X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

چه لباسی برای رنگ پوست شما مناسب تر است؟

نوشته شده توسط reza 2017/11/12 16:39:46 0 نظرات

در زمان خرید لباس سعی کنید از لباس هایی با رنگ های متنوع استفاده کنید.لباس های رنگی نشان دهنده شخصیت شماست و باعث می شود شما جوانتر و زیباتر جلوه کنید.اما برای انتخاب رنگ ،توجه به چند نکته ضروری است تا منجر به انتخاب بهترین گزینه برای شما شود.برای هر رنگ پوست و مو و چشم،رنگ هایی وجود دارند که باید از آنها فاصله گرفت و یا رنگ هایی هستند که باعث زیبایی بیشتر اشخاص می شود.در زیر چند نکته در رابطه با انتخاب رنگ صحیح لباس با توجه به رنگ پوست و مو آورده شده است.

رنگ لباس متناسب با پوست های تیره

اگر پوستتان تیره است، لباسی را انتخاب کنید که روشن باشد. این تضاد چهره شما را از یکنواختی بیرون می آورد و باعث جذابیت بیشترتان می گردد. رنگ‌های سفید، صورتی، آبی روشن، خاکستری روشن و خاکی انتخاب مناسبی برای شماست. اگرعلاوه بر پوست تیره ، رنگ موها و چشمانشان هم تیره است بیشتر لباس های روشن را انتخاب کنید این رنگها بیشتر شما را زیبا نشان می دهند.هرچه پوستتان تیره‌تر باشد، لباس‌های روشن‌تر بیش‌تر به شما می‌آید. از رنگ‌های تیره فاصله بگیرید و رنگ‌های قرمز، فیروزه‌ای و سبز نعنایی را هم اصلا استفاده نکنید.

رنگ لباس متناسب با پوست های گندمی

رنگ های مشکی، صورتی، زرشکی، بژ، سرمه‌ای و لاجوردی در صورتی که پوست گندمی دارید مناسب شماست. بیش‌تر رنگ‌ها از جمله رنگ‌های خاکی به این نوع پوست می‌آیند. رنگ‌های هم‌رنگ با پوستتان را استفاده نکنید. رنگ سبز پسته‌ای، بنفش مات و کم رنگ، قهوه‌ای تیره نیز اصلا استفاده نکنید.

رنگ لباس متناسب با پوست های خیلی روشن

اشخاصی که رنگ پوست خیلی روشن دارند و موهایشان بلوند یا قهوه ایی روشن هست و عموما دارای چشمانی با رنگ قهوه ایی روشن ، سبز، آبی و عسلی هستند بهتر است رنگی را به کار ببرند که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد.رنگ های مناسب این گروه شامل؛ آبی ملایم، قهوه ای بژ، آبی سیر و هر رنگی غیر از سفید است. اما رنگ های قرمز، صورتی، نارنجی، زرد و ارغوانی خیلی مناسب این افراد نیست. این گروه باید از رنگ های گرم کمتر استفاده کنند. اگر خیلی سفید هستید، رنگ سفید و آبی روشن را استفاده نکنید. افرادی که پوست روشن دارند معمولا موهایشان قرمز یا بلوند است. این اشخاص بهتر است از رنگهای تند و گرم مانند قرمز و زرد و ارغوانی کمتر استفاده کنند.

رنگ لباس متناسب با پوست های معمولی

افرادی که رنگ پوست معمولی یا طبیعی دارند همه انواع رنگ ها چهره اشان را جذاب و زیبا می کند. هر دو رنگ روشن و تیره با رنگ چهره این افراد متضاد است، به همین دلیل هر دو طیف رنگ برایشان مناسب است ولی بهتر است برای انتخاب رنگ لباس به رنگ چشم خود توجه کنند.. رنگ هایی را که این گروه نباید به کار برند رنگ های است که به رنگ پوستشان خیلی نزدیک است. برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است از پوشیدن لباس زیتونی یا قهوه ای خودداری کنید.

نوشتن نظر