ورود آقای چرخ خیاطی به ایران


بعد از اتفاقاتی مثل افزایش قیمت چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی مثل جک،زوجی،ژانومه و کاچیران و غیره. . . نیاز به یک تغییر بزرگ در عرصه دوخت دوز و پوشاک شدیدا حس میشه چه از طرف تولیدکنندگان چه از طرف فروشندگان ! در همین راستا شرکت بیست بافت مرجع تخصصی نساجی و پوشاک که همیشه در عرصه پیشرفت و توسعه دوخت دوز ایران پیشتاز بوده تصمیم گرفته میزبانی گرم این مهمان بزرگ یعنی آقای چرخ خیاطی رو به عهده بگیره !

 

آقای چرخ خیاطی کیه؟


در واقع این مهمان پرحاشیه در حال سفر از کشوری معروف، یکی از غول های اقتصادی دنیا یعنی چینه ! اکثر تولیدکنندگان لباس اللخصوص فروشندگان چرخ خیاطی و ملزومات میدونن که این صنعت بخش بزرگی از پیشرفتشو مدیونه کشور چینه ! در واقع نکته اصلی این بخش اینه که چرخ خیاطی هایی مثل جک،زوجی تکنولوژی خود کشور چین هستن! چه بهتر که این آقا از این کشور داره سفرمیکنه به مقصد نهایی ایران!
 

 

 

میخواد بیاد چیکارکنه ؟

 


 

شاید اولین موردی که به ذهنتون اومد قیمت چرخ‌خیاطی ها باشه! که این روزها سرسام‌آور شدن و به کسب‌وکار تولیدکنندگان و خیاطان عزیز آسیب زیادی وارد کرده.
 
درواقع تغییر قیمتی میتونه یکی از هدیه های سفر این آقا به کشور ما باشه! باید منتظرباشیم و ببینیم نتیجه سفر این آقا چی چیزایی میتونه باشه ! سفر این آقا میتونه تغییرات خیلی بزرگی رو برای ما به ارمغان بیاره که همه و همه به صورت تصویری در سایت ما قرار میگیرن و میتونید از اونا با خبر بشید.
 


نظرات کاربران راجع به این رویداد !


وقتی این رویداد در صفحه اینستاگرام ما منتشرشد نظرات کاربران راجع به اون بسیار عجیب بود و بسیاری از اونا حدس های متفاوتی زده بودن که تعدادیشو این زیر ببینید.


.منم یه چرخ صنعتی خوب میخوام امیدوارم این آقا یا خانمی که دارند تشریف میارن برای من خوش پا قدم باشن و از شما یک چرخ خوب بخرم
!!!هرکه هست فقط بگید چرخ فیلتو و آستین قیمت خوب بیاره
.منم یه چرخ صنعتی خوب میخوام امیدوارم این آقا یا خانمی که دارند تشریف میارن برای من خوش پا قدم باشن و از شما یک چرخ خوب بخرم

.ولی امیدوارم هرکی که هست باعث بشه قیمت چرخ خیاطی پایین بیاد. الان خیلی گرون شده متاسفانه  

حتما مسئول یک کاروخونه چرخ صنعتیه که میخواد ایران نمایندگی بزنه یا شاد کارخونه تولید چرخ صنعتی تو ایران بزنه و احتمالا به قرارداد بیست و پنج ساله ایران و چین ربط داره و احتمال داره با این کار نرخ فروش چرخ خیاطی ارزونتر بشه و دست دلالها رو از بیخ ببره اگه این احتمال باشه و نتیجه اش حمایت از تولید کنندگان و صاحبان کارگاههای تولیدی و خیاطان باشه ورودش به ایران خوشایند است


چه زمانی به تهران رسید ؟
 

!در روز 24 تیرماه 99 آقای چرخ خیاطی به تهران رسید! وقتی  خبررسیدن آقای‌چرخ خیاطی به تهران در صفحه اینستاگرام بیست بافت منتشر شد، کابران منتظر دیدن چهره این شخص بودن  اما باز هم درپایان چهره این آقا مشخص نشد 
 

 


 اما در روز 25 تیرماه 99 پوستر آقای چرخ خیاطی به طور قطعی در صفحه قرار گرفت ! وقتی پوستررا میبینید یک چمدان باز شده درآن وجود دارد که از داخل آن یک چرخ خیاطی با مارک نان بنگ بیرون آمده و خودنمایی میکند ! تمام آن سفر ها و مقدمه چینی ها به معرفی این مارک جدید چرخ‌خیاطی منتهی شد.


.بله مهمان تهران، آقای چرخ‌خیاطی یعنی محصولات نان‌بنگ بود.برند چرخ‌خیاطی جدیدی که به خوبی درمیان محصولات فروشگاه بیست بافت جای بازکرده ورقیب جدی و جدید دیگر محصولات نام‌دار بازاراست.