سبد خرید شما

چرخ لویس

تکنولوژی ماشین : مکانیکی سال تولید : 2023 کاربرد ها : چرم
چرخ لویس چرم ZJ-801 از محصولات شرکت  چرخ خیاطی زوجی یک دستگاه تخصصی در زمینه آماده سازی چرم جهت دوخت  انواع کیف و کفش میباشد ، این دستگاه لبه چرم را از قسمت های میانی ( به دلخواه) نازک تر کرده و پس از انجام این عملیات مراحل چسب زنی ، تا زدن و دوختن چرم  راحت تر  انجام شده میشود. ..
21,890,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی سال تولید : 2023 کاربرد ها : چرم
این مدل از محصولات تیپیکال یک دستگاه تخصصی در زمینه آماده سازی چرم جهت دوخت  انواع کیف و کفش میباشد ، این دستگاه لبه چرم را از قسمت های میانی ( به دلخواه) نازک تر کرده و پس از انجام این عملیات مراحل چسب زنی ، تا زدن و دوختن چرم  راحت تر  انجام شده میشود. دستگاه لویس چرم تیپیکال انجام ..
23,890,000تومان
چرخ لویس ماراتن ml14
پر فروش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی سال تولید : 2023 کاربرد ها : چرم
 محصولات چرخ خیاطی ماراتن یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان یکی از برندهای مورد اطمینان تولیدی ها باشد. تامین قطعات و و خدمات پس از فروش مناسب توسط بازرگان..
27,900,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله بازرگانی قاسمی سال تولید : 2022
 محصولات چرخ خیاطی جمسی یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان یکی از برندهای مورد اطمینان تولیدی ها باشد. تامین قطعات و و خدمات پس از فروش مناسب توسط بازر..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی سال تولید : 2022 کاربرد ها : چرم
 محصولات چرخ خیاطی جک یکی از برند های شناخته شده در بازار جهانی بوده که جواب خود را بخوبی در ایران نیز پس داده است. تنوع مدل و کیفیت روز افزون محصولات این کارخانه موجب شده تا همواره به عنوان یکی از برندهای مورد اطمینان تولیدی ها باشد. تامین قطعات و و خدمات پس از فروش مناسب توسط بازرگانی ایران ج..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

چرم مصنوعی مثل پارچه ست. دوخت و دوز اون فرآیند پیچیده ای نداره و با چرخ های معمولی هم قابل انجامه. به همین خاطر لوازم چرمی که با چرم مصنوعی تولید میشن، به سادگی توسط یک چرخ خیاطی معمولی قابل ساخت هستن. اما وقتی بحث چرم طبیعی پیش میاد، ماجرا کاملا فرق می کنه. برای اینکه بتونید با چرم طبیعی وسایلی مثل انواع کیف، کفش، کاپشن و غیره بدوزید، باید لبه های چرم رو نازک کنید.چرم های طبیعی به صورت کلی خیلی ضخیم تر از چرم های مصنوعی هستن. به همین خاطر نمیشه به این سادگی ها لبه های اونا رو دوخت زد. چون وقتی می خواید لبه ها رو برگردونید که روی اونها دوخت بزنید، ضخامت زیاد چرم، مانع کار شما میشه.  بنابراین قبل از دوخت، باید لبه چرم طبیعی رو یه مقداری نازک یا به اصطلاح لویس کاری کنید، تا بشه کار پرداخت رو روش انجام داد.( قیمت چرخ خیاطی کفاشی تیپیکال)

قیمت چرخ لویس

چرخ های لویس بسته به برند و سطح کیفیتشون قیمت های مختلفی دارن. از طرف دیگه چون این چرخ ها همه وارداتی هستن، نوسانات بازار همیشه روی قیمت روز اونها اثرگذاره. به خاطر همین نمیشه یه قیمت معین براشون تعیین کرد. اما به صورت کلی، تو بازار فعلی قیمت این چرخ ها از حدود 15 میلیون تومن شروع میشه.

 


خرید چرخ لویس چرم دوز

مثل هر وسیله دیگه ای می تونید برای خرید چرخ لویس به بازار، نمایندگی مجاز یا فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید. 20 بافت به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین فروشگاه های آنلاین چرخ های دوزندگی، بهترین برندهای چرخ لویس رو، با ضمانت نامه رسمی و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار میده. با خرید از 20 بافت چرخ لویس خودتون رو درب خونه تحویل بگیرید.

 

انواع مدل های پرفروش چرخ لیویس 

چرخ لویس ماراتن

چرخ لویس ماراتن یک دستگاه تخصصی در زمینه آماده سازی چرم جهت دوخت  انواع کیف و کفش میباشد ، این دستگاه لبه چرم را از قسمت های میانی ( به دلخواه) نازک تر کرده و پس از انجام این عملیات مراحل چسب زنی ، تا زدن و دوختن چرم  راحت تر  انجام شده میشود.

 

چرخ لویس جک

چرخ لیویس تیپیکال