سبد خرید شما

سردوز خانگی

معرفی و خرید ارزان بهترین مدل‌های چرخ خیاطی سردوز خانگی ژانومه،کاچیران،سینگر،برنینا،ژوکی،پروانه و... با فیلم و دفترچه آموزشی+ ارسال و گارانتی

چرخ سردوز میاندوز مارشال مدل 3050mo
اتمام موجودی
برند: مارشال
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد قلاب : 1
چرخ خیاطی  میاندوز - سردوز مارشال مدل 3050moMarshall 3050MO از جمله میاندوز ، سردوز های نیمه صنعتی موجود در بازار میتوان به سری 3050MO مارشال اشاره کرد .دستگاه سبک و قابل حمل که اجازه استفاده را به کاربر خود در کمترین فضای ممکن میدهد امکان انجام عملیات سردوزی در چهارحالت 4،3،2 و ..
عدم امکان سفارش
چرخ خیاطی مارشال سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ مدل 304A
اتمام موجودی
برند: مارشال
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی مارشال سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ مدل 304AMARSHALL 304A اگر به جهت رفع نیاز سردوزی در منزل و یا مزون قصدخرید یک سردوز نیمه صنعتی سبک وزن را دارید مارشال 304A میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. قابلیت دوخت 3 نخ و 4 نخ از جمله قابلیت های این محصول است که امکان انجام عملیات..
عدم امکان سفارش
برند: النا
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد قلاب : 1
چرخ خیاطی سردوز-میاندوز مدل 745Elna 745 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور ژاپن با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کاربردها..
برند: مری لوک
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت ایران جک تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوز خانگی 3 نخ ,4 نخ مری لوک مدل MK-50Merrylock MK-500 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی خانگی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون ای..
برند: پروانه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
سردوز پروانه خانگی نیو پروانه سری GN New parvane  GN  کاربرد و کارایی سردوز پروانهچرخ خیاطی  سردوز پروانه جهت سردوزی مزون های خیاطی و مصارف خانگی می باشد .این مدل سردوز درای دونوع  آنتن دار و بی آنتن می باشدضمنا چرخ خیاطی سردوز پروانه آنتن دار نیازی به میز جداگانه جهت ن..
1,850,000تومان
برند: ژانومه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی ژانومه سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ مدل 204AJANOME 204A چرخ خیاطی ژانومه مدل204 برای سردوزی پارچه های ظریف و ضخیم بکار برده می شود قابلیت 3نخ و 4نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امکان دوخت کش دوزی، قیطان دوزی، یراق دوزی، مروارید دوزی، پس دوزی، مغزی..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ،4نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
 سردوز پروانه آنتن دار دراگون فلای Dragon fly   GN1-114D کاربرد و کارایی:سردوز خانگی دراگون فلای دارای آنتن سرخود بوده و مناسب مصارف خانگی و همچنین مزون های خانگی می باشد سردوز دراگون فلای در دو رنگ سبز و سفید عرضه می شود ویژگی های فنی..
برند: ژانومه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3 یا 4 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز ژانومه مدل 203AJANOME 203Aشاید بعد از چرخ خیاطی 802 ژانومه که از محبوبترین مدل های چرخ خیاطی خانگی در ایران بشمار می رودمی توان  سردوز ژانومه را در رده بعدی قرار داد. این سردوز با توجه به دارا بودن اهرم فشار پایه توانایی دوخت پارچه های ظریف و ضخیم را دارا می باشد.از دیگر مشخصات ..
8,990,000تومان
برند: مری لوک
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت ایران جک تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوزمیاندوز خانگی مری لوک مدل MK-3560Merrylock MK-3560 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این..
برند: مارشال
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوزخانگی 3 نخ مارشال مدل 303AMARSHALL 303Aیکی از لوازمی که یک خیاطی نیاز دارد چرخ سردوز می باشد.با توجه بالا بودن قیمت و حجم بزرگ و وزن بالا برای استفاده مزون ها و خیاطان عزیزی که در منزل کار خیاطی را انجام می دهند مقرون بصرفه نمی باشد. در جهت پاسخگویی به این نیاز مشتریان محترم میتوانیم ..
عدم امکان سفارش
برند: ریکار
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ ریکار 404ARiccar 404A تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی خانگی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر..
برند: ژانومه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 2 یا3 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز نخ ژانومه 213AJANOME 213Aچرخ خیاطی سردوز  ژانومه  مدل  213A  یکی از سردوزهای پرفروش شرکت ژانومه می باشد.این سردوز با توجه به نیمه صنعتی بودن مناسب مزون ها و مصارف خانگی می باشد.امکان  2نخ و 3نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امک..
برند: ژانومه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی طلایی سه ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
چرخ خیاطی ژانومه خانگی مدل 1130AJANOME 1130A چرخ خیاطی مدل 1130 از جمله مدل های گروه اقتصادی ژانومه جهت انجام امور اولیه خیاطی در منزل، ساخت شرکت ژانومه که با درب جعبه در بازار بفروش می رسد. از ویژگی های این چرخ خیاطی می توان به امکان دوخت 30 مدل حاشیه دوزی و بیش از 50 مدل دوخت ترکیبی..
 سردوز کاچیران مدل نیولایف1151  سردوز کاچیران مدل نیولایف1151
اتمام موجودی
برند: کاچیران
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی سه ساله شرکت کاچیران سایز خود محصول : 16*31*41
چرخ سردوز کاچیران مدل نیولایف 1151kachiran newlife 1151چرخ سردوز کاچیران مدل نیولایف1151 از محصولات شرکت کاچیران بوده و با توجه به کاربرد و کارایی مناسب مزون ها و کارگاهای کوچک می باشداگر به دنبال خرید یک سردوز خانگی با کیفیت ، جهت مصارف خانگی و شخصی دوزی هستید نیولایف 1151 میتواند یکی از گزینه های ..
عدم امکان سفارش
برند: ژانومه
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 2، 3 و 4
چرخ خیاطی سردوز خانگی ژانومه مدل 744DJANOME 744D چرخ خیاطی  ژانومه  مدل 744 برای سردوزی پارچه های ظریف و ضخیم بکار برده می شود قابلیت2 نخ، 3نخ و 4 نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امکان دوخت کش دوزی، قیطان دوزی، یراق دوزی، مروارید دوزی، پس دوزی، مغزی دو..
نمایش 1 تا 15 از 20 (2 صفحه)