سبد خرید شما

دوخت لحاف

تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : یک ساله شرکت آرین
دستگاه لحاف دوزی اتوماتیک تک کله کاشیما KS2628Hدستگاه لحاف دوز چیست و به چه کاری می آید؟با پیشرفت تکنولوژی و ترکیب علوم مختلف و استفاده از آن در صنایع مختلف؛ شاهد جهش چشم گیری در رشد صنایع گوناگون هستیم. بی شک صنعت دوخت و نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این تغییرات موجب شده که امروزه شاهد..
برند: مایا
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری استانداردها : ایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
دستگاه لحاف دوزی اتوماتیک تک کله مایاMAYA معرفی اجمالیبا پیشرفت تکنولوژی و ترکیب علوم مختلف و استفاده از آن در صنایع مختلف؛ شاهد جهش چشم گیری در رشد صنایع گوناگون هستیم. بی شک صنعت دوخت و نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این تغییرات موجب شده که امروزه شاهد دستگاه های تخصصی در عرصه تولید پو..
برند: سیلور
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی شرکت نصر دوخت ماشین
ماشین لحاف دوزی سیلورSILVERطراحی و ساخت:این مدل از چرخ خیاطی لحاف دوزی شرکت سیلور  ، یک مدل رایج چرخ خیاطیلحاف دوز در دنیا است که برای دوخت انواع لحاف و تشک مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سریلحاف دوز رایج موجب محبوبیت این مدل گردی..
برند: استرانگ
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی دو ساله شرکتی
دستگاه لحاف دوزی اتوماتیک تک کله استرانگSTRONG    ST7004معرفی اجمالی:با پیشرفت تکنولوژی و ترکیب علوم مختلف و استفاده از آن در صنایع مختلف؛ شاهد جهش چشم گیری در رشد صنایع گوناگون هستیم. بی شک صنعت دوخت و نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این تغییرات موجب شده که امروزه شاهد دستگاه های تخ..
برند: ریچ پیس
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : دو سال گارانتی شرکتی
ماشین لحاف دوزی چند سوزنه RichpeaceRichpeaceطراحی و ساخت:این مدل از محصولات شرکت ریچ پیس  ، یک مدل دستگاه لحاف دوزی در دنیا است که برای دوخت انواع لحاف و تشک دوزی مناسب است. عملکرد مناسب، قوی، کم لرزش و کم صدا  میباشد این مدل از سری لحاف دوز رایج موجب محبوبیت این مدل گر..
برند: استرانگ
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : 18ماه گارانتی 20 بافت
دستگاه لحاف دوزی اتومات تک کله ایسان مدل ESQ-II-B2628ESUN  ESQ-II-B2628معرفی اجمالیبا پیشرفت تکنولوژی و ترکیب علوم مختلف و استفاده از آن در صنایع مختلف؛ شاهد جهش چشم گیری در رشد صنایع گوناگون هستیم. بی شک صنعت دوخت و نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این تغییرات موجب شده که ا..
نوع گارانتی : یک سال ارسال : به همه نقاط ایران کاربرد ها : لحاف ، تشک ، روتختی ، لحاف ، کوسن نرم ، صندلی اتومبیل ، بالش
دستگاه نواردورلحافلحاف به نوعی روانداز می‌گویند که در هنگام خواب بر روی بدن قرار می‌گیرد. لحاف از روکش کردن پنبه یا پشم و یا الیاف مصنوعی به وسیله پارچه درست می‌شود.از این رو دوخت لحاف، مانند تشک، دارای مراحل بسیارزیاد و تخصصی است که یکی ازآنها مرحله نواردورلحاف است.معرفی محصولدوخت نواردور..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

دستگاه دوخت لحاف چگونه کار می‌کند؟

راهنمای تخصصی نحوه تولید لحاف با معرفی و فیلم ماشین آلات و چرخ خیاطی مورد نیاز و برآورد هزینه های تولید و مشاوره چیدمان خط تولید در تیراژهای مختلف


یکی از دستگاه هایی که این روزها خیلی مخاطب پیدا کرده است، همین دستگاه لحاف دوز است. شاید بپرسید چرا؟ علت این مورد را در نوع کاربرد و کارکرد ماشین لحاف دوز باید جستجو کرد.


فیلم دستگاه لحاف دوز اتومات

در ادامه برای اینکه شما مخاطبان عزیز 20بافت بیشتر در جریان کارکرد این دستگاه و امکانات آن قرار بگیرید، به یکی از کارگاه هایی که این دستگاه را تهیه و نصب کرده اند رفته این و یک گزارش کامل ویدئویی تهیه کرده ایم و سوالات شما را پاسخ داده ایم.