سبد خرید شما

قطعات اتو سیلتر

اگر اتو سیلتر خراب شد چکار کنیم؟

اگر شا نیز از کاربران اتو مخزن دار سیلتر ترکیه هستید، پس احتمالا خیلی کم نیاز به تعویض قطعات و تعمیرات دارید. زیرا این محصول در صورت استفاده صحیح، تا چند سال براحتی کارکرده و نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات ندارد.


هر قطعه اتو سیلتر که بخواهید را ما داریم!

ولی طبیعات بعد از گذشت یک زمانی، ممکن است قطعه ای از این اتو به مشکل بخورد. ما در ببخش قطعات 20 بافت، تمام لوازم یدکی و قطعات مصرفی این اتو ترکیه ای را موجود داریم و شما می توانید به راحتی آن ها را سفارش داده و در کمترین زمان درب منزل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید و خریدی ارزان و ایمن را تجربه کنید.

همچنین اگر سوال یا مشاوره ای در زمینه تعمیرات و نگهداری دارید، ما پاسخگوی شما هستیم. اما حتما تقاضا داریم اگر توانایی تعمیرات ندارید، ریسک نکرده و خودتان دست بع تعمیر و بازکردن محصول نزنید.

نوع گارانتی : ندارد استانداردها : دارد نصب : ندارد
معرفی المنت دیگ اتو سیلتراگر با اتو سر وکار داشته باشید حتما می دانید که یکی از مهمترین قطعات هر اتویی المنت آن است. اگر المنت اتوی شما خراب شده است، می توانید با تعویض ان، آن را مجددا راه اندازی کنید. المنتی که در دیگ اتو سیلتر استفاده شده است را می توانید برای برندهای دیگر اتو مثل مگما، ماکان..
200,000تومان
جنس : فلز ارسال : به سراسر ایران کشور سازنده : ترکیه
فیوز سفید و قهوه ایاین مدل برای اتو های مخزن دار سیلتر،سیمرغ،مگما سیلتر و گازلا می باشد..
35,000تومان
جنس : فلز ارسال : به سراسر ایران کشور سازنده : ترکیه
شیربرقی اتو ترک که همراه با بوبین می باشد..
160,000تومان
نوع گارانتی : ندارد استانداردها : دارد جنس : پلاستیک
کلید اتو بخار..
نوع گارانتی : ندارد استانداردها : ندارد جنس : فلز
پرشیر اتو سیلتر..
نوع گارانتی : ندارد استانداردها : ندارد جنس : فلز
معرفی، قیمت و خرید ارزان واشرگلویی اتو سیلتر با ارسال سریع و ایمن به سراسر کشور به مشاوره و راهنمایی نصب قطعات..
استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV سال تولید : 2018 کاربرد ها : قابل استفاده در اتو سیلتر-مگما-سیمرغ
کفی نسوز اتو سیلتر IRON  COVER ویژگی های فنی:محافظ اتو کارگاهیمخصوص اتوهای سیلتر(2035-سیمرغ-مگما-گازلا)ضد سوختگی و برق افتادگی ..
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)