سبد خرید شما

مگما سیلتر

معرفی اتو مگما سیلتر

برند مگما سیلتر توسط شرکت سیلتر ترکیه که سازنده انواع اتوی صنعتی، دیگ بخار،اتوهای مخزن دار، اتو فرچه ای، میز مکش و ... می باشد، تولید می شود. با توجه به کیفیت بالای اتو سیلتر و ستقبال بسیار زیاد از آن در دنیا و همچنین کشور ما، این شرکت اقدام به تولید محصولات خود با برند ماگما سیلتر و با ظاهری اندکی متفاوت به بازار نمود تا سهم خود را در بازارهای جهانی بیش از پیش نماید. از اینرو برند سیلتر با برند مگما سیلتر از نظر کیفی و فنی هیچ گونه تفاوتی ندارند به طوری که قطعات مصرفی آن ها نیز مانند یکدیگر است. در ادامه تعدادی از محصولات ماگما سیلتر ترکیه را شاهد هستید.

نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 1600 وات
اتو بخار مخزن دار صنعتی3.5 لیتری مگما سیلتر MGM/MN 1035 Magma MGM/MN 1035 معرفی:یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی ا..
4,690,000تومان
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 1600 وات
اتو بخار مخزن دار 2 لیتری مگما سیلتر MGM/MN 1002 Magma MGM/MN 1002    معرفی:یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی ..
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)