X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

بهترین چرخ خیاطی برای دوخت چرم

2019/09/02 16:08:51 0 نظرات آموزش خیاطی,

کدام چرخ خیاطی مناسب دوخت چرم است؟

آیا شما هم ظاهر چرم های سفارشی را دوست دارید؟ محصولات چرمی از با دوام ترین نوع پارچه هاهستند ، اما روند تولید آنها نیز سخت ترین است. این محصولی ضخیم و مقاوم است که عملیات دوخت آن با هر سوزن و چرخ خیاطی سازگاری ندارد ، با این حال ، اگر مناسب ترین چرخ خیاطی را برای کار با چرم انتخاب کنید ، متوجه میشوید که محصولات چرمی سفارشی سرگرم کننده وروند تولید آن بسیار راحت و می باشد

چگونه می توانید بهترین چرخ خیاطی چرم را پیدا کنید

مناسب ترین چرخ خیاطی که بتواند که تمام نیازهای شما را برآورده کند ، کدام است؟ نمودار زیر مکان خوبی برای شروع است! محصولات برتر این دسته را می توان به سرعت مقایسه کرد تا بتوانید در حال حاضر بهترین تجهیزات ممکن را پیدا کنید.

 

تنها مشکلی که در زمینه تولید محصولات چرمی وجود دارد این است که شما نمی توانید اشتباه کنید. . این به این دلیل است که زمانی که شما عملیات دوخت را بروی چرم انجام میدهید ، یک سوراخ دائمی در محصول ایجاد می کنید

همچنین بهترین ماشین های چرخ خیاطی چرمی نیز می توانند گزینه طول بخیه درشت تری را برای شما فراهم کنند. بخیه های درشت تر برای چرم بهتر است زیرا باعث ایجاد درز قوی تر ، ایمن تر و زیباتری می شود.

 

. هنگامی که نسبت به چرخ خیاطی و یا سوزن خود شک دارید ، از ضایعات چرمی که قصد استفاده از آن را دارید استفاده کنید و نحوه واکنش ماشین چرخ خیاطی شما نسبت به آن را آزمایش کنید. اگر چرخ خیاطی که در حال حاضر در دست دارید به شما اجازه نمی دهد که چرم  را خیاطی کنید ، برای اتمام پروژه خود نیاز به به روزرسانی به بهترین چرخ خیاطی چرمی دارید.


 

مبانی دوخت چرم چیست؟

نکته اصلی یک تجربه خیاطی خوب با چرم این است که تماشای تنش نخ را با دقت مشاهده کنید. چرخ خیاطی های استاندارد به طور خودکار سعی می کنند با یک بخیه محکم تر سازگار شوند و این ممکن است باعث شکسته شدن نخ شود. می توانید در ماشین دستی کم جبران کرده و باعث شود که بخیه چرم شما را خراب کند. به همین دلیل داشتن بهترین چرخ خیاطی برای چرم کمک می کند تا به شما کمک کند مزیت فوق العاده ای است.

 

دوختن با چرم نیز به معنای نیاز به سوزن های جدید به طور مداوم است. عملیات دوخت چرم بعد از مدتی سبب آسیب رسیدن به سوزن و یا کند شدن آن می شود وهمچنین باعث می شود که سوزن چرخ خیاطی شما بشکند.و عمدتا این قضیه باعث آسیب رساندن جدی به کمپلت نیز می شود

لذا انتخاب سوزن در هنگام دوخت چرم بسیار مهم  می باشد

از چه نخی برای دوخت چرم استفاده کنیم

همچنین با استفاده از نخ مصنوعی(پلاستیک) به جای نخ پنبه ، می توانید موفقیت بیشتری کسب کنید. به طور معمول نایلون و ریون بهترین گزینه های شما هستند ، اما یک پلی استر با وزن مناسب نیز می تواند کار کند. اگر چرم شما حتی با دستگاه مخصوص چرم شما نمی لغزد ، مقداری پودر کودک می تواند به شما در آنجا کمک کند.


 

آیا چرخ خیاطی  خانگی برای دوخت چرم مناسب هستند؟

دو نوع اصلی چرخ خیاطی چرمی وجود دارد که امروز در بازار می یابید: چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی صنعتی. چرخ خیاطی خانگی به شما امکان دوختن بعضی از پارچه های چرمی که نازک هساتد به شما می دهد.

 

اگر نیاز به دوختن هر چیزی ضخیم تر از این دارید ، می بایست چرخ خیاطی صنعتی ضخیم دوز صنعتی و یا چرخ خیاطی دوپایه دارید

حداکثر طول بخیه از 4-6 میلی متر به 8-10 میلی متر ارتقا یافته است.

سرعت بخیه می تواند به بالاتر از 2500 بخیه در دقیقه برسد.

لازم نیست هنگام دوختن استراحت کنید تا ماشین شما خنک شود.

خرید یک چرخ خیاطی صنعتی یک تعهد است. مگر در مواردی که از ویژگی های روانکاری اتوماتیک استفاده شده باشد ، لازم است اجزای دستگاه جدید خود را بعد از هر جلسه روغن کاری کنید. همچنین پس از چند روز استفاده نکردن ، باید آن را روغنکاری کنید.

 

دستگاه های مسکونی برای پروژه های چرمی سبک بسیار عالی هستند. اگر تعدادی از محصولات چرمی ضخیم برای خیاطی دارید ، پس از آن در یک ماشین صنعتی سرمایه گذاری کنید. اگر همین حالا چند پروژه دارید که می خواهید این کار را انجام دهید و آن را انجام دهید ، پس دوختن چرم ممکن است مقرون به صرفه ترین روش باشد فقط آگاه باشید که این روند آهسته و خسته کننده است.


 

نوشتن نظر