سبد خرید شما

ماشین نگین زن

تکنولوژی ماشین : الترا سونیک ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 وزن : 80 کیلوگرم
دستگاه نگین زن دو رنگ نیمه اتومات کاشیما مدل HG-01   جهت نصب نگین روی لباس یا پارچه از روش های مختلفی استفاده می‌شود كه با توجه به نیاز مخاطب و نوع كار روش و دستگاه تفاوت پيدا می‌كند، از دستگاه نگین زن نیمه اتومات برای نصب نگین روی پارچه های ..
دستگاه نگین زن و سنگ زن اتومات جیمفیکس
اتمام موجودی
برند: جمفیکس
تکنولوژی ماشین : تمام اتوماتیک ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت - 50 الی 60 هرتز
ماشین نگین زنی اتوماتیکGEMFIX Hotfix RhineStone Machineمعرفی:در فرهنگ و مدل پوششی ما ایرانیان، هر قوم و خطه ای دارای یک نوع پوشاک خاص بر اساس باور ها و شرایط جغرافیایی می باشد. یکی از زیبا ترین پوشش ها به ویژه برای بانوان، لباس های سنتی اقوامی است که از رنگ های متنوع و پوشیده شده با نگین های متنوع ا..
عدم امکان سفارش
دستگاه نگین زن C-Sonic
اتمام موجودی
برند: سی سونیک
تکنولوژی ماشین : نیمه اتوماتیک نوع گارانتی : یک سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت - 50 الی 60 هرتز
دستگاه نگین زن در بافندگی و نساجی برای استفاده نگین روی لباس، کفش و کیف بسیار پرکاربرد می‌باشد و می‌توان طرح‌های مختلفی را به‌صورت برجسته بر روی پارچه با استفاده از دستگاه نگین دوز استفاده کرد، ای نوع دستگاه شمال دو نوع دستی و اتوماتیک می‌باشد، حتی مدل‌های نیمه اتوماتیک دستگاه  نگین زن نیز در ب..
عدم امکان سفارش
دستگاه نگین زن دستی استون
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : دستی سال تولید : 2018
دستگاه نگین زنی دستی استونStone Machineمعرفی:در فرهنگ و مدل پوششی ما ایرانیان، هر قوم و خطه ای دارای یک نوع پوشاک خاص بر اساس باور ها و شرایط جغرافیایی می باشد. یکی از زیبا ترین پوشش ها به ویژه برای بانوان، لباس های سنتی اقوامی است که از رنگ های متنوع و پوشیده شده با نگین های متنوع است. اما این لباس..
عدم امکان سفارش
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

مشاوره و معرفی و فیلم دستگاه نگین زنی جهت نصب نگین روی لباس های محلی و سنتی شمالی، کردی، بلوچی و جنوبی و خرید با بهترین قیمت و گارانتی و نصب و آموزش