سبد خرید شما

سردوز صنعتی

چرخ خیاطی سردوز چیست؟

از چرخ خیاطی سردوز برای دو کاربرد استفاده می شود. اولین کاربرد آن پاک‌دوزی یا دوخت لبه پارچه استفاده می شود. زیرا اکثر پارچه ها اگر لبه آن ها دوخته نشود، ممکن است نخ کش شوند. به همین خاطر با دوخت لبه پارچه زیر و روی پارچه در قسمت لبه آن محکم شده و تمیز می شود. 

کاربرد دوم این چرخ‌خیاطی، دوخت درز است. در این مورد، دو پارچه روی هم قرار می‌گیرند و از پشت، دو پارچه به یکدیگر دوخته می‌شوند. پس از دوخت پارچه را پشت و رو کرده و شاهد یک دوخت زنجیره‌ای خواهیم بود. البته برای دوخت دو درز، از هفت و هشت نیز استفاده می شود. با این تفاوت که در چرخ‌های خیاطی هفت و هشت، دو پارچه لب به لب یکدیگر قرار می‌گیرند و با حرکت سوزن به جلو و عقب، یک دوخت هفت و هشت ایجاد می‌شود که دو پارچه را به یکدیگر متصل کرده ولی هیچ لبه و درزی از داخل و بیرون دیده نمی‌شود.


چرخ خیاطی سردوز خانگی بهتر است یا سردوز صنعتی؟

طبیعتا چرخ‌های سردوز صنعتی، به لحاظ سرعت، قدرت و ماندگاری انتخاب بسیار بهتری هستند. اما تفاوت قیمت این دو دسته نیز مهم است. شاید اگر بین راسته دوز(گلدوزی) خانگی مانند ژانومه و راسته دوز صنعتی مانند جک یا نان بنگ بخواهیم با توجه به قیمت یکی را انتخاب کنیم، می گفتیم اگر تعداد سفارش ها و دوخت های شما کم است، مدل خانگی گزینه خوبی است. اما در مورد سردوز با توجه به کیفیت پایین تر مدل های خانگی، پیشنهاد اکثر اهالی فن استفاده از سردوزهای صنعتی می باشد. اگر هم گزینه شما سردوز خانگی است، حتما سراغ مدل های ژاپنی، سوئیسی و آلمانی سردوز خانگی مانند ژانومه ژاپن بروید.


تفاوت سردوز سه نخ، چهار و پنج نخ در چیست؟

اولین تفاوت این سه گروه، همان‌طور که از اسم و ظاهر آن‌ها بر می‌آید، تعداد نخ‌های آن‌ها است. البته تفاوت اصلی مربوط به کاربرد آن‌ها می‌باشد.

کاربرد سردوز سه نخ

از این چرخ خیاطی برای اتصال دو درز پارچه استفاده می شود. همچنین از چرخ خیاطی سردوز، برای دوخت پاکدوزی یا تمیزکاری لبه کار استفاده می‌شود. 

کاربرد سردوز چهار نخ

تفاوت اصلی سردوز سه نخ با چهار نخ در اضافه بودن یک نخ است که برای راسته دوزی استفاده می شود. در این نوع چرخ خیاطی سردوز، علاوه بر دوخت سه نخ سردوزی، یک دوخت راسته نیز روی دوخت سه نخ می‌آید که دوخت را بسیار محکم‌تر می‌کند و مانع کش آمدن آن می‌شود. از چرخ خیاطی سه نخ برای کارهای کشی، ویسکوز، ورزشی، شورت و ... استفاده می‌شود.

تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری تعداد نخ : 5 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز نان بنگ 5 نخ مدل 800DNanBang 800D  چرخ خیاطی سردوز نان بنگ چینچرخ خیاطی سردوزنان‌بَنگ، برند چرخ خیاطی جدید، محصول اختصاصی این تولید کننده میباشد از ویژگی های بارز این محصول این است که تمامی قطعات و سیستم های الکترونیکی این محصول ساخته شده توسط خو..
12,000,000تومان 13,590,000تومان
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی ایران جک تعداد نخ : 3و4و5 نخ
چرخ خیاطی سردوز اتوماتیک جک مدل JK-900EJack JK-JK-900E معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این دستگاه های تخصصی، چرخ خیاطی سردوز ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی نصر تعداد نخ : 3نخ،4نخ،5نخ
چرخ خیاطی  سردوز زوجی مدل ZJ953-13-ED2ZOJI ZJ953-13-ED2 این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت زوجی ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشد: سرعت بالا که باعٍث بهره وری در تولید می شود مجهز به سنسور پایه بلند کن اتوماتیک ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی ایران جک تعداد نخ : 3
چرخ خیاطی سردوز جک مدل3 -JK-798D3-Jack JK-798D این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت جک ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشددارای چراغ LED قابل تنظیم  مجهز به دینام سرخود جهت صرفه جویی در مصرف برق و کاهش سر وصدا ارتفاع پایه بلند کن..
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ موتور سرخود جکی مدل JR757-AT
پرفروش ترین ها
تکنولوژی ماشین : مکانیکی (موتور سرخود) نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی محمدی تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ جکی موتور سرخود مدل Jaki JR757-AT تاریخچه:شرکت تولید کننده این چرخ خیاطی کار خود را از سال 1999 آغاز کرد. در سال 2001 با تغییر نام شرکت به جکی با رویکردی تازه وارد عرصه رقابت شد. این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی ایران جک تعداد نخ : 4
چرخ خیاطی سردوز چهار نخ جک مدل a4-JK-798DJack J4-JK-798D.این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت جک ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشددارای چراغ LED قابل تنظیم  مجهز به دینام سرخود جهت صرفه جویی در مصرف برق و کاهش سر وصدا ارتفاع پایه بل..
سردوز 5نخ جک مدل 5-E4 سردوز 5نخ جک مدل 5-E4
پرفروش ترین ها -4 %
تکنولوژی ماشین : نیمه کامپیوتری تعداد نخ : 5 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی  سردوز جک 5نخ مدلE45-Jack E4.این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت جک ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشددارای چراغ LED قابل تنظیم  مجهز به دینام سرخود جهت صرفه جویی در مصرف برق و کاهش سر وصدا ارتفاع پایه بلند ..
13,500,000تومان 14,000,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله شرکت نصر دوخت ماشین تعداد نخ : 5
سر دوز پنج نخ زوجی Zj757Zoji  Zj757  این نوع چرخ خیاطی صنعتی دارای دینام جدا بوده و برای دوخت پارچه های ضخیم دارای کاربرد می باشد تعداد دوخت در دقیقه این سردوز،6000  spm (دوخت در دقیقه) می باشداین محصول دارای گارانتی یک ساله شرکت نصر دوخت ماشین می باشد...
چرخ خیاطی سردوز پنج نخ جک مدل 5-JK-798D چرخ خیاطی سردوز پنج نخ جک مدل 5-JK-798D
پرفروش ترین ها 2 تا 3 روز آینده
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی ایران جک تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوز جک مدل 5-JK-798D5-Jack JK-798D.این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت جک ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشددارای چراغ LED قابل تنظیم  مجهز به دینام سرخود جهت صرفه جویی در مصرف برق و کاهش سر وصدا ارتفاع پایه بلند کن از 6..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یک ساله شرکت نصر دوخت ماشین تعداد نخ : 3
 سر دوز سه نخ زوجی Zj 737Zoji  Zj737 تاریخچه:شرکت چرخ خیاطی زوجی فعالیت خود را بیش از10 سال است که آغاز به فعالیت نموده است  . این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگا..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی محمدی تعداد نخ : 3
چرخ خیاطی سردوز 3 نخ جکی Jaki JR2220-3H تاریخچه:شرکت تولید کننده این چرخ خیاطی صنعتی کار خود را از سال 1999 آغاز کرد. در سال 2001 با تغییر نام شرکت به جکی با رویکردی تازه وارد عرصه رقابت شد. این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گو..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی بازرگانی پیشرو تعداد نخ : 5
چرخ خیاطی سردوز 5 نخ کینگتکس UH-9005Kingtex  UH-9005 تاریخچه: این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول د..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی (موتور سرخود) نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی محمدی تعداد نخ : 4
سردوز 4 نخ موتور سرخود جکیJaki JR747-AT تاریخچه:شرکت تولید کننده این چرخ خیاطی کار خود را از سال 1999 آغاز کرد. در سال 2001 با تغییر نام شرکت به جکی با رویکردی تازه وارد عرصه رقابت شد. این مجموعه عظیم و معروف در کشور چین با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین ا..
تکنولوژی ماشین : کامپیوتری تعداد نخ : 3و4و5 نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوزتمام اتوماتیک جک مدل C4JK-C4 معرفی:صنعت دوخت و نساجی به لطف پیشرفت های علمی و تکنولوژی، دستخوش تغییرات و اتفاقات مثبتی شده است. امروزه تقریبا برای انجام هر کاری و ایجاد هر نوع دوختی یک دستگاه خاصی وجود دارد. یکی از این چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی سردوز کامپیوتری می..
21,000,000تومان 22,000,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی یکساله طلایی بازرگانی ایران جک تعداد نخ : 3نخ،4نخ،5نخ
چرخ خیاطی سردوز جک مدل JK-798TDIJack JK-798TDI.این مدل از چرخ خیاطی سردوز شرکت جک ، مدل جدید سردوز  بوده  که دارای خصوصیتهای ذیل می باشدمجهز به تنظیم کار پیش بر پایینی بوده که دارای کاربرد برای پارچه ظریف و ضخیم با کشش بیشتر پارچه برای دوخت مناسب و زیبامجهز به تنظیم کار پیش بر با..
نمایش 1 تا 15 از 65 (5 صفحه)