندوز کش دوز زنانه رویانگRY-664D-AB، یک مدل رایج چرخ خیاطی کش دوز با کیفیت  که برای دوخت  لباس زیر ،تی شرت،شرت مناسب است. این چرخ خیاطی مجهز به دینام سروموتور که موجب کاهش صدا و مصرف برق کمتر و  سیستم تغذیه کش از بالا  و همچنین قابلیت روغن کاری اتوماتیک  مجهز..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
این مدل از  محصولات چرخ خیاطی کینگتکس ، یک مدل رایج چرخ خیاطی کش دوزدر دنیا است که برای دوخت  لباس زیر ،تی شرت،شرت مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدای این مدل از سری میاندوزهای رایج موجب محبوبیت این مدل گردیده است. دوخت های با کیفیت، محکم و زی..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد قلاب : 1 سروو موتور داخلی : دارد
چرخ خیاطی میاندوز کش دوز لوله ای رویانگRY-664D، یک مدل رایج چرخ خیاطی کش دوز با کیفیت  که برای دوخت  لباس زیر ،تی شرت،شرت مناسب است. این چرخ خیاطی مجهز به دینام سروموتور که موجب کاهش صدا و مصرف برق کمتر و  سیستم تغذیه کش از بالا  و همچنین قابلیت روغن کاری اتوماتیک ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی محمدی استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
شرکت تولید کننده این چرخ خیاطی کار خود را از سال 1999 آغاز کرد. در سال 2001 با تغییر نام شرکت به جکی با رویکردی تازه وارد عرصه رقابت شد. این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

از آنجا که صنعت تولید پوشاک در کشورمان پیشرفت خوبی داشته است.لذار برای تولید و کیفیت بهتر نیاز به دستگاه های تخصصی می باشد.یکی از این دستگاه ها چرخ خیاطی کش دوز بوده که در تولید لباس زیر زنانه و مردانه کاربرد بسیار زیادی داردنحوه عملکرد این چرخ خیاطی صنعتی خوب بدین صورت است که انواع کش  با عرض و ضخامت مختلف را به قسمت کمر وصل می کند.دوخت انواع کش که توسط چرخ خیاطی کش دوز انجام می شود بسیار تمیز،مرتب و صاف می باشد.در صورت استفاده از چرخ کش دوز علاوه بر کیفیت بالا منجر به افزایش سرعت و بازدهی می شود

 

انواع چرخ خیاطی کش دوز-20بافت

 

چرخ خیاطی کش دوز چه کاربرد و کارایی دارد؟

امروزه بسیاری از لباس های ورزشی خانم ها و آقایان و همچنین لباس زیر با کش سرو کار دارند.لذا جهت تولید این البسه نیازمند چرخ خیاطی های تخصصی جهت نصب انواع کش در عرض های مختلف می باشیم با توجه به تنوع کش و تنوع انواع لباس ها دوخت و نصب هر کدام روی کمر شلوار و یا لباس زیر متفاوت می باشد. با تهیه چرخ خیاطی کش دوز مناسب و روش اصولی تولید  در نهایت این کش ها به بهترین شکل ممکن و به صورت حرفه ای به لباس مورد نظر متصل می شوند. ددوخت ها و کوک های این چرخ خیاطی بسیار باکیفیت و مستحکم بوده که علاوه بر تمیزی دوخت بازدهی تولید رو به صورت چشمگیریی افزایش می دهد( قیمت چرخ خیاطی)

 
چرخ خیاطی کش دوز زنانه-20بافت