X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

جدیدترین مدل های مانکن زنانه، مردانه و بچگانه + تصاویر

نوشته شده توسط reza 2019/10/06 16:51:21 0 نظرات

اگر تا قبل از این از مانکن فقط در فروشگاه های لباس استفاده می شد، امروزه اما احساس نیاز به داشتن مانکن برای صنف های دیگری مثل زیور آلات، مزون ها و ... حس می شود. مانکن هایی که در بوتیک ها، مزون ها، جواهر و زیورآلات فروشی ها، کلاه فروشی، جوراب بافی، فروشگاه های کفش، تولیدی و فروشگاه های لباس زیر مردانه و زنانه، فروشگاه لوازم سیسمونی و سایر صنف های دیگر دارای تنوع کاربرد و مدل ها و جنس های بسیار مختلفی وجود دارد. در مقاله ی قبلی به معرفی انواع مانکن مردانه، زنانه و بچگانه به همراه قیمت پرداختیم. در این مطلب قصد داریم جدیدترین مدل های مانکن دنیا را به شما معرفی کنیم.

 

مدل مانکن ایرانی

 

بسیاری از مدل هایی که در این پست مشاهده می کنید در سایت 20 بافت قابل تهیه است و بسیاری دیگر صرفا جهت معرفی می باشد. همانطور که میدانید مانکن ها در به دسته های مختلفی می توان تقسیم کرد. مثلا: مانکن مردانه و زنانه و بچگانه، مانکن کوتاه و بلند، مانکن نیم تنه و کامل، مانکن از جنس چوبی یا فلزی، مانکن های مخصوص خیاط ها، مانکن های در حالت های نشسته و ایستاده، مانکن های دست و پا دار و یا مانکن های بی دست و پا،مانکن سر و گردن، و یا مانکن های با سبک های کلاسیک یا اروپایی و ... . در ادامه شاهد تصاویر این مانکن ها هستید.

 

مدل مانکن های خارجی

مانکن ها در ساده ترین نوع خود به شکل مانکن های در تصاویر پایین هستند. که ارایش صورت ندارند و قابلیت گذاشتن کلاه گیس را دارند. از طرفی مدل دست و پای آن ها ثابت است و از محل مفاصل کتف دست و ران پا متحرک هستند، که این تحرک مربوط به تکان خوردن است و نمی توان مدل نشیمن و حالت دست و پا ها را تغییر داد.

 

جدیدترین مدل های مانکن زنانه و مردانه

 

در انواع مانکن ها می توان مدل های نشسته، خوابیده و یا حالت های مدلینگ مختلف را شاهد بود که تصاویر پایین برخی مدل های آن را خواهید دید.

 

مدل های مانکن زنانه و مردانه ثابت و متحرک

انواع حالت های مانکن لباس

مدل مانکن نیم تنه مردانه

انواع مانکن ایرانی و خارجی

 

مانکن مردانه:

یکی از پرکاربردترین مانکن ها، مانکن های مردانه هستند که در انواع نیم تنه، صورت، تمام تنه و پا وجود دارد. مانکن های مردانه در جنس های فایبر گلاس، گچ، پلاستیک، چوب و یا ترکیبی از این اجناس تولید می شود.

 

 

مانکن زنانه:

مانکن زنانه را حتما در مزون ها، خیاطی ها و یا بوتیک ها و ... دیده اید. تنوع مدل های مانکن زنانه معمولا از مانکن های مردانه بیشتر است. زیرا در مانکن زنانه مثلا در یک قالب مانکن، با تغییر سایز سینه و باسن، مدل های متفاوتی را میبینیم که کاربردهای متفاوتی را ایجاد می کند. همچنین در ایران، مانکن های پای زنانه، یا صورت زنانه کاربرد بیشتری نسبت به مردانه دارد.

 

مدل های مانکن زنانه

مانکن تمام تن زنانه

 

مانکن بچگانه:

مانکن بچگانه به نسبت دو مدل مانکن مردانه و زنانه تنوع و کاربرد کمتری دارد. نکته مهم در مانکن بچگانه یا مانکن کودک، این است که مانکن بچگانه بر اساس سن تفکیک می شود که این موضوع در مانکن های مردانه و یا زنانه وجود ندارد.

 

مدل های مانکن بچگانه

 

خرید انواع مانکن با بهترین قیمت:

اگر قصد خرید انواع مانکن مردانه، زنانه و یا بچگانه را دارید، می توانید براحتی از میان مدل های ارائه شده در سایت 20بافت انتخاب کنید، و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، محصول را درب منزل خود دریافت نمائید. مشاهده انواع مدل مانکن + قیمت

نوشتن نظر