سبد خرید شما

با توجه به نقل مکان شرکت به ساختمان جدید، پیشاپیش از اختلالات احتمالی در ارائه خدمات عرض پوزش داریم. در صورت اشغال بودن یا عدم پاسخگویی خطوط، لطفا در واتس اپ با شماره 09120206920 در ارتباط باشید.

اتو مگما سیلتر

معرفی اتو مگما سیلتر

برند مگما سیلتر توسط شرکت سیلتر ترکیه که سازنده انواع اتوی صنعتی، دیگ بخار،اتوهای مخزن دار، اتو فرچه ای، میز مکش و ... می باشد، تولید می شود. با توجه به کیفیت بالای اتو سیلتر و ستقبال بسیار زیاد از آن در دنیا و همچنین کشور ما، این شرکت اقدام به تولید محصولات خود با برند ماگما سیلتر و با ظاهری اندکی متفاوت به بازار نمود تا سهم خود را در بازارهای جهانی بیش از پیش نماید. از اینرو برند سیلتر با برند مگما سیلتر از نظر کیفی و فنی هیچ گونه تفاوتی ندارند به طوری که قطعات مصرفی آن ها نیز مانند یکدیگر است. در ادامه تعدادی از محصولات ماگما سیلتر ترکیه را شاهد هستید.

اتو بخار مگما سیلتر 3.5 لیتری MGM/MN 1035
پرفروش ترین ها موجود
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 1600 وات
اتو بخار مخزن دار صنعتی3.5 لیتری مگما سیلتر MGM/MN 1035 Magma MGM/MN 1035 معرفی:یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی ا..
نوع گارانتی : گارانتی شش ماهه طلایی ولتاژ ورودی برق ( V) : 220 ولت توان مصرفی (W) : 1600 وات
اتو بخار مخزن دار 2 لیتری مگما سیلتر MGM/MN 1002 Magma MGM/MN 1002    معرفی:یکی از مهمترین لوازم در تولیدی ها و مزون ها وجود یک اتوی پر قدرت و بادوام است که در عین مصرف کم و دوام بالا و اثر گذاری خوب و بدون آسیب بر روی پارچه داشته باشد. بدون شک یکی ..
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)