X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

مانکن

راهنمای انتخاب مانکن

همه مانکن ها  در سه نوع مردانه، زنانه و بچگانه وجود دارد. مانکن ها در دو دسته: تمام تنه و نیم تنه وجود دارد که این بستگی دارد که کار شما چه چیزی باشد. مثلا برای کارهای مانند: کت شلوار، لباس مجلسی زنانه و ... مانکن تمام تنه مناسب است. یا اگر کار شما پیراهن و تیشرت، کت مردانه یا زنانه و ... است مانکن نیم تنه مناسب تر است زیرا هزینه کم تری خواهید کرد. برای همین معمولا افرادی که کار تولیدی می کنند و یا مزون و یا گالری لباس دارند، عموما مدل های مختلف مانکن را برای کاربردهای مختلف دارند.

مانکن مردانه، مانکن زنانه، مانکن بچگانه

بطور کلی مانکن ها در سه دسته اصلی مانکن زنانه، مردانه و بچگانه وجود دارد. در هر کدام از این سه نوع که اشاره شد انواع تمام تنه،  نیم تنه، مانکن سر و ... وجود دارد که متناسب با نیاز تولیدی و مزون تان می توانید هرکدام از آن ها را تهیه کنید. مثلا شاید این اسم ها برای شما آشنا باشد: مردانه و زنانه، کوتاه و بلند، نیم تنه و کامل، چوبی یا فلزی، مخصوص خیاط، نشسته و ایستاده، دست و پا دار و بی دست و پا، سر و گردن، کلاسیک، اروپایی؛ که همگی این نام ها مدل های مانکنی هستند که احتمالا مورد نیاز شما باشند.

خرید مانکن سوزن خور

حالا هر نوع مانکنی را که بخواهید خرید کنید، یک ویژگی خیلی مهم آن سوزن خور بودن یا سوزن خور نبودن آن است.  همانطور که از اسم این مانکن معلوم است، مانکن های سوزن خور مانکنی هستند که عموما برای سایز کردن و قراردادن برش های پارچه قبل از دوخت استفاده می شود. یعنی در یک مزون لباس، بعد از اینکه پارچه ها از روی الگو برش خوردند، روی این مانکن با سوزن ثابت می شوند تا فرم کلی لباس شکل بگیرد و سپس اگر ایرادی در الگو یا برش داشت رفع می شود و سپس برای دوخت آماده می شود. مانکن های سوزن خور اغلب بصورت نیم تنه موجود است.

قیمت مانکن خیاطی

قیمت مانکن خیاطی براساس جنس، قابلیت تحرک مفاصل، سایز، کشور تولید کننده و نوع مانکن متغیر است. امروزه بیشتر مانکن ها از جنس فایبرگلاس هستند که هم سطح صافی دارند و هم مقاوت بالایی دارند. مانکن های نیم تنه بعضا از جنس پلاستیکی وجود دارند که معمولا بصورت نیم تنه پا هستندو قیمت بسیار پایین تری دارند و برای فروشگاه های شلوار بسیار مناسب هستند. حتما توجه کنید که برای مانکن سراغ اجناس ارزان و بی کیفیت نروید، چراکه تفاوت قیمت آن ها زیاد نبوده ولی اگر یک مانکن باکیفیت خرید کنید سال های سال می توانید از آن استفاده کنید.

بورس فروش مانکن در تهران

مانکن های استفاده شده در کشور ایران معمولا در تولیدی های مستقر در تهران تولید و عرضه می شوند. البته بعضی از مدل های مانکن وارداتی است که طبیعتا قیمت های بالاتری نسبت به انواع ایرانی آن دارند. محل عرضه مانکن در تهران، بازار بزرگ تهران می باشد که انواع مانکن را به سراسر ایران ارسال می کنند.

مرکز فروش مانکن دست دوم

مانکن از آن دسته کالاهایی است که نوع دست دوم آن هم به فروش می رسد. به این ترتیب که مزون ها، فروشگاه های و یاتولیدی هایی که قصد بروزرسانی و یا تعطیلی محل خود را دارند، مانکن ها را به فروش می رسانند.

مانکن یاران

یکی از معروف ترین برندهای مانکن در ایران که از سال 1368 در زمینه تولید مانکن فعال است، مانکن یاران است که انواع مانکن مردانه، مانکن زنانه و مانکن بچگانه را تولید می کند. یکی از محصولات جدید مانکن یاران، مانکن هزارچهره است که می توانید این مانکن را به شکل هاو فیگورهای مختلف تبدیل کنید. برای خرید مانکن یاران می توانید با ما در تماس باشید.

مانکن خیاطی قابل تنظیم

برای بسیاری از خیاط های و یا مزون دارها و حتی فروشندگان، اینکه یک مانکن قابل تنطیم باشد، نکته بسیار مهمی است. مانکن خیاطی قابل تنظیم به شما قابلیت های بیشتری نسبت به مانکن های معمولی می دهد. البته قیمت مانکن خیاطی قابل تنظیم از انواع ساده آن بیشتر است و حتما باتوجه به نیاز و دکاربردهایتان مانکن تهیه کنید.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

مانکن فوم سوزن خور پایه دار

جنس: pvc نشکن وزن: 10 کیلو ارسال: فوری

ویژگی های مانکن سوزن خور همانطور که از اسم این مانکن پیداست، این مانکن قابلیت سوزن خور بودن را دارد. در قسمت زیر پارچه این مانکن خیاطی، فوم قرار دا..

260,000تومان قیمت بدون مالیات: 260,000تومان

مانکن معمولی پایه دار

جنس: pvc نشکن وزن: 10 کیلو ارسال: فوری

این مدل از مانکن ها که دارای 4 پایه درقسمت زیرین خود و بدون دست و پا و سر هستند تمرکز اصلی خود را بر روی میان تنه مانکن قرار داده اند ، این مانکن در د..

160,000تومان قیمت بدون مالیات: 160,000تومان

مانکن فایبرگلاس طرح چوب LS004

جنس: فایبرگلاس وزن: 10 کیلو ارسال: تا 3 روز کاری

این مدل از مانکن ها که دارای ژست ثابت  و قد بلند هستندکه  بیشتر برای بوتیک و ویترین کاربرد دارند که طراحان آن ماهیچه و اندام این مانکن را کا..

940,000تومان قیمت بدون مالیات: 940,000تومان

مانکن چرم

جنس: چرم وزن: 10 کیلو ارسال: فوری

این مدل از مانکن ها که دارای 4 پایه درقسمت زیرین خود و بدون دست و پا و سر هستند تمرکز اصلی خود را بر روی میان تنه مانکن قرار داده اند ، این مدل مانکن ..

250,000تومان قیمت بدون مالیات: 250,000تومان

رگال لباس

جنس: وزن: 1 ارسال: فوری

رگال لباس    ..

95,000تومان قیمت بدون مالیات: 95,000تومان

مانکن فایبرگلاس LS003

جنس: فایبرگلاس وزن: 10 کیلو ارسال: تا 3 روز کاری

این مدل از مانکن ها که دارای ژست ثابت  و قد بلند هستندکه  بیشتر برای بوتیک و ویترین کاربرد دارند که طرحان آن از  عضلات ورزشکاری استاندا..

900,000تومان قیمت بدون مالیات: 900,000تومان

مانکن فایبر گلاس طرح چوب مردانه LS002

جنس: فایبرگلاس وزن: 10 کیلو ارسال: تا 3 روز کاری

این مدل از مانکن ها که دارای ژست ثابت  و قد بلند هستندکه  بیشتر برای بوتیک و ویترین کاربرد دارند که طرحان آن از  عضلات ورزشکاری استاندا..

950,000تومان قیمت بدون مالیات: 950,000تومان